Skocz do zawartości

Witajcie Listopadówki 2011 | Forum o ciąży


coriana

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 21,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosiaq

    1781

  • Cherry

    2655

  • Shelby

    2530

  • madzia_m3

    1652

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej GRATULACJE dla następnych rozpakowanych...
U mnie na polu słońce świeci... I ogólnie jest ładnie...
Gosiaq wczoraj miałam ktg i jutro mam dziś nie....
Nie wiem które się śniło że jej wody odeszły ale mi też się to śniło 😮 I ten zawód rano że jednak nie...
Co do leżenia na patologi czeka mnie to od soboty... 😞 Czasem i tydz mogę tam leżeć a wcale mi się to nie uśmiecha... Nie wiem czy wytrzymam tam leżeć... Bo należe do tych osób które na tyłku w jednym miejscu długo nie wysiedzą... (W przeciwieństwie do Kini która się zasiedziała i nie ma zamiaru wychodzić)...
Na obiad idę robić gołąbki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
U mnie dziś schaboszczaki z ziemniakami +kalafior, ale obiad późno, bo mój ma dziś szkolenie w pracy do 17 i zanim dojedzie to będzie po 18 😞 Padnę z głodu chyba 😞

A teraz mam takie pytanko, czy wyparzacie czy sterylizujecie przed porodem butelki, laktator itd, czy dopiero po? Bo ja tak sobie myślę, że jak się wróci z dzieckiem do domu, czy nie będę od razu czegoś potrzebowała i nie wiem czy zrobić to wcześniej? No i nie wiadomo kiedy się urodzi, to czy nie trzeba powtórzyć tego potem jeszcze raz?

No i czy wszystkie macie już przygotowane łóżeczka z pościelą...bo u mnie tez na razie wszystko popakowane i też nie wiem czy nie rozłozyc już wszystkiego i przykryć żeby się nie kurzyło?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja chyba po porodzie wyparze butelki smoczki itd.. jedynie do szpitala smoczusia wyparze w domu jak już bede przeczuwać że się zaczyna. W szpitalu dodatkowo wyparze jak juz dzidza będzie potrzebować..

Mój ostatni posiłek był wczoraj 13.00 , po sprzeczce z mężem nie mam apetytu wcale.. Wypiłam herbate, teraz popijam vibovit.
Na obiad mężowi robie pierś z kurczaka(moja która została z wczoraj, bo nie jadłam obiadu) ziemniaki i do tego sałatka szwedzka..
Nie chce mi się jeść, nie chce mi się nic. 😞

Yenefer, no ja właśnie też mam veet , ten różowy.. Nie wiem może moje włosy przez to że codziennie je depiluje są jakieś nieśmiertelne 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
lala89 ja używam taki jasny niebieski do skóry wrażliwej...może przez to , że często golisz maszynką, masz silniejsze te włoski, albo po prostu za krótkie i dlatego nie chwyta...ja na wakacjach w zeszłym roku,próbowałam usunąć do stroju takie ledwo co odrośnięte i też nie chwyciło...chyba po prostu musi być większy gąszczyk, taki dwutygodniowy co najmniej 🙂 No niestety wszystko ma jakieś wady i zalety 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A mnie dziś opuścił napływ energii...nie chce mi się dosłownie nic...nawet obiadu mi się nie chce robić, chociaż później i tak będę musiała...mały szczęśliwie w brzuszku buszuje i aż mi chwilami głupio, że tak się wszystko pięknie jak na razie układa ,a ja mam taki nastrój, że nawet to mnie nie cieszy...on się wypina, podkopuje mamunie, a ja niewzruszona, tak jakbym była na niego zła , że jeszcze nie chce wyjść....mam nadzieję, że to tylko hormony!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cherry napisał(a):
Ja mam posciel popakowana i nie bede zakladac bo sie kurzyc bedzie... mezowi powiedzialam. Co gdzie i jak. A co do bjtelek to ja nie mam strylizatora wiec bede wyparzac we wrztku a to zajmie 5 min wiec zrobie to jak wrocimy do doma.

Mi koleżanka mówiła ( a zakupy dla malucha robiła ozczędnie - bez bajerów) że żałuje że sterylizatora nie kupiła bo jednak z tym wyparzaniem jest trochę roboty, zwłaszcza jak się włącza inne pokarmy i płyny niż mleko. Więc ja kupię sterylizator jak się zacznie walka z butelkami. Póki co liczę na karmienie piersią i mam tylko jedną butelkę. I puszkę mleka startowego na wszelki wypadek, podobo nawet jak się karmi piersią to może się zastój trafić i lepiej mieć awaryjnie.
Kurcze mam nadzieję że Wam nie przeszkadza że tu u Was bywam? ☺️ 🤔
BUlhakova ja też gratuluję - rzeczywiście śliczna córeczka 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No to faktycznie wysterylizuje wszystko jak wrócę ze szpitala, żeby było na świeżo, teraz tylko wyparzę smoczek i nakładki silikonowe i schowam do pojemniczka , żeby zabrać do szpitala, natomiast kołyskę chyba przygotuje lada dzień...Mój mi przyniósł taką dużą folię z pracy to najwyżej nakryje , żeby się nie kurzyło...bo tak się jakoś obawiam, że jak wrócimy do domku, to mały zaraz będzie chciał jeść, będzie płakał, a ja ze stresów nie będę wiedziała w co ręce włożyć 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bulhakova gratulacje!! Śliczna jest... Ale napisz coś więcej, kiedy to się stało, ile ważyła itp. 🙂

Ja nie mam rozłożonego łóżeczka, mąż to zrobi jak będę w szpitalu, ale wczoraj zrobiliśmy przemeblowanie w pokoju i miejsce na łóżeczko już jest 🙂
Yenefer też zamierzam tylko wyparzyć nakładki silikonowe i smoczek przed pójściem do szpitala.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bulhakova gratuluje... 🙂 Śliczną masz córeczke... Następna szczęśliwa mamuśka 🙂
Wiecie co to chyba tek jest że im bliżej porodu humor jest coraz gorszy bo nie możemy się doczekać kiedy zobaczymy dzieciaczki... Ale później będziemy najszczęśliwsze że mamy swoje skarby przy sobie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nie... nie miałam cc - rodziłam naturalnie...
No co mam Wam napisać - nie jest tak strasznie... 🙂 skoro ja dałam rade to każda z Was da...
Ze szpitala byłam bardzo zadowolona - personel super - wszędzie czyściutko :-) KAROWA RULES 🙂
A moja Eliza jest taka śliczna!!! jestem zakochana w tym Aniołku 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam, my dopiero wróciliśmy z wizyty u gin. Ostatniej. Jeśli nie urodzę to 20 mam się stawić na oddział i będą wywoływać lub obserwować. Pytałam o ktg to powiedziała, że jeśli będę miała jakieś obawy np czuła słabiej ruchy dziecka lub w ogóle to mam jechać 🙂
Położna podczas badania stwierdziła, że Dzidzia jest już bardzo nisko 🙂 Nie miałam badania na fotelu co mnie zdziwiło tylko USG i Synuś waży 3022g 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...