Skocz do zawartości

Witajcie Listopadówki 2011 | Forum o ciąży


coriana

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Lala jestem pod wrażeniem !!! Naklejki superanckie 🙂 🙂 🙂

Zakupy widzę tez udane i podobnie jak ja marzysz chyba już o założeniu normalnych ubrań 🙂 🙂 🙂

Za Twojego męża oczywiście trzymam kciuki !!!

no ale cieszą takie posty 🙂 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosiaq

    1781

  • Cherry

    2655

  • Shelby

    2530

  • madzia_m3

    1652

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
MADZIA WOWO WIWOWOWOWOOOOOOOOOO 🤪 🤪 🤪 🤪

ale ucieszyła mnie wiadomość od Ciebie o karmieniu !!!

Mówiłam że tak będzie i tak bardzo za to trzymałam kciuki 🙂 🙂 🙂

Mam nadzieję i życze z całego serca oby już nigdy i przenigdy nie wróciły do Ciebie te problemy o których kiedyś wspomniałaś!!!

PRZECIEŻ TO OPRÓCZ KUBUSIA MEGA SUKCES !!![color=blue][/color]

normalnie cieszę się jak dziecko 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪

Fantastycznie że Kubuś się dobrze chowa a z tym siusianiem to chyba musi być śmiesznie - no w każdym razie zobaczymy ile razy ja dostanę po oczach !!! 😁 😁 😁 😁

Co do huggiesów to mnie troszku zmartwiłaś bo właśnie w takie sie zaopatrzyłam.... no ale trudno zużyjemy te a potem kupimy inne (myślę że następne jakie przetestujemy to będą dady z Biedronki) - słyszałam same dobre opinie!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Marta! gratulujemy!!!
Lala! pięknie ten Twój kącik wygląda!
Madziu! jak cudownie, że karmisz piersią!!! wierzyłam w to bardzo, że się uda 🤪 Ja z kolei jestem bardziej zadowolona z huggies, bo mi bokiem przesikuje pampersy 🙂 Sikami też dostałam w pingle i przyjęłam na klatę 🙂 norma, kochane, norma u chłopaczków 🙂
No i generalnie jak pielucha jest za luźno, to wysika górą i do brody jest zmoczony (tak robił Maciek).
A! ja podaje witaminę od razu do buzi i nie ściągam mleka. Robię to przed karmieniem, żeby Filip popił 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A jeszcze! co do smoczka, to mój też nie chciał na początku i wypluwał, a teraz to jedyny sposób na oszukanie czasu, bo tak by wisiał przy cycu non stop. A przecież muszę coś zrobić w domu, no i marzę o spacerach, więc musi umieć wytrzymać te 2-3 godziny bez jedzenia 🙂 Póki co nam się udaje takie przerwy robić, najczęściej bez smoczka, bo go zagadujemy 🙂

Dzisiaj wietrzenie było 35 minut, jutro ponoć słonecznie ma być i utrzymać się już do końca tygodnia to słońce, więc duża jest szansa na to, że wyjdziemy 🙂 W końcu!
Dzisiaj poszłam po Maćka do szkoły, bo już ten "areszt" domowy trochę dokuczał 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gosiuq to tatuś sam dzis z Filipkiem został???!!!!
Mój to sie jeszcze boi 😁 😁 😁 😁

A u nas smoczek sie ładnie sprawdza- na początku mała tez wypluwała ale teraz juz ładnie ssie!!!!
A tak a propos to uwielbiam dzieciaczki ze smoczkami- 🙂 🙂 🙂

Co do pampersów to u nas Pampers sie ładnie sprawdza!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No pewnie wszystko zależy od dzieci 🙂.

Ja weranduję jutro pierwszy raz, w niedzielę może wyjdziemy na spacer.

Też muszę męża zostawić samego bo do zusu muszę jechać pozałatwiać wszystko.
Zdecydowałam, że będzie to środa.

Co do rozmiaru ja straciłam już 13 kg, zostało 10, ale w sumie mam brzuch jeszcze taki obwisły 😉, ale nie wiem co będzie z biodrami, wydaje mi się, że wszystko się tam chyba rozlazło i tego nie da rady zgubić. Nie istotne, cieszyć się, że mały zdrowy, a z karmieniem się gubi kg.

Z karmienia się też cieszę i powiem, że na poczatku dużo bardziej pokarm leciał z tej piersi operowanej niż tej zdrowej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ella1 napisał(a):
Lala naklejki są boskie!!!!!! Ale pięknie to wygląda!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

A gdzie je kupiłaś????


Marta GRATULACJE!
Dominika 3mam mocno kciukasy :*

Ella nalejki kupiłam u mnie na mieście (jest taki sklep wielobranżowy, mają tam dużo rzeczy za 2,50, naklejki były na promocji przecenione z 5zł na 2,50 🤪 kupiłam dwa komplety). A najlepsze w nich jest to, że to nie są typowe naklejki bo nie mają kleju.. tylko sie elektryzują do ściany - co u mnie się super sprawdziło bo nie chciałabym się pozbywać za rok naklejek z tapetą 🙂 Jak się znudzą to je ściągne 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie Kochane Listopadówki!: cheer: 😆 😆

Potrzebowałam az tyle czasu, żeby ochłonac po porodzie i ogarnac nowy tryb zycia (ło matko! o boszee! o boszee! 😉)
Powiem Wam tylko tyle, ze wody mi odeszły kiedy ciężarówki z przeprowadzką stanęłyy w nocy pod nowym mieszkaniem. O całe 2 tygodnie za wcześnie. Dominika miała racje, ze prze[prowadzka na pewno przyśpieszy sprawę. Własciwie nie tyle jakiś wysiłek fizyczny, bo tego mi maż zabronił, ale stres, nerwy jak najbardziej "pomogły".

