Skocz do zawartości

Witajcie Listopadówki 2011 | Forum o ciąży


coriana

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
ManaLoa napisał(a):
martusiap napisał(a):
dziewczyny u mnie się chyba powoli coś rusza. 😲
Boli mnie kręgosłup i do tego na wkładkę mam zabarwioną na jasnoczerwony kolor
miała tak któraś? 😲

Jak sączyły mi się wody to były podbarwione krwią. Ale było ich na tyle dużo, że od razu bym rozpoznała, że to nie zwykły śluz, a coś ze mnie leci...

Mnie w temacie kupek bardziej interesuje ich konsystencja niż kolor. Zielona smółka już dawno się skończyła i teraz kupki są żółte, ale bardzo luźne często. Niby wyczytałam, że u dzieci karmionych piersią tak może być i nie należy się martwić, ale- jak to mamy już mają- trochę się martwię. Poza tym ciągle jest ich dużo, a słyszę i czytam, że teraz powinno ich być coraz mniej i nawet przez 2 dni mogą się nie pojawiać. A u nas: zmienię pieluszkę, minie czasem pół godziny, godzina i znów kupka...


kochana ja czasem zmienie pieluszke jeszcze dobrze jej nie zapne a tu prrr juz nastepna kupka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosiaq

    1781

  • Cherry

    2655

  • Shelby

    2530

  • madzia_m3

    1652

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Martusia, spokojnie (wiem, łatwo mówić) 😉 Lepiej pojechać i sprawdzić, niż miałabyś się denerwować.

No tak, kupkanie na przewijaku to też już prawie norma 🙂 Może to dlatego, że dużo jedzą nasze dzieciaczki... i duże będą rosły 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejo!

gdzie Cherry? 🙂

martusiap - mam nadzieję, że dziś już będzie koniec Twoich męczarni ze służbą zdrowia, że tym razem nie odeślą Cię do domu! czekamy na wieści!

a jak Paula, jak Martka3?

lenymamo - pewnie im starsze dziecko tym trudniej mu pokazać, że to maleństwo to wcale nie taka konkurencja i że nie zabiera nam miłości rodziców, ale jak ktoś jest mały i nagle coś mu się w rzeczywistości zmienia to trudniej mu uwierzyć w te całe historie! także na pewno wiele pracy przed Tobą, życzę Ci dużo sił i co ważne, dobrych pomysłów, jak sobie z tym radzić!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
O!!! Wywołałam Cię 🙂
Więc czekam z Tobą dalej 🙂
Wiesz to naprawdę niełatwe. Tzn brakuje opanowania, bo gdy jedno płacze a drugie Cię potrzebuje bo ma 6 dni, to jest niezła jazda. Ale dziękuję bardzo, przyda się to wszystko o czym piszesz 🙂
Shelby no powiedz mi, na kogo czekasz. mam wrażenie, ze wiesz 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Shelby napisał(a):
pamiętacie, jak swego czasu rozmawiałyśmy o portalu streetcom.pl ?
zakwalifikowałam się do testowania 😁 mają mi przysłać płatki śniadaniowe 😁 będę wcinać 😁

Ja nie pamiętam tej rozmowy, może nie czytałam. A o co tam biega? Tak w skrócie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hehe dołączasz do grona niedowiarków, którzy z grzeczności przyjmują za prawdę, że nie chcemy znać płci dzidziusia? 😉 serio nie wiem! 🙂 czasem Wam zazdroszczę tych skaczących literek, które pojawiały się w podpisach Waszych postów, ale co mam zrobić, jak serio nie wiem, kto tam mieszka 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
lenymama napisał(a):
Shelby napisał(a):
pamiętacie, jak swego czasu rozmawiałyśmy o portalu streetcom.pl ?
zakwalifikowałam się do testowania 😁 mają mi przysłać płatki śniadaniowe 😁 będę wcinać 😁

Ja nie pamiętam tej rozmowy, może nie czytałam. A o co tam biega? Tak w skrócie?


