Skocz do zawartości

Witajcie Listopadówki 2011 | Forum o ciąży


coriana

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Gosia734 napisał(a):
Jutro rano pojadę odwieźć tate na pociąg na 8 i później pojadę na ktg. Jak wróce to zaglądne... 🙂
A Bulhakova pisała do kogoś?? Ma ktoś jej nr?? Bo nic się nie odzywała od kąd pojechała do szpitala...


Gosia a Twój Tato to gdzie właściwie pracuje?

Pytam w sensie kraju....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosiaq

    1781

  • Cherry

    2655

  • Shelby

    2530

  • madzia_m3

    1652

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Gratulacje dla Gamesz!!
Aż się wystraszyłam jak to przeczytałam bo my miałyśmy termin na ten sam dzień czyli 16 listopad, a ja nie chce teraz rodzić ze względu na moje przeziębienie. Mam nadzieję, że u mnie poród odbędzie się w terminie, chyba jako jedna z nielicznych brzuchatek nie chcę jeszcze rodzić...
Yenefer tobie lekarz powiedział że nie ma szans na przedwczesny poród? Mi moja gin powiedziała to samo jednak jak patrze jak dziewczyny rodzą wcześniej to mnie to przeraża, że poród może się zacząć nawet dziś..
Mąż kupił mi ten syropek Prenalen, piłam już go na początku ciąży bo też mnie choroba dopadła, mam nadzieję że mi szybko pomoże. Poza tym mam cała siatę mandarynek 🙂 uwielbiam je.. a podczas karmienia nie wolno podobno jeść cytrusów, więc korzystam póki mogę.

Wydaje mi się że Krusyna i Bulhakova już dawno urodziły i nie mają czasu do nas zaglądnąć... A szkoda...
Nie wiem jak wy ale ja czekam jeszcze na zdjęcia małych bobasów Karoliny, Jadziuni, no i teraz synka Gamesz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cherry po prostu wrrr do tego lekarza !!!!

Gamesz gratulacje!

My byliśmy na zakupach w realu, nienawidzę tam chodzić, ale dzisiaj stwierdziłam zawsze to ruszenie dupska i poszłam z mężem. Teraz popijam colę z lodem.

Widzę że dziewczyny wszystkie prawie rodzą przed terminowo, czemu nam się nie udaje, buu

Ja też już na dzisiaj pasuję, idę się wykąpać, zjeść kolację i oglądnąć jakiś filmik z mężem. Jutro ma wolne 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosia734 - ty sie nie przejmuj jeszcze nie przenosilas za duzo tej dzidzi 🙂 A to, ze objawow brak na razie tez o niczym nie swiadczy... Ja w pierwszej ciazy wrocilam o 24 z wieczorku filmowego a o 2 w nocy sie zaczelo - nigdy bym nie powiedziala, ze po dwoch godzinach moze sie zaczac dziac!! Nic na to nie wskazywalo - bylam pewna ze przenossze minimum tydzien a tymczasem urodzilam dzien przed planowanym porodem bez wczensiejszych objawow i swietnym samopoczuciem 🙂 Glowa do gory!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kukunari napisał(a):
gosia734 - ty sie nie przejmuj jeszcze nie przenosilas za duzo tej dzidzi 🙂 A to, ze objawow brak na razie tez o niczym nie swiadczy... Ja w pierwszej ciazy wrocilam o 24 z wieczorku filmowego a o 2 w nocy sie zaczelo - nigdy bym nie powiedziala, ze po dwoch godzinach moze sie zaczac dziac!! Nic na to nie wskazywalo - bylam pewna ze przenossze minimum tydzien a tymczasem urodzilam dzien przed planowanym porodem bez wczensiejszych objawow i swietnym samopoczuciem 🙂 Glowa do gory!!

