Skocz do zawartości

Witajcie Listopadówki 2011 | Forum o ciąży


coriana

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 21,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosiaq

    1781

  • Cherry

    2655

  • Shelby

    2530

  • madzia_m3

    1652

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
paula_jot napisał(a):
To chyba nie były wody, bo narazie mam spokój. Tak wstałam i po prostu siuuu i wodospadzik mały się zrobił. Nie mam żadnych bóli ani nic.
Narazie nie będę panikować jeśli się to powtórzy to pojadę żeby to sprawdzić 🙂


Paula słyszałam że wody płodowe słodko pachną więc jakby znów się coś takiego zdarzyło to wąchaj 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosiaq napisał(a):
Cherry napisał(a):
a tego focha to nie ja wymyśliłam tylko na studiach u mnie tak mówili 😁 😁 😁

i od tej pory to słowo zmieniło znaczenie 🙂 dla mnie od wczoraj 🙂


Kochana ale wiesz jak to filolodzy czescy pierdzielą od rzeczy 😉 😉 😉 😁 😁 😁

Wiesz u nas to wszystko nie czeski film tylko hiszpańska wioska 😁 😁 😁 😉 😉 😉 😜 😜 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Shelby napisał(a):
wiecie co, śniło mi się, że urodziłam dziecko w swojej własnej toalecie! i miałam wyrzuty sumienia, że mąż nie był ze mną w tej chwili! i wstydziłam się pokazać mu to dziecko, chociaż było piękne! 😁

aaaa, to była dziewczynka! 🤪


A mi sie snilo pare dni temu, ze zaczelam rodzic i moj byl przy mnie ale byl lekko dziabniety po piwku i zaczal sie wyklocac z lekrzami, zeby mi pomogli czy cos w tym stylu i go wyrzucili ze szpitala i urodzilam sama 🤔 - chlopca 😜
Shelby - a ty tak jak ja nie wiesz co bedzie??? A jakie masz przeczucia??? Ja mysle ze u nas bedzie jednak dziewczynka na odwrot niz we snie....
A ty jak myslisz co u Was??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam
Byłam kobitki jednak w szpitalu. Na ktg wyszły małe skurcze jednak szyjka nadal zamknięta. Te bóle co mam w prawym boku promieniują od nerki którą miałam operowaną w wieku 2 lat. Więc nadal trzeba czekać na rozwój sytuacji. Ale bardzo dziękuję dziewczyny że radziłyście mi żebym jednak pojechała na ktg. Zawsze człowiek spokojniejszy o swoje maleństwo. 🙂 Nadal mam brać nospe w razie zwiększającego się bólu i jak nie przejdzie jutro albo pojutrze na kontrole.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gosia734 życzę Ci, żeby to były skurcze porodowe 🙂

A ja dziś śpię w drugim pokoju na materacu 😞 Mój się tak załatwił, że po prostu się boje, że mnie zarazi...oczywiście kłócił się, że to on się wyniesie do drugiego pokoju, ale go przekonałam, żeby został w łóżku, bo się porządnie wygrzeje, a ja będę mieć bliżej do łazienki i może będę dobrze spała, bo zawsze jak śpię na nowym miejscu to zasypiam natychmiast 🙂 Ja to jak choruje to raz na rok, a ten wystarczy, że posiedzi w klimatyzowanym pokoju i już zdycha, na tym szkoleniu tak się załatwił grrr!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A i zapomniałam dodać, że oczywiście nie ma jeszcze wyniku wymazu na paciorkowca, no szlag mnie trafi, a babka mówiła, że będzie do 4-5 dni, tymczasem już 9 minęło....no i po co się zawczasu cieszyłam, że mi go zrobili...pewnie do porodu się nie dowiem....a jak się okaże , że go miałam i dziecko się zarazi to dopiero będzie wojna!!! Dlatego mam nadzieje, że jednak jest wszystko ok...musi być!
Oki spadam na dziś, dobranoc Wszystkim!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Yenefer mój to samo non stop przeziębiony wiecznie kaszlący, ehhh...
I dobrze robisz przenosząc się na noc bo ja zbagatelizowałam sprawę i mam za swoje, zaraziłam się od męża i trzy dni leżałam w łóżku osłabiona, co w obecnej sytuacji nie jest mile widziane nie?
No ale dziś już mi lepiej. Życzę ci zdrówka, i oczywiście twojemu ukochanemu również 🙂

