Skocz do zawartości

Witajcie Listopadówki 2011 | Forum o ciąży


coriana

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 21,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosiaq

    1781

  • Cherry

    2655

  • Shelby

    2530

  • madzia_m3

    1652

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Gosia734 napisał(a):
Mdg87 napisała "Po teście skurcze zostały. Jak wstałam z leżanki poleciało troche wód, na jakimś badaniu poleciała krew. Czekam na wolną sale porodową i mam mieć lewatywe i ktg. Może uda mi się dzisiaj urodzić 🙂 Mam nadzieje."
Także trzymamy kciuki żeby szybko poszło... 🙂


Tzrymamy kciuki za szybki bezbolesny poród 🙂 Może kolejne listopadowe maleństwo zawita dziś na świecie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc dziewczyny.mam pytanko.od dwóch dni zle sie czuje.ból, zawroty głowy, nudności.Temp w sumie tylko 37.Troche sie martwie czy z małą wszystko ok, jakos tak intensywniej sie wierci.Wiem, ze teoretycznie moge isc na Izbe przyjec, ale jak to wyglada w praktyce.Korzystala ktoras doraznie z takiej pomocy?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiolinka22 masz prawo iść na Izbę Przyjęć i muszą Cię przyjąc. Jesteś w bardzo zaawansowanej ciązy i takie objawy mogą być dla Ciebie niepokojące.

Karolinek GRATULACJE!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja wróciłam do domku, rodzinka zadbała, żeby pod obecność męża nie nudziła się 😉. Wyciągnęli mnie na swoje zakupy i obiad. Nóg nie czuję.
Mąż też już ze mną i upichciłam mu obiadek. Zaraz pochłonę jabłecznik od mamy i herbatkę z liści malin.
Wioletta może zadzwoń na zaspę( bo tam chcesz rodzić). Powiedz o sowich objawach oni Ci powiedzą co zrobić.

Karolinek wszystkiego dobrego, dużo zdrówka!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Kobitki! Ja dopiero wróciłam z miasta...ledwo się ruszam tak mnie całe krocze boli od tego chodzenia! Ale zakupy udane, zwłaszcza dla Mojego, bo kupiliśmy mu w Next piękny taki kurto-płaszcz na zimę, dość drogi niestety, ale Mój chyba w niczym jeszcze tak elegancko się nie prezentował 🙂

Kukunari torcik super! Zdolna Brzuchatka z Ciebie 🙂

Mdg87 trzymam kciuki za szybki postęp w porodzie, oby poszło gładko i bez bólu!!!

Karolinek Gratulacje!!! 🙂 🙂 🙂 Ale jaka malucia ta Twoja córeczka, życzę Ci, żeby szybko i zdrowo rosła!!!

Gosia734 myślę, że Kinia nie wywinie dziadkowi numeru i pokaże mu się przed jego wyjazdem 🙂

A ja miałam zrobić fotkę swoich włosów, więc oto i one, okazało się , że w świetle dziennym są o wiele jaśniejsze niż się wydawało, to tylko w sztucznym są takie ciemne 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
yenefer07 napisał(a):
Hej Kobitki! Ja dopiero wróciłam z miasta...ledwo się ruszam tak mnie całe krocze boli od tego chodzenia! Ale zakupy udane, zwłaszcza dla Mojego, bo kupiliśmy mu w Next piękny taki kurto-płaszcz na zimę, dość drogi niestety, ale Mój chyba w niczym jeszcze tak elegancko się nie prezentował 🙂

Kukunari torcik super! Zdolna Brzuchatka z Ciebie 🙂

Mdg87 trzymam kciuki za szybki postęp w porodzie, oby poszło gładko i bez bólu!!!

Karolinek Gratulacje!!! 🙂 🙂 🙂 Ale jaka malucia ta Twoja córeczka, życzę Ci, żeby szybko i zdrowo rosła!!!

Gosia734 myślę, że Kinia nie wywinie dziadkowi numeru i pokaże mu się przed jego wyjazdem 🙂

A ja miałam zrobić fotkę swoich włosów, więc oto i one, okazało się , że w świetle dziennym są o wiele jaśniejsze niż się wydawało, to tylko w sztucznym są takie ciemne 🙂


Jakie te nasze kobietki sa piekne w tej ciązy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
YENEFER PIĘKNIE ALE SEXY MAMUŚKA Z CIEBIE ! 🙂 🙂 🙂

KAROLINEK MOJE GRATULACJE !

Ja się wciągnęłam w filmy.... zrobiliśmy znów popołudnie z filmem! Super i nawet dobre te filmy, które obejrzeliśmy 🙂 🙂 🙂

(Autor widmo - Romana Polańskiego i jeszcze film Chloe jak coś to polecam )

🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam po party urodzinowym 🙂 - wszystko sie udalo - jupi 😁
Wstawie zdjecia na agu-agu to sie pochwale 😉

Karolinek - mega gratulacje i zdrowka tradycyjnie zycze bo to najwazniejsze!!!

Yenefer - ale z ciebie lasencja 😉 pewnie mimo brzuszka panowie sie ogladaja 😉 Pieknie - takiej to tylko w ciazy chodzic!!! Cudnie wygladasz!!!

Lennymama - mrówka na imie corce???!!! OMG to tak jakby dac świnka, małpa, Wieloryb?!! Saman ie naleze do tradycjonalisytow ale dac imie dziecku po zwierzatku to juz moim zdaniem przesada... Niedlugo zaczna nazywac dzieci nadajac im imiona sprzetow domowych - np. lodowka albo piecyk 😉 😜 😉

No ja juz moge rodzic - urodzinki przyrzadzone 😁 We wtorek przylatuje moja mama 🙂 A w srode mam wizyte w szpitalu 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...