Widzę, ze nowe dzidziusie wykluwają się na potęgę, zaraz zajrze do kalendarza i zobacze kto miał takiego farta, żeby urodzic 11 listopada.
Ja niestety omal nie urodziłam 1 listopada, ale ponieważ poród był indukowany zapytałam czy bez szkody dla dzidziusia nie mozemy zacząc z samego rana 2 listopada i się zgodzili.
Ogólnie było u mnie cięzko, ale dziś mam to juz za soba i ślicznego Synka 🙂)
O boszee, co to za dziecko nieznośne 😉). Potrafi sie pieknie sprzedac w miejscach publicznych i przy gościach, grzeczniutki jak aniołek, natomiast bardzo lubi pogadać sobie w nocy (tzn postekac, pojęczec, pomlaskać, pogruchać) i długo w nocy jeśc (tak około godzinki na 1 karmienie).

A, zapomniałabym elegancko przedtsawić niunia, nazwalismy go Błażej Maks, a w domowych pieleszach funkcjonuje jako Dziudzio albo mały ksiażę Bła-Bła.Ach infantylniejemy z mężem, ale co tam 😆 🙃 😆

Jeszcze tylko dwa istotne szczególy: waga urodzeniowa 3210, 54 cm wzrostu. maluszek starszny, ale w 2 tygodnie nadrobił sporo i ważył 2 dni temu 3700 i długi sie zrobił!

A teraz szybko sprawdzam co, kto i kiedy się rozpakował 🙂
Do miłego!


[color=red]Cherry przekaz Domice, ze bardzo mocno trzymam zanią kciuki!!![/color]


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
madziu_m3 - udało się! świetnie! super nie tylko dla Ciebie i Twojego zdrowia, ale i dla Malucha i dla Waszej relacji 🙂

lala - ale super łowy i jaki śliczny kącik, prawdziwa artystka z Ciebie! 😉

Cherry - chodzi o to, żeby czuć, że coś się w brzuchu dzieje - bez względu na to czy się wierci, przekręca, kopie, czy cokolwiek innego robi 🙂 nie ma siedzieć cicho za długo po prostu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej...
Gratuluje następnym mamusiom 🙂
Nie zaglądałam chwilkę bo mnie dopadła choroba 😞 W sobotę dostałam tepm 39.6 po panadolu spadła do 37 ale wieczorem znowu skoczyła prawie do 40 i nie chciała spaść więc pojechałam na pogotowie... Dostałam antybiotyk a się kuruje... Niestety nie wiem od czego to ale mam nadzieje że szybko przejdzie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tak karmiłam i karmię bo przy tym antybiotyku można karmić... Niby zwykły duomoks który bardzo często jest u nas stosowany ale nie wiedziałam że można go brać podczas karmienia... Ale temperatury od wczoraj na szczęście nie mam. Ale męczy mnie jeszcze kaszel i katar...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
* Gosia734 zdrowia życzę!
* Bulhakova! Jak to zrobiłaś, ze urodziłaś S/N? Z tego co pamietam mialaś termin na CC, czy tak?
* GosiaQ GRATULACJE z powodu pięknego terminu urodzenia Filipka. A wcale Ci nie zależało na tym terminie, chciałas urodzić jak najszybciej. Super i zazdroszczę 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gratulacje dla kolejnych rozpakowanych mamusiek 🙂 🙂 🙂 🙂
Mój mały właśnie śpi w środę muszę jechać do dentysty i pierwszy raz odciągnę pokarm żeby mu teściowa podała jakby co. bardzo się tym denerwuję 🙂

Cherry lala kiedyś pisała o tych pieluszkach Dada Ja zakupiłam paczkę i muszę powiedzieć że jestem bardzo zadowolona. Są mięciutkie łatwo i fajnie się kleją a co najważniejsze małemu nic po nich nie jest i cena jeśli dobrze pamiętam 23 zł za 74 pieluchy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień Dobry 🙂 🙂
Chciałam się przywitać bo od wczoraj jesteśmy w domku 🙂 niestety pierwsza doba w domku jest ciężka....jak się troszkę "ogarnę" to opiszę co i jak.....oraz poczytam co tam u Was....zapewne napisałyście tu już mnóstwo przydatnych rzeczy dla początkującej mamy 😉 (chciałabym mieć doświadczenie choć tygodniowej mamy).
Pozdrawiam

Gratulacje dla wszystkich nowych mamusiek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cherry lala kiedyś pisała o tych pieluszkach Dada Ja zakupiłam paczkę i muszę powiedzieć że jestem bardzo zadowolona. Są mięciutkie łatwo i fajnie się kleją a co najważniejsze małemu nic po nich nie jest i cena jeśli dobrze pamiętam 23 zł za 74 pieluchy



A czy są takie pieluszki 1? mąż kupił mi 2 i powiedział, ze mniejszych nie ma. 2 są za duże na razie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Lala a Ty skąd wzięłaś ta tabliczkę: MAJA TU RZĄDZI ?
😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁
Hahaha jest rewelacyjna !!! Ja też taka chcę! 🙂 🙂 🙂

Ja też słyszałam o tych pieluchach wiele dobrego ale w rozmiarach się nie orientuję.

Zaraz wyślę smska do Pauli bo chyba jakoś teraz obchód będzie miała i ciekawe czy jakaś decyzja będzie.... Jak babeczki od piszą (Martka też) to oczywiście dam znać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...