Skocz do zawartości

Witajcie Listopadówki 2011 | Forum o ciąży


coriana

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 21,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosiaq

    1781

  • Cherry

    2655

  • Shelby

    2530

  • madzia_m3

    1652

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
i ja się dzieńdobram z Wami 🙂
Oj Sandra, Sandra, myślałam, że już wszystko poprasowałaś i postanowiłam zgasić światło 🙂 oczywiście spać nie mogłam, bo jak mąż w trasie przy taaakiej mgle, to się martwię. Padłam przed 3, a wstałam po 8 (stary czas) 🙂 Trenuję wytrzymałość niespaniową przed narodzinami czy jak?
u nas szaro, ale ciepło, więc spacerniak będzie.
A z tą wargą to faktycznie dziwne, bo aż mąż zauważył, że większa (Angelina Jolie hihihi).
Mój brat z córką najmłodszą są już u mamy, więc przez ten tydzień będzie mnie mniej, ale czytać będę na bieżąco 🙂 Żebym czasem nie przeoczyła jakiegoś porodu 😁 😁 😁
Miłego dzionka!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Marinel jesteś dzielna kobieta, że dałaś radę 🙂 to wszystko ogarnąć i nie urodzić 😉. Teraz już umowne cztery dni i możesz rodzić Emilkę. Ale no umowne, bo ja na usg byłam w 36 tyg 5 dniu, a Kubuś rozwinięty bez wagi na 39 tyg 0 dni 😉. Więc tak na prawdę te terminy nie są sobie równe... ja już naprawdę się zaczęłam zastanawiać , czy miesiączkę właśnie tak miałam 😉.

Ja z mężem zaraz na spacer nad morze lecę.

Miłego dnia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzieńdobry mamusie.
Od 8 - nowego czasu spać już nie moge. Najlepsze jest to, że wszystkie sprzęty w domu same przestawiają sobie czas i nie wiedziałam, czy to już dziś? I w którą stronę? Na tvn'ie na szczęście był pasek informacyjny, wiec potwierdziło się 🙂 Mój kochany korzysta z tego i śpi dalej.
Wieczorem padłam jak zabita, po całym dniu łażenia i jeszcze posiadówce u znajomych.
Miednica cała tak mnie bolała. Dosłownie czułam, że się rozciąga. A mały tak parł w dół, ze przykładałam sobie silną rękę mojego M, żeby podtrzymywał, bo jeszcze wyjdzie.. łobuz mały 🙂 Toruje sobie droge na świat..
3mam kciuki za mamusie w 40 tygodniu. Nóżki na boki i siup!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Brzuchatki 🙂 Mój synek chyba zwariował, bo od wczoraj tak się kręci i szaleje w brzuszku,że jak nigdy chciałam aby choć na chwilkę przestał...nocka przespana, bo poszłam spać bardzo późno, ale tylko zjadłam śniadanko i szaleństwo Oskarka wróciło 🙂 A jak mi czasem włoży nóżkę pod żebra, to aż czasem podskoczę na łóżku...to mój mały łobuz 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam!
U nas nocka średnia....usnęliśmy o 3:00 starego czasu a od 9:00 (nowego) już na nogach.... o 13 przychodzą do nas znajomi więc musiałam coś upichcić......właśnie gulasz się gotuje....mało wykwintne ale nie mam siły stać przy garach- mam nadzieje, że będą wyrozumiali.....mój mężuś zaraz zacznie piec muffinki na deser....

Kukunari piękny ten kosz !!! gdybym miała większe mieszkanie albo duży dom to też bym coś takiego chciała (pomarzyć można)

Dobra to teraz ja się chwalę 😉 oto efekt mojego wczorajszego prasowania:


Tutaj podaj wyświetlaną nazwę linku...

a oto wersja z przewijakiem (wciąż nierozpakowanym):
Tutaj podaj wyświetlaną nazwę linku...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie 🙂

Od dwóch dni porządki na kompie robię i końca nie widać... Już wolę w szafkach porządkować niż na dyskach 😉 Ale wchodzę tu prawie że z pewnością, że tabelka się zmieniła, bo przecież już tyle czasu minęło, a tu dalej nic... No coś się lenicie 😜

Ja od dziś mogę się nie oszczędzać, więc piję herbatkę z liści malin i zaraz na spacerek się wybieram 🙂 Wczoraj strasznie mnie plecy bolały przez cały dzień... tak jakby od tych moich skurczy... I już sobie myślę, że skoro skurcze nie są dla mnie bolesne, to tylko te bóle krzyżowe czuję i coś się zacznie dziać... ale nic z tego, mała się jeszcze nie wybiera do nas 🙂

Już widzę coraz więcej z nas przygotowanych, tylko dzidziusi w tych łóżeczkach brak... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie 🙂

Od dwóch dni porządki na kompie robię i końca nie widać... Już wolę w szafkach porządkować niż na dyskach 😉 Ale wchodzę tu prawie że z pewnością, że tabelka się zmieniła, bo przecież już tyle czasu minęło, a tu dalej nic... No coś się lenicie 😜

Ja od dziś mogę się nie oszczędzać, więc piję herbatkę z liści malin i zaraz na spacerek się wybieram 🙂 Wczoraj strasznie mnie plecy bolały przez cały dzień... tak jakby od tych moich skurczy... I już sobie myślę, że skoro skurcze nie są dla mnie bolesne, to tylko te bóle krzyżowe czuję i coś się zacznie dziać... ale nic z tego, mała się jeszcze nie wybiera do nas 🙂

Już widzę coraz więcej z nas przygotowanych, tylko dzidziusi w tych łóżeczkach brak... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aaa_aniusia napisał(a):
hej a ja mialam usg wczorsj i maly wazy BOZE 4020g i ma 53 cm masakra ..no i oby do piatku na cesarke:p


