Skocz do zawartości

Witajcie Listopadówki 2011 | Forum o ciąży


coriana

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
lenymama - jestem jestem :P choc wolalabym pisac do was z porodowki to jednak nie moj czas jeszcze 😞

martusiap - mam taka wydzieline (żelowata o zabarwieniu rozowym czasem z niteczkami jasnej krwi) od 3 dni - dzwonilam przed chwila do lekarza powiedziala, ze to swiadczy o rozwieraniu szyjki macicy i mam czekac na odejscie wod lub skurcze. W pierwszej ciazy zaczelo sie bez ostrzezen mocnymi skurczami ale jak widac nie tym razem - wiec czekam... i niby drugi raz przechodze przez to samo a jednak nie tak dokladnie to samo - wiec zielona jestem jak pierworodka. Z jednej strony nie chce panikowac i przesadzac z drugiej jestem przerazona ze to wszystko nie odbywa sie tak samo jak za pierwszym razem. Jutro z rana mam wizyte kontrolna w szpitalu - ciekawe co mi tam powiedza 😮 a moze do tego czasu odejda mi wody??? lub zaczna skurcze?? To jak loteria z tym, ze wiadomo czym sie zakonczy 😉
Pozdrawiam mamuski i brzuszki - no kto teraz??? Ja juz 4 dni po terminie 🤢 niby cos sie rusza a jednak zbyt wolno 🤢 Kto mnie wyprzedzi?? 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosiaq

    1781

  • Cherry

    2655

  • Shelby

    2530

  • madzia_m3

    1652

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dziewczynki spadam, muszę poczytać o diecie karmiącej, bo mam nawał, więc jednak może uda się karmić, muszę więc dowiedzieć się co jeść i jak się oczyścić, bo do tej pory jadłam co popadło, nie chciałabym Poli narażać na bóle.
Pa, dobranoc, myślę o Was!


Lenymamo! Osobiste gratulacje dla Ciebie i Polci 🙂)) To jest dopiero sliczne imię!

Mam prośbę, jesli masz takie materiały w internecie o żywieniu, to czy mogłabys mi je przesłać mailem? Nie wiem co mam jeść, czego nie, w szpitalu nic nam nie powiedzieli.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
na wieczna pamiatke strzelilam sobie fote p.t. 4 dni po terminie - mam nadzije, ze to juz ostatnia w tym temato-stanie 😉
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/718/1481x640.jpg/][IMG]http://img718.imageshack.us/img718/1640/1481x640.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gosieńko - no pięknie, ja mam coraz większe oczy, o takie 🤪 jak czytam, jak sobie wszystko świetnie organizujesz! 🙂 no i Maciek też dzielnie się sprawuje!

pamiętam, że moja siostra też sobie pisała karmienie (ale ona karmiła butlą), ile ml i o której - nie wiedziałam po co właściwie, ale po tym, co piszesz, to już wiem i w sumie, sprytny pomysł, skopiuję sobie, jeśli pozwolisz 😉

kukunari - jakaś taka rozmazana jesteś 😉 ale pięknie, wybacz moją szczerość, ale masz bardzo zgrabne nóżki - zazdroszczę! laska jak się patrzy!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
shelby - nie rozmazana tylko rozmamlana 😜 cos moj aparat nie lapie ostatnio ostrosci czasem a moze nie chcial jej zlapac w moim przypadku 😉 Fakt, ze zdjecie z duzej odleglosci i slabe swiatlo do tego parametry kiepskie i modelka do d... 😉 I jaka laska??? ponad 16kg na plusie!!!

