Skocz do zawartości

Witajcie Listopadówki 2011 | Forum o ciąży


coriana

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 21,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosiaq

    1781

  • Cherry

    2655

  • Shelby

    2530

  • madzia_m3

    1652

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ide jeszcze na spacer. Dotlenie się i może lepiej będę spała... Bo tej nocy prawie wcale nie spałam bo myślałam że mnie weźmie i nic... 😞
Już mnie chyba nic nie ruszy tylko musze czekać... A zmęcze się to i lepiej będę spać... A bynajmniej mam taką nadzieję...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosiaq napisał(a):
no wiesz, ja wieloryb, to i ryba w bufecie 😜 nie wiem właśnie czy zjeść, bo może przez to kolejna nocka w plecy 🙂


jeśli to wiążesz ze złym samopoczuciem to może się wstrzymaj.....

my wcinamy taką sałatę lodową z kukurydzą ogórasem i pomidorem + tuńczyk do tego i sosik czosnkowy.... współczuję mężowi w nocy jak będę mu chuchać czosnkiem 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
lenymama napisał(a):
gosiaq napisał(a):
och, jaka kruszynka! ale już ciągnie ją do cyca 🙂 🙂 🙂


Buu a ja nie mogę znaleźć, zdjęcie jest w profilu Marinel?


Musisz wejść na jej profil a potem na profil jej męża i dopiero on udostępnia na swojej tablicy.....

matko jakie szpiegostwo 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cherry napisał(a):
lenymama napisał(a):
gosiaq napisał(a):
och, jaka kruszynka! ale już ciągnie ją do cyca 🙂 🙂 🙂


Buu a ja nie mogę znaleźć, zdjęcie jest w profilu Marinel?


Musisz wejść na jej profil a potem na profil jej męża i dopiero on udostępnia na swojej tablicy.....

matko jakie szpiegostwo 😁 😁 😁


nooooo 🙂) ale najważniejsze, że skuteczne 😁
Jakie maleństwo, jakie bezbronne i jaki to cud, zawsze będę to powtarzać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosiaq napisał(a):
Cherry! moje chłopaki to zrobiły sobie masło czosnkowe z zieloną pietruszką, więc wiem, o jakim oddechu mówisz!
O rany, ale ten mój brzuch się stawia...



Mój się jakoś obniżył i coś kłuje w kroczu właściwie to jak bym małego tam czuła .... 😮 😮 😮

Gosiu ja myślę że u Ciebie poród tuż tuż !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ooo, żeby Twoje słowa się szybko sprawdziły 🙂
Ja jak siedzę ze złączonymi (prawie) nogami, to mnie mizia jakby w pachwinie... aż dziwnie nisko też go czuję 🙂 a czasem to mam penetrację od środka na zewnątrz - się wygrzebuje jak kret łapkami (tak się śmiejemy z mężem).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczynki o 18.40 dostałam smsa od Marinel że urodziła, ale widzę że już o tym wiecie! Przypuszczam że to mąż napisał, no chyba że Marinel była już na tyle silna żeby wejść na forum.
Nie dałam rady wcześniej wejść na Brzuszek bo byłam u moich rodziców i obchodziliśmy urodzinki mojego mężulka.
A z Marinel popisałam troszkę i oto wieści od niej:
Emilka się urodziła o 14.55 waży 3100 g ma 52 cm. Ma czarne włoski i długie rzęsy. Jest śliczna. Skurcze były bardzo bolesne ale może z godzinkę było po wszystkim. Zdjęcie wyśle jak uda jej się zrobić. Czuje się dobrze tylko krocze boli bo chyba bardzo ją pocieli. Dała radę bez znieczulenia! Pisze jeszcze że dobrze mieć to za sobą, przesyła buziaki dla ciotek, pozdrawia was i pyta czy jeszcze któraś urodziła.
Zapytałam jej o karmienie, czy ma pokarm odpisała że Emilka godzinkę próbowała ssać i nie wie czy coś poleciało. Pisze że również jest w szoku że to już i że nawet herbatki z malin nie zdążyła wypić 😁, jest jeszcze słaba, ale my wiemy że to silna kobita i da sobie ze wszystkim radę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kobietki moje kochane nawet nie wiecie- nie właśnie dobrze wiecie jak ja bym chciała już urodzić 😆 a u mnie normalnie nic sie nie dzieje W srode mialam ktg i zero skurczy szyjka długa zamknieta Ja to chyba nigdy nie urodze juz nie wiem co robic spacery baraszki kapiele normalnie nic nie pomaga 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...