portal, który ma na celu zebranie grupy tzw. ekspertów, którzy otrzymują różne produkty do testowania (czasem jeszcze przed wejściem ich na rynek), a potem wydają o nich stosowne opinie, które są, jak się domyślasz, bardzo przydatne dla producenta i speców od reklamy
a dodatkowo - wiadomo, jeśli pokocham te płatki, to opowiem o nich wszystkim swoim znajomym - a to już będzie marketing szeptany - czyli najlepsza forma reklamy dla tego produktu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Shelby napisał(a):
hehe dołączasz do grona niedowiarków, którzy z grzeczności przyjmują za prawdę, że nie chcemy znać płci dzidziusia? 😉 serio nie wiem! 🙂 czasem Wam zazdroszczę tych skaczących literek, które pojawiały się w podpisach Waszych postów, ale co mam zrobić, jak serio nie wiem, kto tam mieszka 😉

Nie broń Boże, wierzę Ci jak najbardziej 🙂 A nawet podziwiam za decyzję o niepoznawaniu płci. Ale myślę, że Twoje matczyne serce już coś przeczuwa 🙂 A może na usg coś "tam" podpatrzyłaś" choć rąbek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Shelby napisał(a):
lenymama napisał(a):
Shelby napisał(a):
pamiętacie, jak swego czasu rozmawiałyśmy o portalu streetcom.pl ?
zakwalifikowałam się do testowania 😁 mają mi przysłać płatki śniadaniowe 😁 będę wcinać 😁

Ja nie pamiętam tej rozmowy, może nie czytałam. A o co tam biega? Tak w skrócie?


portal, który ma na celu zebranie grupy tzw. ekspertów, którzy otrzymują różne produkty do testowania (czasem jeszcze przed wejściem ich na rynek), a potem wydają o nich stosowne opinie, które są, jak się domyślasz, bardzo przydatne dla producenta i speców od reklamy
a dodatkowo - wiadomo, jeśli pokocham te płatki, to opowiem o nich wszystkim swoim znajomym - a to już będzie marketing szeptany - czyli najlepsza forma reklamy dla tego produktu 🙂


O to może być ciekawe doświadczenie. Czyli będziesz naszym ekspertem. Świetnie! A czy przy okazji, wiąże się to z jakimiś gratyfikacjami? Czy robisz to wyłącznie dla dobra ogółu?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ach z usg to nawet miałam problem, żeby uwierzyć pani doktor, że tam widać nosek, albo rękę, albo pępowinę, bo serio, jak dla mnie to tylko szare plamy, które co najwyżej widzę, że się ruszają 😉
nie wiem, czy to kwestia starości sprzętu, czy samego monitora, a może mojej słabej wyobraźni 😁 ale zawsze, jak mąż był ze mną to on lepiej to wszystko widział niż ja 🙂 w sumie patrzył na wprost, a ja jakoś tak krzywo, ale może on, jako inżynier, ma lepszą wyobraźnię przestrzenną 😁

a co przeczuwam? że będzie synuś 🙂 ale nie wiem! 🙂 hie hie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
lenymama napisał(a):
Shelby napisał(a):
lenymama napisał(a):
Shelby napisał(a):
pamiętacie, jak swego czasu rozmawiałyśmy o portalu streetcom.pl ?
zakwalifikowałam się do testowania 😁 mają mi przysłać płatki śniadaniowe 😁 będę wcinać 😁

Ja nie pamiętam tej rozmowy, może nie czytałam. A o co tam biega? Tak w skrócie?


portal, który ma na celu zebranie grupy tzw. ekspertów, którzy otrzymują różne produkty do testowania (czasem jeszcze przed wejściem ich na rynek), a potem wydają o nich stosowne opinie, które są, jak się domyślasz, bardzo przydatne dla producenta i speców od reklamy
a dodatkowo - wiadomo, jeśli pokocham te płatki, to opowiem o nich wszystkim swoim znajomym - a to już będzie marketing szeptany - czyli najlepsza forma reklamy dla tego produktu 🙂


O to może być ciekawe doświadczenie. Czyli będziesz naszym ekspertem. Świetnie! A czy przy okazji, wiąże się to z jakimiś gratyfikacjami? Czy robisz to wyłącznie dla dobra ogółu?


