Skocz do zawartości

Witajcie Listopadówki 2011 | Forum o ciąży


coriana

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
14A11 napisał(a):
No to sie Kukunari doczekała Gratulabje 🙂

Kochane rozpakowane mam wrażenie ze mój Kubuś jest 24h przy cycuiu Spi je spi je jak o odkładam do łóżeczka to płaczw Tez tak macie???

Sorki za literówki ale pisze jedna reka 🙂



ja niestety nie pomogę, bo karmie tylko butelką 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosiaq

    1781

  • Cherry

    2655

  • Shelby

    2530

  • madzia_m3

    1652

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej 😉
Czyzby sie znowu ruszylo?
Kukunari gartulacje!!!!!!!
Wczoraj Kasia wyslala smsa ale juz kompa mialam wylaczonego i szlam spac, wiec nie napisalam.
Kasia urodzila wczoraj. Maja ma 50 cm i wazy 2740 g. Dostala 10 pkt.Wszystko opisze jak wroci.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kolejne dzidziusie przyszły na świat? To super! Gratuluję mamusiom!!! 🙂

Moja Ninka ma tak, że czasem śpi nawet 3 godziny, ale czasem tylko ją położę i za chwilę znów do cyca... Czasem jest tak, że przez kilka godzin tylko karmię, zmieniam pieluchę, karmię, zmieniam pieluchę, karmię... i tak w kółko... Ale przynajmniej córcia rośnie 🙂 Dzieci karmione piersią tak mogą mieć dopóki im się układ pokarmowy nie przystosuje...

Dziś byłyśmy na pierwszej wizycie u pediatry i okazało się, że serduszko ninowe bije za szybko, a przez to nie dało się zbyt dobrze go posłuchać. Ale wydawało się pani doktor, że jakieś szmery słyszy :/ I teraz czeka nas wizyta u kardiologa... Mam nadzieję, że jednak będzie w porządku...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ManaLoa bedzie dobrze- zobaczysz.
Moj ma mala przepukline i mam klasc go na brzuszku.
Dzisiaj maly obudzil sie o 3:15 i tez na zmiane karmienie i pielucha. Usnal dopiero kolo 5:30-6:00.
Czasem na raz potrafi zjesc z obydwoch cyckuw przy 1 karmieniu. Ale widac po nim, ze przytyl 😉
Moj czkawke ma codziennie - za szybko je i powietrze polyka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a właśnie dziewczyny, które karmią piersią - słyszałam, że jest jakaś reguła, że zaczyna się karmienie od tej, na której się ostatnio skończyło, czy jakoś tak...
stosujecie tę zasadę? jeśli tak, to jak udaje się Wam zapamiętać, która to była 😁 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gratulacje dla KUKUNARI i LALI89 🤪 🤪 🤪W końcu się doczekały!!!
A Majeczka Kasi wymiarami podobna do mojego okruszka 🙂

Mój maluch ma czkawkę czasem 2 , 3 razy dziennie! A i dzisiaj podczas przebierania dwa razy się zsiusiał 🙂 Musiałam szybką poranną mini kąpiel zorganizować 🙂 A i dziś wizyta pielęgniarki środowiskowej, a jutro kolejna wizyta położnej...wkurzają mnie już te odwiedziny, nie znoszę jak ktoś mi patrzy na ręce!

Napiszę zaraz smska do Cygnee, jak odpisze to dam znać co u niej!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Shelby napisał(a):
noooo ani się obejrzysz, a już pójdzie do szkoły 🤪 🤪
a ja do tego czasu nadal będę w ciąży] 😁 😁 😁


😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 uśmiałam sie przy tym 🙂 dobry humor Cie nie opuszcza! 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...