No spory 🙂 ale na pocieszenie mogę Ci napisać, że moja koleżanka z pracy urodziła chłopca o masie 4750 g a druga 4450 g......oczywiście obie miały cesarki (choć ta druga 3 lata temu urodziła dziewczynkę 4250 siłami natury- choć na końcu porodu podobno było nerwowo)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
lenymama napisał(a):
Wiesz co Shelby, bardzo. Zostało 16 dni i świadomość, że to już naprawdę niedługo. Staram się myśleć na miarę moich możliwości pozytywnie. Nie mam wyjścia - dzięki, że pytasz. A ja wyczytalam, że za 2 dni szczęśliwie rozpoczynasz labę? I tak wdg mnie jesteś bohaterką, pracować tak długo i to bez utyskiwania, no no... drugiej takiej Mamulki tu nie mamy 🙂


no pewnie, że będzie dobrze 🙂 chociaż świetnie rozumiem, że czasem zdarza się chwila zwątpienia!

a ja tej laby się nie mogę doczekać, z myślą, że jutro ostatni dzień to aż mi jakoś radośniej 🙂
tak mi radośnie, że najpierw zrobiłam deser lodowy, właśnie kończę piec ciasto, a obiad już prawie gotowy 😁 hehe :P

życzę Wam wszystkim, moje kochane, miłej niedzieli! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosia734 jak po dzisiejszym KTG?
mam ochotę na coś z bitą smietaną. Wczoraj chciałam sobie kupic wzkę ale pani w cukierni była tak miła że powiedziała że ma wczorajsze. Chyba nie chciała abym się zatruła poczciwa kobiecina 🙂 Kupiłam więc śmietanę kremówkę i myslę co by tu z nią zjeść 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
😁 Oj Marinel a my kupiliśmy w-z przed chwilą bo znajomi przychodzą 🙂. Gdybyś mieszkała bliżej to bym Cie zaprosiła. Poza tym byliśmy na spacerku na molo, ładna pogoda, tylko wieje nad morzem, zamiast windy wybrałam też schody do siebie z garażu, ale nic się nie dzieje. Teraz przyznam, że tydzień temu czułam się gorzej pomiędzy 36-37.

Aniu hoho, widzę, że nasze dzieciaczki to podobne wagowo, ja sobie według kalkulacji policzyłam, że mój przybiera 212 średnio na tydzień. Czyli gdybym rodziła w terminie to by było 4,3 z końcówką, no zobaczymy 😉. Oby słowa Pani doktór się sprawdziły i żebym urodziła do piątku 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam dziewczynki!!!
ja tylko na chwilke bo moj ma dzis urodzinki i nie moge go zaniedbywac 😉
Dzis w nocy obudzil mnie bol podbrzusza cos podobnego do okresowego ale nie skurczowego tylko taki tlacy sie utrzymujacy, nieprzyjemny bol 😮 hmmm ciekawe co to za bol bo na pewno nie przedporodowy... moze szyjka zaczela sie rozwierac??? W pierwszej ciazy skurcze mialam jak do szpitala trafilam ale bez rozwarcia moze tym razem bedzie inaczej.... hmmm czyzby cos sie zaczynalo w moim przypadku??/ 🤔

Lennymama - kosz kosztowal mnie 35euro czyli jakies okolo 140zl ale jestem zadowolona bo jest w idealnym stanie 🙂
Za to muszepo podziekowac Yenefer, ktora przypomniala mi o www.gumtree.ie 🙂 - dzieki kochana

Widze,ze dzis sie rozwodzice nad wielkosciami dzidziusi - i coraz wieksze liczby padaja 😉 prrrrrrrr szalone zwykle pierwsze dzieci nie osiagaja az takich wielkich rozmiarow choc oczywiscie sa wyjatki... ale nie zycze wam tego 😉

dobra lece robic z Mia laurke urodzinowa dla taty 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agisal łóżeczko wygląda ślicznie, ja też wstawię niebawem swoja kołyskę, ale póki co wszystko złożone, bo nie chce , aby się zakurzyło.

Kukunari koszyk super i cieszę się, że mogłam pomóc 🙂

A mi wczoraj Kochany zasponsorował nowy telefon i tak wsiąknęłam 😉 rozpracowuje go, kopiuje fotki, muzykę itd...a i wystawiłam wczoraj wieczorem swój stary na sprzedaż...a już dzisiaj przyjechał facet i go kupił, yupiii:
A teraz czas na obiadek, dziś żeberka z piekarnika, ziemniaczki, do tego kalafior i brukselka z bułką tartą 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
yenefer07 napisał(a):
Agisal

A mi wczoraj Kochany zasponsorował nowy telefon i tak wsiąknęłam 😉 rozpracowuje go, kopiuje fotki, muzykę itd...a i wystawiłam wczoraj wieczorem swój stary na sprzedaż...a już dzisiaj przyjechał facet i go kupił, yupiii:
A teraz czas na obiadek, dziś żeberka z piekarnika, ziemniaczki, do tego kalafior i brukselka z bułką tartą 😉


oooo! mnie też by się przydał! 🙂 ale wytrzymam do maja, wtedy kończy się umowa i wezmę sobie coś fajnego! 🙂 ale pewnie będę omijać dotykowe, bo mnie wkurza ten, co mam teraz!
jakby co, to odradzam samsung b3410 delphi (niby fajna klawiaturka i w ogóle, ale sam odblokowuje się w kieszeni, co doprowadza mnie do szału!, a mojemu mężowi to nawet sam wydzwania do ostatnio wybieranych numerów:P)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...