Skocz do zawartości

Witajcie Listopadówki 2011 | Forum o ciąży


coriana

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 21,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosiaq

    1781

  • Cherry

    2655

  • Shelby

    2530

  • madzia_m3

    1652

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Witam. Jestem mężem Moniki i zarazem szczęśliwym ojcem. Chciałem poinformować że u Moni i u Łukaszka wszystko się układa po myśli. Mam nadzieję na jak najszybszy ich powrót do domu. Życzę wszystkim Listopadowiczką samych udanych porodów i radości z bycia rodzicem. Pozdrawiam, Daniel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dobry Wieczór!
Na wstępie gratulacje dla wszystkich nowych mamusiek 🙂
U nas ok. choć dziś po raz pierwszy (od kilku miesięcy) udało mi się zmolestować męża 😉 miał przerażenie w oczach ale udało się........ciekawe czy będą jakieś efekty 😉 W ciągu dnia byłam na długim spacerze, posprzątałam w domciu, nawet męczyłam sutki przez ok. 15 min.......co za poświęcenie z mojej strony 🙂 🙂
Jutro idę na wizytę do lekarza i mam nadzieje usłyszeć, że coś się ruszyło......po woli zaczynam mieć dosyć tego czekania a najgorsze jest to, iż od 2 dni śnią mi się bzdury związane z dzieckiem....szkoda pisać na ten temat......sny masakryczne!!!!
Dobra uciekam.......gaszę światło
Dobranoc 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja nie śpię od 5 przez dwie godziny miałam takie bóle jak by mi ktoś igły w kręgosłup wkładał i ściskał wszystkie damskie narządy, nie mogłam się załatwić czułam taki ból ogromny. Teraz przeszło. Nie wiem czy to skurcze, ale dla świętego spokoju pójdę chyba na ktg do położnej do swojego ośrodka. Już poprosiłam mamę, żeby była w Gdańsku lepiej dziś...

Moim zdaniem to skurczy w ogóle nie przypomina...ale... skąd ja mam wiedzieć....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja tylko na chwilkę 🙂 Ledwo zdążyłam Wam w czwartek napisać, że miałam dzień pełen energii i jakoś nadzwyczaj lekko mi się wszystko robiło... a kilka godzin później jechałam do szpitala 😉 Masakra! Skurczy nie było, ale chyba ta herbatka z liści malin swoje zrobiła, bo szyjka lekko zmiękła i czułam co jakiś czas coraz silniejszy nacisk tam w dole. Więc dla tych, które mają szyjkę ciągle za twardą polecam jej picie 🙂

Ninka urodziła się 4 listopada. Długa była na 53 cm i ważyła 3kg. Niestety trzeba było naciąć trochę kroczę, więc dopiero dzisiaj zaczynam jakoś w miarę normalnie chodzić.

Madzia, ja też nie czułam skurczy jako skurczy. Tylko ciągle ten okropny nacisk na szyjkę i ból w dole i do tego ból krzyża i bioder- wszystkie mięśnie się napinały... Więc to może to, warto sprawdzić.

Lecę do mojej kruszynki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ManaLoa! gratulacje!!! ciekawe, ile jeszcze dziewczynek urodziło "po cichu" 🙂
Madziu! ja to już nawet nie chcę chodzić na ktg - wielkie gówno tam wychodzi, a brzuch się spina wcześniej np. przez dwa dni, a skurczaków nie ma i nie ma i nie ma... No i pewnie urodzę po terminie, bo jakoś coraz częściej przychodzi mi to do głowy... Efekt będzie taki, że będzie większy i trudniej mi się będzie rodziło 😞 załamka normalnie..... A jeszcze jak widzę, że się rozpakowują dziewczyny z terminem 10-15 dni po mnie, to płakać mi się chce, więc może dzisiaj nie będę pisała, co?

Miłego dzionka!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny przypadkiem do was weszłam 😉 Życze dużo powodzenia tych rodzącym i spokoju i zdrowka mamusiom i ich pociechom!!! A co do wielkośi dzieci czasem duże rodzi się łatwiej więc głowa do góry 😉 Mój synek urodził się w terminie grudnia a też już myślałam, ze będę chodzić, aż mi cm i wywołają, no i wcale nie było ciężko mimo, że mały miał 57cm i ważył 3950 ( moje pierwsze dziecko i takie duże a nawet nie musieli nacinać). Przepraszam, że tak tu wpadłam. Pozdrowienia i szybkich porodów!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej ja już po ktg... Siedziałam tam ponad 50min 😮 Wogóle nei mogi znaleźć tętna późneij 0 ruchów i tak zeszło... Między czasie kiedy ja leżałam zrobili 1 cesarkę i 2 lewatywy... Masakra... Myślałam że tam zasnę...
Lekarz który oceniał mój zapis powiedział mi że jak będę czuła regularne skurcze co 3-4 min albo odejdą mi wody albo będę plamiła to mam przyjechać NACZCZO hehe czyli co mam nic nie jeść ?? 😲 heh Dziwne no ale... Przedemną była na zapisie kobieta 6 dni po terminie... A ta co urodziła była 11 dni po terminie... Wiem tyle ze 7 dni po terminie ląduje się w szpitalu i się czeka a 2 tyg po terminie jest cesarka... No to u mnie by było na tyle...
Manola GRATULUJE... 🙂
Gosiaq a co do ciebie pomyśl że ja jeszcze 2w1 a nie że inne wypakowane tyle przed terminem.... To cię powinno pocieszyć... Choć mnie już trafia... Ale już jestem przygotowana na to że od soboty poleże w szpitalu także luz... Urodzisz w terminie zobaczysz... 🙂
Madziu może faktycznie uda ci się dzisiaj urodzić... : ) Tego ci życzę... I innym chętnym też...
Miłego dnia... Ja się idę jeszcze chwilkę położyć bo mnie strasznie boli głowa i mi nie dobrze...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ManaLoa gratulacje! Witamy Ninkę na świecie! Możesz dodać jakieś jej zdjęcie?

Ja dziś drugi dzień spędzam w łóżku. Dalej jestem słaba, nos zapchany, masakra... Wyszywam obraz może nadrobię zaległości i zostanie mi tylko tło do wykończenia po urodzeniu małej.

Gosiaq głowa do góry, bądź cierpliwa do terminu zostało ci zaledwie kilka dni!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam dziewcyznki kochane!!!

ja juz jutro bede miec swojego synka przy sobie nie moge sie juz doczekac ale niestety czas dluzy mi sie dzis okropnie wstalam o 8 a tu dopiero 10 40 strasznie wolno czas leci

dzis musze miec dietke wiec tylko zupke moge caly dzien jesc ja co prada zjadlabym cs ciezkiego ale niestety nie wolno
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam 🙂
Nie wiem czy już są porody ale jeśli tak to gratulacje dla rodziców i maluszków 🙂
A reszcie dziewczyn szczęśliwych rozwiązań

ps. jest jakaś dziewczyna z terminem na 10.11??
jeśli któraś urodzi w tym dniu będzie jej maluszek równy rok młodszy od mojego synka 🙂

No nic jeszcze raz gratulacje i powodzenia 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej Brzuśki i Mamuśki

ManaLoa - gratulacje 🙂

gosiaq, nie poddawaj się, myśl pozytywnie (jakkolwiek głupio to brzmi), przesyłam moc buziaków 😘 😘 😘 wiem, że każda minuta się dłuży, ale ten moment kiedyś musi nastąpić 😉 nie uciekaj od nas z powodu złego humorku, bo my tu wszystkie to jedna rodzina, pamiętaj 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...