Skocz do zawartości

Witajcie Listopadówki 2011 | Forum o ciąży


coriana

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 21,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosiaq

    1781

  • Cherry

    2655

  • Shelby

    2530

  • madzia_m3

    1652

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Witam witam w tę piękną noc!!
Wróciłyśmy ze szpitala w poniedziałek popołudniu, ale nie miałam czasu zaglądnąć wcześniej za co was serdecznie przepraszam. Po nakarmieniu małej i prysznicu postanowiłam nadrobić WSZYSTKIE strony od mojego ostatniego piątkowego wpisu (że jadę do szpitala). Właśnie skończyłam czytać zajęło mi to bite dwie godziny!! No i widzę że ani Paula ani Kukunari nie urodziły. Gosia734 napisała mi tylko o porodzie Agisal i byłam pewna że każda następna strona przyniesie mi niespodziankę a tu widzę że dzieciaczki nie pchają się na świat.
Wysłałam zdjęcie mojej Emilki Gosi734 bo ona napisała mi smska czy urodziłam. Ale odpisała mi że jest chora ma gorączkę i nie zamieści zdjęcia. Wysłałam więc do Martki3 i widzę że też miała jakieś problemy... ehhh gdybym wiedziała że jeszcze na brzuszku nie ma zdjęcia Emilki to wysłałabym je Yenefer i 14A11 bo do nich też miałam numer ale myślałam że może rzadko zaglądają na forum bo mają już swoje maleństwa przy sobie.
No ale co się odwlecze to nie uciecze.... zatem przedstawiam Wam moją maleńką miłość 🙂

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/39/pb220113.jpg/][IMG]http://img39.imageshack.us/img39/2114/pb220113.jpg[/IMG][/URL]

Widzicie te włosy? 😁 wszyscy w szpitalu zachwycali się tą czuprynką, nawet kobiety które już urodziły zaczepiały mnie na korytarzu jak jechałyśmy z Emilka na badanie, żeby popatrzeć na moją maleńką 😁

Poród opisze później, oj namęczyłam się strasznie ale już zapomniałam o tym bólu.
Teraz męczy mnie co innego- nie mogę siedzieć na tyłku boli mnie szycie (bo byłam nacinana i dodatkowo jeszcze pękłam i to na wardze sromowej) jak sikam to tak strasznie piecze że aż gryzę sobie rękę! Zastanawiam się czy nie robi mi się tam jakiś żylak czy coś bo w szpitalu byłam mniej obolała niż teraz. Mąż kupił mi dziś Tantum-Rosa i przemywam po każdym skorzystaniu z wc ale na razie mi nie ulżyło.

Przepraszam że takie wypracowanie napisałam, ale stęskniłam się za Wami!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej 🙂 🙂 🙂

ja już dawno wstałam..... dziś sobie nie pospaliśmy bo co chwila się budziliśmy więc co to za spanie. Teraz już umyci, ze zrobionym okiem siedzimy 😁 😁 😁

Tak jak wczoraj kompletnie nic się nie działo a na godzinę przed ktg nawet ból przeszedł....Tak teraz od rana w krzyżu łupie w połączeniu z brzucholkiem 😮 😮 😮

ZANIA EMILA NAPRAWDĘ ŚLICZNA !!! a TE WŁOSKI SĄ CUDNE !!! 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪

Wiolinka jak u mnie nic się nie ruszy to jutro jak będę wracać z wro i od lekarza jadę do ikei kupić parę pojemników i też zabieram się za mała reorganizację kuchni i porządki !!!

aaaa dziś na pewno powitami przynajmniej jednego dzidziusia 🤪 🤪 🤪

Martka napisała że dziś ma CC !!! 😁 😁 😁

Nio w końcu dobra wiadomość !!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam i ja!
zaniu - śliczna córeczka!
ale emocje od rana! mówię Wam! najpierw, jak mąż szykował się do pracy, to dzidzia nic się nie ruszała, nie reagowała na zaczepki, mąż mówił, że serduszko słychać, ale nic poza tym! ale w końcu postanowiła się do nas odezwać! ulżyło nam mocno, wyobrażacie sobie!

teraz dostałam sms-a, że biurowiec, w którym pracuje mój mąż się pali! a on akurat pojechał do klienta! aż mi się gorąco zrobiło!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien dobry wszystkim. U nas tez cisza mam nadzieje ze przed burza. Z cierpliwoscia u mnie krucho. Wczoraj wykonalam 40 min zestaw cwiczen z DVD dla ciezarnych, jezdzilam 30 min na rowerze, spedzilam 3 godz w kuchni na gotowaniu czego efektem byl malutki bol w brzuch wieczorem.
Uparta ta moja corka, po mamie, sama chce decydowac o wszystkim.
Musze sobie jakos dzien intensywnie zorganizowac zeby nie myslec bo oszaleje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mia - my wczoraj z mężem poszliśmy się przejść na spacer, a pod koniec to myślałam, że nie dojdę do domu - taki ból mnie złapał w krzyżu i podbrzuszu - a byliśmy już tylko kawałek drogi od naszego bloku

także się nie dziwię, że po takim urzędowaniu w kuchni, pojawił się jakiś ból (dziś od samego chowania garnków z suszarki już mnie wszystko bolało) 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Shelby napisał(a):
dzięki Wioluś 😘 już po!
to jak, dzisiaj kolejne starcie z fakturami i rozliczeniami?


dziś faktury, allegro, i skonstruowanie pisma reklamacyjnego do jednej z sieci telekomunikacyjnych..... ach musiałam się ustaw naczytać żeby konkretne punkty powyciągać.

aaaa i dzwonił do mnie przed chwila Pan z propozycją pracy 😮 ja do niego mówię że za parę dni zostanę mamą i że dziękuję 🙂 🙂 🙂 gdyby to było chociaż tłumaczenie lub coś to bym wzięła a tu praca w biurze 😮 😮 😮

hehehe ciekawe czy za pół roku będzie tyle ofert pracy z jęz. czeskim co teraz ..... hahaha 🙂 🙂 🙂

pewnie nie ale co tam - dam radę 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no ja musze też coś wymyślić hym ale co 😮 😮 😮

cos ostatnio jem strasznie dużo kaszy jęczmiennej 😮 😮 😮 nigdy nie pożerałam takich ilości - praktycznie codziennie worek 😁 😁 😁

Shelby mówisz zaturlać się..... hehehe może ja pomogę i potoczę Panią 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka Brzuszki 🙂 🙂 🙂

Zaniu-- Emilka jest prześliczna!!!!!! A fryzurkę ma na prawdę wystrzałową 🤪 🤪 🤪.

Martka-- trzymam kciuki za WAS!!!!!!!!! Wreszcie utulisz Maleństwo!!!!!

Cheery & Shelby widzę humoki dopisują!!!! 😁 😁 Ale się uśmiałam z 2 śmiejących sie arbuzów!!!
Cheery a jak sie robi "mopa" na głowie?????!!!!!!

Buziaczki Kochane!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tak właśnie 😁 😁 😁

byłoby to mniej więcej tak 😁 😁 😁 😁 😁



😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁

Ella mop to taki rodzaj koka lub kokona na środku głowy który nie jest ani ładny ani składny i wystają z niego końcówki włosów jak z mopa 😁 😁 😁 😁 😁

p.s. wysyłam smska do Pauli bo nic dziś nie napisała !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...