No tak ale jak się na coś straszne czeka tak jak ja i tylko się wypatruje kiedy się zacznie to zawsze sę to odwlecze... A ja nie umiem przestać o tym myśleć... 😞 I jak o tym myśle to mi się ryczeć chce... 😞 I jeszcze jak pomyśle że tata na darmo jechał to już wogóle... 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ech, to nie spotkam się z Gamesz w szpitalu.. Szczęściara z niej 🙂 Ma już swojego, drugiego mężczyzne życia 🙂
Ja nie celuje w 11go, bo jade wtedy na 1 urodziny mojego chrześniaka, wycieczka na wieś, więc mam nadzieje, że nic się nie wydarzy. Gdybym miałą celować to proszę o 21.11.11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gosia734 napisał(a):
kukunari napisał(a):
gosia734 - ty sie nie przejmuj jeszcze nie przenosilas za duzo tej dzidzi 🙂 A to, ze objawow brak na razie tez o niczym nie swiadczy... Ja w pierwszej ciazy wrocilam o 24 z wieczorku filmowego a o 2 w nocy sie zaczelo - nigdy bym nie powiedziala, ze po dwoch godzinach moze sie zaczac dziac!! Nic na to nie wskazywalo - bylam pewna ze przenossze minimum tydzien a tymczasem urodzilam dzien przed planowanym porodem bez wczensiejszych objawow i swietnym samopoczuciem 🙂 Glowa do gory!!

No tak ale jak się na coś straszne czeka tak jak ja i tylko się wypatruje kiedy się zacznie to zawsze sę to odwlecze... A ja nie umiem przestać o tym myśleć... 😞 I jak o tym myśle to mi się ryczeć chce... 😞 I jeszcze jak pomyśle że tata na darmo jechał to już wogóle... 😞


im dluzej wyczekiwane tym mocniej kochane 😉 kochana tlumacz sobie ze dzidzia wie najlepiej kiedy wyjsc - to, ze z obliczen wyszlo tak to wcale nie znacyz, ze tak musi byc - nasze organizmy to nie fabryki w ktorych mozna zaprogramowac dokladny termin produkcji 😉 A tata - dziadek jeszcze sie wnusia nacieszy - zobaczysz!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gosia734 napisał(a):
Niby tak... Ale dobija mnie ta myśl że nie wiadomo ile czekać... 😞


kochana nikt z nas nie wie ile bedziemy czekac 😉 tak niespodzinka z tymi bobasami 🙂
pozytywne myslenie moze cie tylko uratowac 😁 usmiech prosze!!! zapodaj sobie jakas dobra komedie/kabaret/ pozytywna muzyke cos co nastraja cie pozytywnie!!! GLOWA DO GORY I USMIECH NA BUZI JESTES PRZECIEZ W CUDNYM STANIE!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A wiecie , że 10 jest pełnia księżyca? Może nasze dzidziolki własnie na nią czekają 😁
Chociaż data 11.11.11 mi się podoba, to i tak pewnie nic się nie wykluje do tego czasu. Może mam większe szanse na 20.11.2011 😁

Mój mąż jest kochany.. poszedł mi do sklepu po m&msiki i soczek truuskawkowy 😁 Taka o moja zachcianka ciążowa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gosia pozwolę się wtrącić z myślą która przyszła jak rano przeczytałam że rodzice mają Ci jakby za złe że nie urodziłaś na przyjazd taty. Szczerze mówiąc żadna w tym Twoja wina a to oni źle zaplanowali datę tego przyjazdu, żyją już wystarczająco długo żeby wiedzieć że termin porodu jest szacowany i przypuszczalny a nie pewny. Więc tata mógł przyjechać z 2 tyg później i wtedy mógłby oczekiwac ze wnuczke zobaczy - dopiero co urodzoną albo już troszkę starszą. Nie przejmuj się, na świat ma przyjść Twoje dziecko, dopiero w następnej kolejności wnuczka Twoich rodziców. Trzymaj się
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć dziewczyny jak dawno tu nie zaglądałam... 🙂 weszłam, żeby zobaczyć czy któraś już urodziła 🙂 ja jeszcze nie a nie mogę się już doczekać. do terminu jeszcze 4 dni ale coś czuje, że przenoszę... i tak już jesteśmy bliżej niż dalej 🙂 pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...