Skocz do zawartości

Witajcie Listopadówki 2011 | Forum o ciąży


coriana

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 21,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosiaq

    1781

  • Cherry

    2655

  • Shelby

    2530

  • madzia_m3

    1652

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
martka3 napisał(a):
Przyszło dzisiaj wyskoie krzesełko dla małego - w sumie to ma być prezent od moich rodziców na chrzciny - ale nie moglismy się oprzeć tzn. ja i rodzice i go zmontowaliśmy - fajny jest.


Martka te z allegro co podawałaś mi linka?

Powiedz fajne? Warto? Który kolor zamawiałaś? Ile czekałaś?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cherry napisał(a):
Martka te z allegro co podawałaś mi linka?
Powiedz fajne? Warto? Który kolor zamawiałaś? Ile czekałaś?

Wydaje mi się, ze warto, wziełam niebieski, bo granatowego już nie mieli, podobno ma być dopiero po nowm roku, tylko cięzko powiedzieć jaka cena, teraz na aukcji ma tylko różowy. a wysyłka błyskawiczna, brałam za pobraniem to nawet nie mineły 24 godz od zakupu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
martka3 napisał(a):
Cherry napisał(a):

Martka mam pytanie co jest w cukrzycy bardziej zalecane mąka żytnia czy razowa....
Bo zgłupiałam kompletnie.....

Nie mam pojęcia, jak coś piekłam to uzywałam po prostu zwykłej pszennej i jakoś szło.


a przez glukometr Ci przechodziło?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cherry napisał(a):
martka3 napisał(a):
Cherry napisał(a):

Martka mam pytanie co jest w cukrzycy bardziej zalecane mąka żytnia czy razowa....
Bo zgłupiałam kompletnie.....

Nie mam pojęcia, jak coś piekłam to uzywałam po prostu zwykłej pszennej i jakoś szło.


a przez glukometr Ci przechodziło?

Jak nie zjadłam za duzo to tak, ale też zależy co bo np. naleśniki nie, a pizza na cienkim spodzie tak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosiaq napisał(a):
a czy Madzia pisała co po ktg? czy mnie się przeoczyło?


Madzia zostawiła mi wiadomość na mailu, że chwilowo jej nie będzie na forum bo jedzie zobaczyć na patologię ciąży bo w ośrodku jej kazali. Napisałam do niej smska żeby dała znać smsem lub na forum także spokojnie czekajmy...

jesteśmy jakby co z Madzią w kontakcie... 🙂 🙂 🙂

Martka nie no właśnie ja jestem w szoku że zrobiłąm wczoraj te bliny z mąki zytniej (są identyczne jak gofry tylko nie słodzone i po upieczeniu posmarowałam serkiem homo by sobie osłodzić) i przeszło przez to diabelskie ustrojstwo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
martka3 napisał(a):
Cherry no to super, tym co podnosi cukier to czasami nie sposób się polapać to co by się wydawało, że w zyciu się nie zmieści to mieści się bez problemu i bądź tu człowieku mądry.



w każdym razie jeszcze dwa no w porywach cztery tygodnie i będzie po.... A powtarzasz krzywą po rozwiązaniu? Bo mi powiedzieli że nie jestem insulinozależna więc nie muszę....

Na kiedy masz termin CC please przypomnij.... 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mówili mi, że 6 tyg po porodzie mam zrobić test obciązenia glukozą 75 g przy normalnym jedzeniu, ale nie wiem czy zrobię - zastanowię się
Cesarkę teoretycznie mam mieć 18 lub 25 listopada, ale 11.11 mam wizytę, ktg i może coś się zmieni - oby 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam dziewczynki
Dawno nie odzywałam się na brzuszku ale postaram się być teraz na bieżąco. Na początku witam wszystkie przyszłe i już tulące swoje maleństwa mamusie :-)
U mnie troszkę się pozmieniało termin mam na 17 listopada, imię już wybrane dla naszej kobitki będzie Maja :-) Tydzień temu byłam na usg mała ważyła 3400. W sobotę odwiedziłam szpital w celu zrobienia ktg. Skurcze są ale tylko przepowiadające i po badaniu lekarz stwierdził że na pewno wcześniej urodzę bo brzuch już jest nisko, twardy a szyjka skrócona.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kochana to i tak niedługo!

Ja bym nie chciała trafić na daty 11.11, 13.11, 21.11.... lub w grudniu!

Ale znając życie to pewnie urodzę 3 grudnia lub 6 a wtedy ja nie chcę .... będę nogi zaciskać i już 😠 😠 😠

😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁

Ale jak Kacper akurat wtedy postanowi wyjść to co zrobić.... 🙂 🙂 🙂


A nasza Ania chyba ma termin na CC na 15....? Dobrze pamiętam?

Mam na myśli Anię katarską 😉 😉 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...