Skocz do zawartości

Witajcie Listopadówki 2011 | Forum o ciąży


coriana

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Mi na IP mówili że do szpitala przyjechać w momencie krwawienia większego niż przy miesiączce....

Jak bardzo tym się stresujesz to lepiej zadzwoń i się zapytaj co masz robić.

Mnie ostatnio same badanie tak bolało, że nie wyobrażam sobie jakiegokolwiek sexu.... bo chyba by nie było przyjemności....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosiaq

    1781

  • Cherry

    2655

  • Shelby

    2530

  • madzia_m3

    1652

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Witam wszystkie mamusie w dwupaku i rozpakowane.
Ja mam termin tak jak lala, dzis 39 tydzien. Jeszcze zapakowana i zadnych objawow zeby to sie mialo szybko zmienic, cale noce przesypiam, nic mnie nie boli, czopu nie widac, skurczy tez nie ma.
Zaczynam sie niecierpliwic, wszystko gotowe na powitanie Izy tylko Izunia jeszcze nie gotowa.
Pogoda w Londynie pochmurna ok 10C. Jezdze samochodem ale czasami boje sie dalejko od domu odjezdzac bo co jak mnie nagle zlapie. Robie wszystko w domu, nie spie w dzien, energia zmienna, jezdze na rowerze i cwicze na pilce, na basen przestalam chodzic bo sie w kostium nie mieszcze mimo ze brzuch mam maly.
Termin na 23 Listopad, postaram sie czesciej odzywac.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cherry napisał(a):
Shelby napisał(a):
dziękuję Cherry za "zapchanie mi skrzynki", kochana bestyjka z Ciebie 😘


no to teraz nic tylko przyswajać wiedzę 🙂 🙂 🙂


ostatnio moja mama skomentowała "nie czytaj tyle!" sądzi, że jak się naczytam to co, ze strachu w ogóle nie urodzę? wszyscy mówią o tym, że wiedza jest ważna i pomaga, więc czytam 🙂 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
je po wizycie w szpitalu - wszystko gra niby i mam czekac... mierzyli mi cisnienie i zap ierwszym razem wyszlo troche za wysokie.... spodziewalam sie bo w ciazy z Mia ostatni tydzien mialam wysokie i mimo wszelakich badan nic nie znalezli... kazali mi sie tym razem zglosic jak bedzie mnei bolec glowa lub bede miec problemy z widzeniem no i ewentualnie nie bede czuc dzidzi....
Tymczasem dzidzia kopie mocno i czesto a czasem skurcze mnie nieprzyjemne lapia ale to chyba za malo, zeby zaczac myslec o porodzie 😜
Takze jak niektore a wrecz powiem wiekszosc z nas czekam na WIELKIE BOOOMM 😉

Teraz chce mi sie spac ale Mia mi nie da na pewno wiec czekam na jej drzemke...
Czy jakis maly KTOŚ przyjdzie dzis na swiat?? 😁 czekamy!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczynki moje drogie tak du,żo piszecie ze nei jestem w stanie nadrobic w szpitalu. Ale dobzre ze sie wspieracie.
Ja juz zaliczylam pierwszą maminą wtopę. Zjadlam wczoraj smazoną rybę bo pomylili zestawy obiadowe no i Emilka dzisiaj się pręży a kupki nie ma 😞 chyba ją boli brzuszek. Poza tym biorę zelazo na anemie i moze Emilka zle reaguje 😞 Pierwsze zmartwienia za nami... Jutro powtarzamy badania i moze w sobote wyjdziemy! Trzymajcie kciuki!!
Która następna w kolejce na porodówke ? ! 😁