Ja dalej bez żadnych objawów, choć przeczyściło mnie dziś tak porządnie dwa razy, z niczego owego tak nagle i zastanawiałam się dlaczego, bo nic takiego nie zjadłam. A wyczytałam że to może być jeden z objawów... nie wiem czy chciałabym jechać teraz do szpitala, ja do Krakowa mam z 40 km, a przejechać przez Skawine dzisiaj graniczyło z cudem!! Ludzie wyjeżdżają na długi weekend, droga w remoncie, nie wiem czy nie urodziłabym w samochodzie 😜

A do Wadowickiego szpitala nie zamierzam jechać, o nie nie nie!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosia - jak bolesne to znaczy ze coraz blizej... na poczatku sa rzadko choc regularnie pozniej coraz czesciej a pozniej wielkie booommmm 🙂 Patrz na zegarek i kontroluj czy powtarzaja sie co tyle samo minut badz krocej... Powodzonka - czekam na dobre wiesci....

Yenefer - nic sie nie martw ja tez ostatnio spalam sama i to nie dlatego ze moj chory tlyko ja wieloryb potrzebuje iwej miesjca wiec wyganialam mojego do pokoju Mii. ale teraz spi tam moja mama wiec moj musial wrocic - ale ma to swoje plusy -moge go pomeczyc 😉 Mam nadizje, zem imo wszystko sien ie zarazisz bo tego przed porodem najmniej ci potrzeba!! I jeszcze jedno - ty jako jedyna masz moj nr tel telefonu - mam nadizje, ze nasze dizdzie nie zechca wyjsc w tym samym dniu 😉

paula-jot- to jak z tmyi wodami?? widy czy nie wody - oto jest pytanie?? Ja mam takie paseczki sprawdzajace czy sa to wody plodowe, kotrych czasem uzywalam we wczensiejszych okresach... jakbym mogla to bym ci podala abys sprawdzila co to tam leci 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka Brzuszki 🙂

Czekam z niecierpliwością kto to jutro urodzi w tą piękną datę 🤪 🤪 🤪.

Bulhakova- sliczna Twoja Luizka 😉 😉 Jak z obrazka 🙂 🙂

Gosia734- trzymam kciuki za WAS juz tyle czekasz mam nadzieje ze jak Kinia zdecyduje sie na wyjście to szybko Wam pójdzie!!!!
No i reszcie dziewczyn tez tego zyczymy!!!

A co u nas.....
Uczymy sie nawzajem z Mają- choc czasem naprawde padam.... . 😮 😮 😮. .
Jakos probuje sobie wszystko zorganizowac jednak cos kiepsko mi to wychodzi.... ale mężulek duuuuzo pomaga!!!!
Do tego mam burze hormonow- w jednym momencie czuje sie najszczesliwsza osoba na swiecie a za chwile placze..... . 🤨 🤨 🤨
Czy któras z Was tez tak ma???!

Pozdrawiam was serdeczniei trzymam kciuki 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gosiu życze ci żeby jednak te bóle to były porodowe 😉 tak na nie czekasz.. a jeśli nie będą - to też dobrze bo jednak coś zaczyna się dziać, Kinia się szykuje 🙂

A my z mężem mieliśmy w planach spacer.. ale zrobiło się tak zimno że zostaliśmy w domu.
Wiecie, że mój facet nie zauważył że przeniosłam łóżeczko 🤪 ci faceci..masakra.
Ja właśnie się wykąpałam, potem dorwałam do kąpieli psa. Teraz opatrze na tv, a potem do wyrka.
Znów mam taki pikający ból na wzgórku łonowym.. nie wiem co to, czy to Maja się ta wierci czy co.. 🙂

Aaa no i dziś upiłam do pępuszka gaziki nasączone i octanisept. Mamy już wszystko. tylko wózek trzeba jeszcze zamówić.

🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...