Skocz do zawartości

Witajcie Listopadówki 2011 | Forum o ciąży


coriana

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
gosiaq napisał(a):
kukunari napisał(a):
gosiaq - humor lepszy????dzis?? i jak samopoczucie?? 😆

Sandra! może jeszcze forma nie najlepsza, ale "staramy się cały czas do przodu" 🙂 Się wydarzyła niezła kłótnia z mamą, ot co! a że uparta jestem jak osioł, to nie wiem czy szybko przejdzie... na razie foch z mojej (i jej) strony na całej linii. Do tego stopnia, że rozważamy mój wychowawczy lub nianię do Filipka. Serce i dusza zraniona bardzo, ale zbieram te puzzle i układam powoli.
Dziękuję za pamięć! 😘


Gosiu Kochana, wiesz teraz to emocje i hormony. Rozumiem, że skoro myślicie o niani to musiało być ostro. Stoję murem za Tobą, bo teraz jak nigdy masz prawo do emocji, może nawet niewytłumaczalnych reakcji, tylko dziwi, ze mama nie chce zrozumieć. Głowa do góry, wiesz, że jak Filip pojawi się na świecie - wszystko wróci do normy. A dzisiaj zrób sobie labę, spacer, lody - coś co poprawi Ci humor. Kochana myśl o sobie, nie ma teraz nic ważniejszego!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosiaq

    1781

  • Cherry

    2655

  • Shelby

    2530

  • madzia_m3

    1652

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
witam Brzuchatki 🙂
u mnie nocka srednio, choc snilo mi sie, ze urodzilam chlopca 🙂 i to 15 listopada 🙂 wiec moze bedzie wczesniej niz termin... 🤢
ja nadrobie wszystko pozniej, bo teraz jade po meza do pracy, a pozniej ciagnie mnie na ostatnie zakupy dla mnie i dzidzi... bo krzyczy na mnie, ze trzeba juz torbe spakowac, bo kto wie, moze to juz tuz tuz 🙂
yenefer - swietna ta miseczka, chyba tez do asdy podjade 🙂

a u mnie dzisiaj sloneczko swieci 🙂 chyba sie odpicuje bo tak jakos mi sie chce 🙂
milego dnia Wam wszystkim zycze :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
"Zakatarzona" Aniu! dzięki za ciepłe słowa 🙂 Mąż też stoi za mną murem, więc pocieszenie mam 🙂 Dzisiaj właśnie planujemy labę. Jak wróci Maciek ze szkoły to wspólnie poobiadamy, spacer, pogramy w głupie gierki i nażremy się popcornu. Może jakiś film animowany typu Epoka lodowcowa?
I w sumie sama się zdziwiłam, że mama mnie nie rozumie... Dobrze, że w porę zamknęłam swój dziubas i wyszłam z domu, bo potrafię ostro dowalić, a przeprosić za bolesne słowa ciężko 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosiaq napisał(a):
"Zakatarzona" Aniu! dzięki za ciepłe słowa 🙂 Mąż też stoi za mną murem, więc pocieszenie mam 🙂 Dzisiaj właśnie planujemy labę. Jak wróci Maciek ze szkoły to wspólnie poobiadamy, spacer, pogramy w głupie gierki i nażremy się popcornu. Może jakiś film animowany typu Epoka lodowcowa?
I w sumie sama się zdziwiłam, że mama mnie nie rozumie... Dobrze, że w porę zamknęłam swój dziubas i wyszłam z domu, bo potrafię ostro dowalić, a przeprosić za bolesne słowa ciężko 🤢


Gosiuq wierzę, ze w najblizszym czasie wszystko sie ułoży!!!!!!!!!!! Czego C i zycze z calego serducha 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
yenefer - a wstapilas moze do Primark'a? Tam to dopiero ceny smieszne sa nie tylko dla nas ale i dla odwiedzajacych z PL... Moi znajomi jak przylatuja do nas to obkupuja siebie i dzieci niedowierzajac, ze takie fajne ubranka, na czasie moga tyle kosztowac...
Tutaj mothercare szalu nie robi (ceny dosc wysokie a jak zwyklem i cos wpadnie w oko to nie ma rozmiaru) choc promocje maja niezle czasem, zdecydowanie wole Next, H&M i powyzszy Primark (u nas Pennys)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A mnie się nie musiały snić ☺️
no dobra, teraz ja sie chwale 🙂 paula zgapiłam pomysł na układanie ubranek bo tak lepiej będzie mi się odnaleźć, także dzięki kochana!

