Skocz do zawartości

Witajcie Listopadówki 2011 | Forum o ciąży


coriana

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 21,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosiaq

    1781

  • Cherry

    2655

  • Shelby

    2530

  • madzia_m3

    1652

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
U nas jak poszedł w męża to będzie zwariowany aspołeczny gbur ale ogółem dobry i kochany człowiek .....

a jak we mnie to nie wiem same wiecie - ogółem nie równo pod czaszka 😁 😁 😁

Brzoskwinka to mój mówi na moją bułę poznańska 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No i jeszcze 14A11 oczekuje chłopaka czyli może zrobić się za chwile przewaga mężczyzn 🙂
Co do zaglądania to ja też będę zaglądać do soboty bo później szpital 😞
Wiecie co dobija mnie to że już 9 dzieciaczków jest u nas w tabelce za mną 😞
A dziadek dziś do mnie z hasełkiem że jak jest po terminie to albo będzie chłopak albo bliźniaki... 😮 Ciekawe z kąd mu się to wzięło
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam mamusie ze Szczecina 🙂
mam do sprzedania mnóstwo ubranek po mojej córce w rozmiarze 62-68-74
wśród nich znajdują się:
BODZIAKI
BLUZY
PAJACE
DRESIKI
RAJSTOPKI
SKARPETKI
KOMBINEZONY ZIMOWE
ŚPIWORKI DO SPANIA
CZAPECZKI I WIELE WIELE INNYCH

AUKCJE KOŃCZĄ SIĘ JUŻ ZA KILKANAŚCIE GODZIN
ceny ubranek zaczynają się już od 3,90 i nie mają cen minimalnych
http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=6008355
POZDRAWIAM
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosiaq napisał(a):
opieprz NIE przyjęty! poza tym u mnie to 15 dni, bo termin wypada na jutro! i wkur*iona jestem i tyle!
i nie drażnij lwa, co? bo jak ryknę.... a już wystarczy łez na dzisiaj, co?

to teraz ja się odszczekałam, o!


Dżizas zabrzmiało groźnie więc ja biorę swoje manatki i spierdniczam gdzie pieprz rośnie ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej brzuszki i mamusie 🙂
Pisze z telefonu dlatego nie za bardzo mogę przeczytac co naskrobalyscie, ale mam nadzieje,że wszystko u Was dobrze.ja poklocilam się chwilowo z bratem i zakaz laptopa mam, ale jutro go udobrucham jakims dobrym obiadkiem 😉
Czuje się dobrze, choc dzisiaj cos mnie brzuch pobolewal,ale poki co nic się nie zaczelo...i sama nie wiem czy to dobrze czy źle... Z jednej strony chcialabym doczekac do przylotu taty,a z drugiej chcialabym już tulic swoja kruszynke i miec wszystko za soba...ale pewnie wiekszosc z Was ma takie same mieszane uczucia.
Jutro ide do poloznej,zobaczymy co mi powie na temat cesarki i tego paciorkowca mojego...
Yenefer- nie znalazlam tego o cesarce, nie wiem gdzie ja to przeczytalam,ale jak sobie przypomne-dam Ci znac 🙂
A teraz klade się na troche,bo maz wrocil z pracy wsciekly jak osa, nie wiem o co mu chodzi, wiec znikam mu z oczu...
Dobranoc i spokojnej nocki zycze wszystkim 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gosia łatwo mówić tym co mają jeszcze troche czasu do terminu nie?? Mam nadzieje że ta moja mała kochana menda wyjdzie szybko...
Mój poćwiczy i jak przyjdzie to pewnie znowy będę ryczeć jak zawsze... 😞
Wczorak pisał do mnie ska ok 13 jak był w pracy czu urodziłam 😮 jak mu napisałam że nie i z kąd to pytanie to mi napisał bo chyba już najwyższy czas 😮 i bądź człowieku mądry, silny i nie rycz... 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cherry przepraszam jeżeli cię uraziłam to nie było złośliwe...
Ale mam wieści od Ani:" O 6 rano odeszły mi wody o 11 podłączyli mnie do kroplówki dotrwałam do rozwarcia 4 i prosze o znieczulenie anestezjolog nie zdążył przyjść a ja już miałam bóle parte. Urodziłam na jednym skurczu w trzy parcia o 16.15 Kuba waży 2970 i mierzy 53cm. Ja już wstałam z łóżka małego mi wzięli i troche mi się nudzi, Kochane wszystkie dacie rade poród da się przeżyć... "
Także witamy na świecie Kubusia 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...