gratyfikacją jest to, że pojem sobie płatków za darmo 😁 niektórzy dostają pralki albo lodówki, inni napoje wyskokowe 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Shelby napisał(a):
ach z usg to nawet miałam problem, żeby uwierzyć pani doktor, że tam widać nosek, albo rękę, albo pępowinę, bo serio, jak dla mnie to tylko szare plamy, które co najwyżej widzę, że się ruszają 😉
nie wiem, czy to kwestia starości sprzętu, czy samego monitora, a może mojej słabej wyobraźni 😁 ale zawsze, jak mąż był ze mną to on lepiej to wszystko widział niż ja 🙂 w sumie patrzył na wprost, a ja jakoś tak krzywo, ale może on, jako inżynier, ma lepszą wyobraźnię przestrzenną 😁

a co przeczuwam? że będzie synuś 🙂 ale nie wiem! 🙂 hie hie 😁


Wiedziałam!!! 🙃 🙃 🙃
I też tak przeczuwam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam,

jestem jestem moje Drogie 😘 😘 😘 u nas bez zmian cały czas nie regularnie więc może by już zaczęły się systematyzować te skurcze co ? Proszę , proszę, proszę.... 😜 😜 😜
Mały wieczorem tak rozrabiał, że aż sie tym jego skakaniem zmęczyłam 😮 😮 😮
Na dziś wyznaczyłam sobie parę zadań przede wszystkim te faktury muszę liczyć bo przy Małym będzie jeszcze gorzej z ta klasyfikacją... Chociaż coś czuję, że i tak pomimo mojej staranności i tak będę wzywana do US.

Do Martki i do Pauli wysłałąm smska póki co cisza więc czekamy na odpowiedź.

Co do portalu streetcom to też się tam zapisałam - zrobiłam wszystkie ankiety, wysłałam pisemną zgodę i nic i ciszaaaaaaaaaaaaaaaaaa 🤔 🤔 🤔 no zobaczymy co będzie dalej.

Aniu sytuacja naprawdę należy do ciężkich, ale życzę sił bo to nie lada zadanie! Podziwiam matczyną wszechstronność 🙂 🙂 🙂 Ważne by starsze z rodzeństwa nie czuło się odepchane i mniej doceniane bo to może odnieść negatywne skutki w późniejszym wieku.... ale to na 200 % wiesz 🙂 🙂 🙂 A moralizatorstwo przyszłej matki bez doświadczenia zupełnie nie na miejscu 😁 😁 😁

Dżzas ja chyba znów czegoś się najadłam i piszę same głupoty 😁 😁 😁



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
lenymama napisał(a):
Hmmm w gratisie płatki powiadasz....
No tak, dobre i to 🙂))) Rozumiem, ze do testowania pralek, lodówek tudzież podobnych - jest się ciężej załapać 😉


no zapewne tak, ja dopiero startuję :P to moja pierwsza taka akcja 😁

Cherry - a wypełniałaś ankiety produktowe? bo ja musiałam poodpowiadać na pytania w sprawie śniadań i płatków 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
lenymama napisał(a):
Shelby napisał(a):
ach z usg to nawet miałam problem, żeby uwierzyć pani doktor, że tam widać nosek, albo rękę, albo pępowinę, bo serio, jak dla mnie to tylko szare plamy, które co najwyżej widzę, że się ruszają 😉
nie wiem, czy to kwestia starości sprzętu, czy samego monitora, a może mojej słabej wyobraźni 😁 ale zawsze, jak mąż był ze mną to on lepiej to wszystko widział niż ja 🙂 w sumie patrzył na wprost, a ja jakoś tak krzywo, ale może on, jako inżynier, ma lepszą wyobraźnię przestrzenną 😁

a co przeczuwam? że będzie synuś 🙂 ale nie wiem! 🙂 hie hie 😁


Wiedziałam!!! 🙃 🙃 🙃
I też tak przeczuwam 🙂


sprawdzimy już niebawem, jak tam nasze przeczucia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja posprzątałam mieszkanko 🙂 Dzwoniłam do lekarza i kazał przyjść na 18.30, mąż się śmieje że Maja ma czas do 18.00 😁
Dzwoniłam do kumpeli która urodziła 3dni temu. Właśnie się pakuje do domku bo dziś wychodzą. Rodziła w szpitalu tam gdzie ja mam rodzić. Jest bardzo zadowolona. Mówi że wszystko poszło super gładko. Dzięki położnej udało jej się urodzić bez nacięcia. Personel rewelacja. I póki co to zostaje jedna dziewczyna na porodówce więc ją rozpieszczają 🙂 Fajne takie info.. pozytywnie nastraja 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...