Dziewczyny staram sie nie dolowac bo naleze do optymistow czasem nawet tych niepoprawnych ale nie daje juz powoli rady...- ratujcie!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc 🙂
Kukunari fotka super.
Z ciekawosci sie zwazylam i waze juz 54 kg - 9 kg juz spadlo. Moj maly to tez zarlok. Kupek robi sporo, praktycznie po kazdym jedzeniu. Co do kupek to ma przewaznie zolte a zielone trafiaja sie raz na jakis czas. My dzisiaj zaczynamy werandowanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Shelby ale sie uśmiałam.Rzeczywiscie Hrabi są super 🙂 A propo macie jakieś plany na ''ilość'' dzieciaczków?hehe Ja mysle, że jak będą warunki to trójeczka byłoby super 😁 Pókii co chciałabym tą jedą, upragnioną córcie juz ujrzeć.Kukunari rozumiem Cie!!ja gdybym zobaczyła odrobinke krwi to bym juz przy drzwiach z torba stała i czekała 🙂 Ale juz blizej jak dalej.. Zuzanka sie uspokoiła, od 3 dni jest grzeczniutka, prawie nie kopie, wiec mam nadzieje ze sie szykuje 🙂 Brzuszek wkoncu chyba mam niżej.. tak sobie porównałam z Twoim i jest podobnie 🙂
pozdrawiam Mamuski 🙂 Cherry jak sie czujesz?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja dopiero wróciłam - miało być dziś nie wyjściowo ale musieliśmy na chwile jechać do Wrocka w celu wyjaśnienia pewnej sprawy ale szkoda gadać tylko humor mi to całe zajście z pewnym operatorem usług telekomunikacyjnych popsuło ! Ehhh grrrrrrryyyyyyyyyy 😠 😠 😠

W między czasie Martka i Paula się odezwały 🙂 🙂 🙂 Więc po kolei:

Martka prawdopodobnie ma jutro cesarkę jak się potwierdzi to da znać lub jakby nie dała rady to "po " się odezwie. Oczywiście pozdrawia wszystkie dziewczynki.

Paula nasza ma jutro drugi test oxy i jest pełna wiary że po im coś się ruszy. Przeraża ją to czekanie tym bardziej że w koło - w szpitalu babeczki rodzą a u niej nic. Też pozdrawia wszystkie :-)

Ja właśnie robię obiad...

Aniu 3mam kciuki w szpitalu będę na dniach więc dam znać smskiem - zakupię kawkę na dole i pojdę na górę 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
O jej! ile jeszcze Was brzuchatek zostało 😆 😆
myslałam, ze juz wszystkie porozpakowywane 😜 😉 zatem zycze szybkich rozwiazan 🙂 🙂

ja caly dzien na nogach, te kolki mnie wykanczaja, nie mowiac juz o moim dzieciatku ktore strasznie cierpi 😞 a te krople sab simplex nie skutkuja... 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
judzia napisał(a):
O jej! ile jeszcze Was brzuchatek zostało 😆 😆
myslałam, ze juz wszystkie porozpakowywane 😜 😉 zatem zycze szybkich rozwiazan 🙂 🙂

ja caly dzien na nogach, te kolki mnie wykanczaja, nie mowiac juz o moim dzieciatku ktore strasznie cierpi 😞 a te krople sab simplex nie skutkuja... 🤨


ja czytałam sporo o różnych kroplach - spróbuj innych jest tyle ich na rynku może akurat! Może suszarka pomoże? A masowałaś brzuszek?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kłade prasowane pieluszki na brzuszek, troszke to rozgrzewa, masaze tez uskuteczniam... ale na takie silne bóle chyba nic nie pomaga, jedynie może łagodzić 🤨 jakos musimy sobie z tym poradzic, jutro wizyta u neonatologa,wiec zzapytam co może byc skuteczne... Bo na początku to myslałam ze po mleku ją brzuszek boli, ale zmieniłam mleko i jest tak samo 🤨

Kukunari- niezla fotka 😜 bedziesz miała pamiatkę, jak świetnie wyglądałaś w ciąży i to jeszce po terminie 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja zmieniłam na Babilon Comfort 1 i dodaję po 10 kropelek Simplex i znacznie się poprawiło, własciwie jest prawie bez zakłoceń. Bywają małe bączki, ale Błażej nie męczy się już tak jak po Bebilon HA.
Podobno na kolki doskonały jest Bebilon Pepti na recepte, dostepny w aptekach, ale coś nie bardzo chcą go przepisywać.
Moje mleko mam wrażenie, że nie działa najlepiej, podaje je 1-3 razy dziennie. Na dodatek ja nie lubię karmić piersią, a Błażej nie lubi z piersi ssać. Chyba to mnie najbardziej zraziło, że Mały szybko się niecierpliwi, że za mało mleka leci, zaczyna płakać i robi drakę. Wolę sobie sciągnąć pokarm i podac z butelki. Mam wówczas swięty spokój.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...