to rozmiary 0-3 (56-62)


to razomiary 68 i kombinezony


a tu koce, kocyki i rozmiary większe - od 70


mam jeszcze pełno ubranek rozmiaru 68 i większych, ale czekają na prasowanie.. i część na pranie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Lala, wow.... to teraz jak będa do ciebie przychodzić goście, to możesz śmiało mówić żeby kupowali rzeczy dla ciebie, kosmetyki, vouchery do spa, bo dziecko już wszytsko ma! 🙂) super

Urządzam sobie kabaret, spiawam małemu piosenki ijak tylko umilknę zaczyna się kopanie, i to ostre. Z radości, że się zamknęłam, czy chce jeszcze? 🙂
Cóż, rodziców się nie wybiera, jest skazany na mój głos 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja skończyłam sprzątać. Myślałam, że jak zacznę sprzątać to brzuszek da znać o sobie, a tu nic.

Dzięki dziewczyny za rady. Położna na szkole rodzenia mówiła, że jak nie mamy pewności do skurczy to należy wziąć dwie nospy, jeśli nie przejdzie,to znaczy, że się poród zaczął. Bo podobno tego nic nie zatrzyma, więc różne opinie. Ale może rzeczywiście sobie daruje już teraz.

Dzisiaj planuję po lekarzu kąpiel w wannie już nie mogę się doczekać 🙂.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no i tak jak mówie, do dziewczynki wcale dużo ubranek nie mam.. to tylko taki dodatek. A ochraniacz i prześcieradełko to kwestia 5 min w sklepie. Także nawet jeśli będzie chłopczyk to mamy wszystko. Nawet wanienka jest zielona 😁 Chociaż już zaczynam wierzyć lekarzowi w to że bedzie córcia. A , że dziecko zawsze esponuje swoją dupincie na usg, to jajeczek tam nie widziałam nigdy, a szukaliśmy i szukaliśmy..Z takich typowo dziewczynowych zaupw to mam fioletowy kocyk i różowy rożek do szpitala. Ale w sklepie nigdy nie kupiłam sukienki, tylko w lumpku za grosze.. jak praktyczie wszystko.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Lala nie ma za co 😁 😁 najpierw układałam tak normalnie jedno na drugim, ale spróbowałam inaczej i tak jest lepiej bo wtedy będę widziała i rozmiar i co to dokładnie jest 🙂
Ale do Ciebie to mi jeszcze kochana brakuje 🙂
U nas chyba coś zaczyna się dziać bo miałam straszne bóle w podbrzuszu czyżby przepowiadające?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
lenymama napisał(a):
gosiaq napisał(a):
Ella 😘
A u Ciebie akcji nie ma? coś czujesz? przeczuwasz?

Właśnie miałam pytać 🙂) Heh te bratnie dusze 😉))


Dziewczyny nic kompletnie.. 🤔 🤔 🤔 🤔.

czasem przez chwilke poboli mnie brzuch ale to dosłownie taki leciutki ból ze sama nie wiem moze sobie pod świadomie wkręcam,bo chce aby cos tam sie zaczęło!!!! 🤔 🙃 🙃.
Ale ani te bóle sie nie powtarzaja ani nic....
Takze cisza......
Moze Maja czeka na 1 listopada 😁 😁- dodam, ze wtedy ma urodziny moja przyjaciółka 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hehe Paula ja tak sobie tu pisałam i jak mnie zaczęło rwać ale już przestało i pogoniło do toalety. Ale już minęło, spoko...

Wiecie co mój maluszek ma średnicę główki 10 cm 😆 😆 😆, ciekawe jak on wyjdzie, chyba bez tego nacięcia krocza czego naprawdę się boje to się nie obejdzie

Lala mogę Ci łatwo powiedzieć co mnie zatrzymuje przed takimi szaleństwami to stan konta 😁, nawet czasem 10 zł się liczy jak końcówka miesiąca a wypłaty nie ma. Ja Wam powiem, że moja Mamunia uwielbia Mothercare 🙂 i głównie ona tam zakupy robi. Ale wcale nie powiem, że w smyku czy w h&m są tansze ciiuchy. Do tego nawet po jednym praniu niestety widać różnicę w jakości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...