Buziaki dla wszystkich mam i brzuszków!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Shelby napisał(a):
może zrób sobie jakąś małą przyjemność?
pobuszuj na allegro 🙂 i spraw sobie jakiś drobiazg, zajrzyj do ulubionej książki, zmień myśli...
hmm? 🙂


spróbuję.... póki co idę coś zjeść może to będzie właśnie ta przyjemność 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Marinel napisał(a):
Dziewczynki moje drogie tak du,żo piszecie ze nei jestem w stanie nadrobic w szpitalu. Ale dobzre ze sie wspieracie.
Ja juz zaliczylam pierwszą maminą wtopę. Zjadlam wczoraj smazoną rybę bo pomylili zestawy obiadowe no i Emilka dzisiaj się pręży a kupki nie ma 😞 chyba ją boli brzuszek. Poza tym biorę zelazo na anemie i moze Emilka zle reaguje 😞 Pierwsze zmartwienia za nami... Jutro powtarzamy badania i moze w sobote wyjdziemy! Trzymajcie kciuki!!
Która następna w kolejce na porodówke ? ! 😁

Marysiu trzymam kciuki 🙂

Będzie dobrze a w sobotę na pewno do domciu.... 🙂 🙂 🙂

co do Maminych wpadek hym.... nic tylko uczyć się na błędach... każdemu mogą się zdarzyć.... na drugi raz będziesz wiedziała i tyle 🙂 🙂 🙂

Buziaczki dla Was 😘 😘 😘

Buziaki dla wszystkich mam i brzuszków!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzień dobry 🙂
właśnie wrocilam z lumpexów.. to jest najbardziej meczaca rzecz jaka robie w ciazy.. przez te wieszaki i ciagłe rece w górze myslałam ze zemdleje zaraz:P no ale kupiłam Zuzi śliczna sukieneczke 🙂 już nie mam powoli miejsca na ciuszki!! Zaczepili mnie dzis jacyś robotnicy, jeden mówi: ''no..chyba juz niedlugio wyskoczy co?'' ja na to: ''mam nadzieje''. Tak sobie mysle ze naprawde mam nadzieje ze wyskoczy niedlugo i ze to naprawde bedzie ''wyskoczenie'' a nie wielkie przeciskanie w mekach, hihihi 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry Kochane 🙂

My dopiero teraz bo rano byłam w poradni "K" po zaświadczenie, że jestem w ciąży na studia.
Później brat przyjechał i przywiózł nam kosmetyki dla maleństwa i musiałam wszystko sprawdzić 🙂

Przed chwilą włożyłam do torby ostatnie rzeczy czyli sztućce, talerzyk i kubek 😁 Mój się śmiał, że nawet papier toaletowy biorę no ba nic na to nie poradzę, że nawet papieru nie mają 😁 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Paula! ja przez 3 dni w szpitalu zużyłam dwie rolki papieru 🙂 nie było go w toaletach wcale 🙂 a do sikania dużo schodziło, no i po lewatywie prawie rolka poszłaaaa hahahaha
Ja po badaniu w szpitalu przed przyjęciem też dostałam plamień-tak badają głęboko po prostu 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wieści od katarskiej Ani:
"Pola jest ze mna 24/24 jest cicha, spokojna. Slabo u mnie z pokarmem, wiec męczę dziecko, ale dokarmiam NAN-em. Dzisiaj juz chodzę i sama wszystko robię, wczoraj bolalo bardzo, za to dzisiaj jakbym wczoraj nie miała tej CC:-) jutro wychodzimy, jeśli żółtaczka się nie pogłębi. Operacja na otwartym brzuchu w Katarze przerosła mnie, przepłakałam całą. Okazało się, że moja lekarz Irakijka jest zbyt ortodox i facet nie może być ze mną na sali. Poza tym pielęgniarki i lekarz są bardzo mili, bez 2 ch zdań to chyba jedna z nielicznych rzeczy, która pozytywnie mnie tu zaskoczyła.
Co jeszcze, hmmm mamy pokój rodzinny, Marcin jest ze mną cały czas, Lenkę dowożą znajomi, a na noc zabierają do siebie do domu. Pola śpi właściwie cały dzień, trudno dobudzić Ją na mleko 🙂 Lenka reaguje na sytuację nie wiem właściwie jak... bo maleństwo śpi i brak jest kontaktu. Lena dostała od siostry prezenty więc poki co jest szacun 🙂"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...