Skocz do zawartości

Witajcie Listopadówki 2011 | Forum o ciąży


coriana

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 21,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosiaq

    1781

  • Cherry

    2655

  • Shelby

    2530

  • madzia_m3

    1652

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Cześć Kochane Dziewczynki! Wróciliśmy dzisiaj, ogarnęłam trochę i na forum, buhaha.
Stęskniłam się, ale też strasznie ciekawa byłam która urodziła, a tu co?? Klops.
Zaraz się biorę za nadrabianie, ale na FB byłaby wiadomość, a nie ma. Słuchajcie czuję się bardzo dobrze, znacznie lepiej się regeneruję niż po 1 ej CC. Chociaż całe cięcie w Katarze przepłakałam, bo lekarz ta Irakijka ze względu na swoją religię nie pozwoliła być przy mnie Marcinowi. Tak mnie to rozwaliło, że przeszłam chyba jakąś panikę...Pierwszego dnia po CC, byłam bardzo obolała i nie było to nic fajnego, ale za to drugiego dnia wstalam z łóżka jakby nigdy nic i czułam się bardzo dobrze, stan się poprawia, cięcie mam w miejscu poprzedniego, więc ogólnie chyba jest ok. Dziewczynki trochę chcę poczytać co u Was, więc szybko się cofam, ale zanim - to chciałam Wam podziękować, no wiem od Gosi, że trzymalyście kciuki za nas! Dziekuję! Jesteście wyjątkowe, hurtem tyle dobrej energii!!! To się nieczęsto zdarza:-) a teraz spadam czytać, pa!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kochana gratuluję jeszcze raz !!!

Oczywiście brawko za odwagę i za to że byłaś taka dzielna! Dumna jestem z Ciebie 🙂 🙂 🙂

p.s chyba zaraz będę uciekać spać bo o 8 mamy być w szpitalu. O tej godzinie Mąż ma zabieg, a mi w tym czasie może uda się wyprosić to ktg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cherry jak będziesz o 8 w szpitalu to pomyśl o mnie 🙂 ja też mam się wstawić między 7 a 8!

Jutro jest mój dzień!!!! 🤪

Już wszystko chyba przyszykowałam i idę do łóżeczka, zobaczymy czy zasnę 🙂

Powodzenia dziewczynki, może jednak któraś się skusi i urodzi jutro, tak jak ja 😁 18 listopad to taki piękny dzień na rodzenie 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
robaczki - niech Wam się dobrze wiedzie 🙂 Tobie Zaniu i Tobie Cherry - buziaki dla Was 😘

Aniu witaj ponownie z powrotem! 🙂 gratuluję Ci z całego serca, tego, jak jesteś bardzo dzielna i tego, że po raz kolejny zostałaś mamą! 🙂

tymczasem dobrej nocy i do jutra! 🙂 chyba! 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ojejej, już tu pusto, a ja dopiero skończyłam nadrabiać. Wiecie jaki wniosek mam po tych 2-3 dniach nieobecności? I śmieszno i straszno. Nieraz się rechotałam po przeczytaniu Waszych rozmów ale też dużo już zmęczenia tym czekaniem. Do końca zostało nie tak dużo i na pewno za chwilę wszystkie będziemy PO. A zacznie.... Zania! Odwagi, powodzenia, tempa i minimum bólu!!! A potem już tylko cudownego uczucia macierzyństwa! Trzymam kciuki!!
Yenefer Twój synek baaardzo fajny 🙂
Dziewczyny zobaczycie potem jakie to dziwne uczucie, kłaść się na wznak i szybko siè karcić, że to nie odpowiednie dla dziecka, albo gdy zaburczy w brzuchu pogłaskać się z myślą: o kopie 🙂 a dzidzie już na świecie 🙂 mam tak stale, każdy sygnal od organizmu traktuję jak komunikat od dziecka 🙂 dziwne uczucie 🙂 ok spadam, nie chcę już z imienia wymieniać, ale weźcie się w końcu do roboty i urodźcie! Ile można czekać. Wiecie kto! No 🙂
Spadam dobranoc 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam moje kochane brzuszki!!!
Zoniu i cherry trzymam mocno kciuki.
U mnie nadal bez zmian. Troszkę w nocy brzuch bolał ale skończyło się tylko rewolucją w łazience, która powtórzyła się rano. 🥴
Po wczorajszej wizycie strasznie dużo leciało mi tej brązowej wydzieliny aż musiałam założyć podpaskę 😞 jednak pani doktor powiedziała że to normalne tym bardziej że prawie codziennie jestem badana. Dziwne ale cóż.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej. Kinia właśnie śpi 🙂 Ja się powoli musze brać za naukę bo nie wiem czy w przyszłym tyg nie pójdę do szkoły ;/ Mała ogólnie jest grzeczna ale wiadomo że czasem pokoncertować musi 🙂 W nocy jak dostaje cyca to zasypiam razem z nią i jak się budze to czasem jestem zdziwiona jak to się stało że mała nie jest w kołysce tylko u mnie przy cycu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂 🙂 🙂

my już wróciliśmy.... Mąż po zabiegu i wszystko jest okej 🙂 🙂 🙂 Ja byłam na IP ale pogadac sobie z bardzo sympatyczną położną i się pośmiać na ktg nie miałam szans bo Mały od rana tak skacze i wariuje że gołym okiem widać 😁 😁 😁

Pani była tak miła że aż byłam w wielkim szoku ale ponoć to domena oławskiego szpitala i oddziału położniczego... 🙂 🙂 🙂 (w sumie chyba dlatego jest uznawany za jeden z najlepszych szpitali na Dolnym Śląsku)

Aha z lepszych wieści to odezwała się Madzia_m3! Są już w domku i jak znadzie chwilę to zrobi nowe fotki - pisała że jest bardzo szczęsliwa 🤪 🤪 🤪

p.s. jeszcze raz usłyszę : czy to bliźniaki to się załamię 🙂 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nasza nocka znowu z podwójnym budzeniem: 24-1, potem 4-5, rano po 7 i kimka po jedzeniu do 8.30. Myślę, że naprawdę nie jest źle 🙂 przynajmniej na razie. I utopiłam telefon w kiblu! cholercia! idę go rozebrać 🙂 będzie działał?
A tak miło się dzień zaczął: wbiłam się w jeansy, poszłam po bułki, dzieciaki grzeczne, mąż pojechał zarejestrować Filipa do urzędu, mama już 4-ty dzień nie pali.... a tu plum! do kibelka! a wyciągałam go z prędkością światła! 🙂

Któraś chętna do porodu??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...