Skocz do zawartości

Witajcie Listopadówki 2011 | Forum o ciąży


coriana

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Yenefer -ale laska z Ciebie!!!!!! 😉 😉 😉 Czy Ty parę dni temu urodziłaś dzidziusia!!!!! W ogóle nie widać!!!!!!!!!!!!!

Co do krwawienia to ja jeszcze mam--- co prawda juz dużo mniej leci i same wkładki wystarczają, ale jeszcze jest!!!!
Pamiętam po pierwszej ciąży krwawiłam 4 tygodnie póżniej miałam tydzień przerwy i dostałam okres 😮 😮 😮. Takze jestem ciekawa jak to bedzie tym razem!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosiaq

    1781

  • Cherry

    2655

  • Shelby

    2530

  • madzia_m3

    1652

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Jadwiga -róża u nas też problem z kupką...wczoraj zrobił tylko jedną, a dziś jeszcze żadnej i też się strasznie wygina, pręży i płacze jak robi 😞
A tak ogólnie to śpi dzisiaj praktycznie cały czas, ale jak się obudzi to robimy szybka kąpiel, więc pewnie będzie płacz, że ho ho 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A kg jeszcze są...dziś próbowałam wcisnąć spodnie sprzed ciąży, ale jeszcze nie mogę się dopiąć...no i brzuszek jest, nie za duży...ale jeszcze mu trochę brakuje do tego sprzed ciąży, jednak jestem dobrej myśli, jak Mój wróci do pracy to będę tak zalatana, że pewnie zaraz zgubię 🙂

U mnie też krwawienie, ale nie takie straszne...jednak szycie dalej boli...a i boli w okolicy kości ogonowej...jednak jak na tydzień po porodzie,to całkiem nieźle się czuję 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hehe ella1 ja mam podobnie 🤪 Jak przedwczoraj oglądaliśmy serial leżąc w łóżku to mu takiego namiętnego buziaka sprzedałam, że już nie pamiętam , kiedy ostatni raz się tak całowaliśmy 🙂 chyba libido wraca...jednak o seksie na razie mogę zapomnieć po tym szyciu, na razie to dla mnie strefa zamknięta, nawet ja tam nie zaglądam 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No my już po kąpieli i o dziwo nasz okruszek nie płakał 🙂 Chyba lubi wodę jak mamusia i widać, że mu pępuszek odpadnie lada moment...mama mi wysłała jednak octenisept, więc jeszcze będę psikać, żeby się ładnie do końca zagoił 🙂
Dobranoc Brzuszki i Mamuśki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kubuś siedzi z tatą :> dzisiaj pierwszy raz od powrotu do domku przespał 1,5 h pod rząd.

To zdjątko 3 h po porodzie już na sali, wyślę bardziej aktualne jak znajdę czas

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/845/img7133e.jpg/][IMG]http://img845.imageshack.us/img845/699/img7133e.jpg[/IMG][/URL]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry brzuszki i mamusie 🙂 🙂 🙂 Właśnie się szykuję do wyścia z domu, odprowadzę Ulkę do babci, Gabrysię odwieziemy do przedszkola (jest cała szczęśliwa bo ponad 2 tyg nie chodziła) i jedziemy do szpitala - zobaczymy co powiedzą - mam nadzieję, że za kilka dni wróce do Was już z Piotrusiem. Trzymam kciuki za wszystkie nierozpakowane brzuszki a Wy trzymajcie za mnie. Buziaki 😘 😘 😘. Pa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
martusiap napisał(a):
witam dziewczynki
ja nadal w domku. Dzisiaj standardowo do szpitala na ktg, mam się zgłosić po 13. Wczoraj były skurcze tylko oczywiście minimalne. Przez całą noc pobolewał mnie kręgosłup i nadal boli. Kurcze ja chyba nigdy nie urodzę. 🥴


witam,

u mnie pdobnie! Skurcze takie, że momentami gwiazdy przed oczami widzę.... brzucholek się napina a potem pusza i boli jak na okres.... przeczyszczeń ciąg dalszy a ja jestem wyczerpana. Na IP nie mam co jechać bo i tak do domu wrócę a wizyta dopiero w terminie czyli w czwartek.... ciekawe czy dotrwam.

Jak mam być szczera to jestem wykończona tym bólem!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...