Skocz do zawartości

Witajcie Listopadówki 2011 | Forum o ciąży


coriana

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 21,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosiaq

    1781

  • Cherry

    2655

  • Shelby

    2530

  • madzia_m3

    1652

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
darmowy hosting obrazków" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />

TERAZ TAK WYGLĄDA 🤪 🤪 🤪

nie wiem czy pamiętacie ale kiedyś Wam pokazywałam zdjęcie jaka była brzydka ta tapicerka taka czerwono turkusowa.....

Musze powiedzieć że jestem zadowolona 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczynki a to mój sprawdzony patent na karmienie:

Noszę biustonosz do karmienia, odpinam ramiączko i na jeden cyc przykładam wkładkę laktacyjną z maścią Maltan. Druga w tym czasie jest przyszykowana do karmienia. Jak mała wydulda jednego cyca i zasypia, idę umyć cyc z maścią który w tym czasie już jest twardziutki i się napełnił, i przekładam wkładkę na pusty cyc. Wtedy wiem że mam karmić tą piersią która jest umyta, a ta z maścią regeneruje się w tym czasie hehe 😁

Powiem Wam że polecam tę maść w 100%! W szpitalu nie smarowałam ją bo siara nie wystarczała na długo i mała piła z dwóch piersi na raz przy jednym karmieniu. Po powrocie do domu miałam aż czerwone strupki na brodawkach, choć Emilka od razu wiedziała o co kaman i ciągła cyca tak jak powinna, to jednak ból był niesamowity. Teraz już mi wszystko zeszło, cycusie są zahartowane i karmienie nie boli!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jeszcze troche i tez wstawisz zdjecie Kacperka.
My w przyszlym tygodniu idziemy z malym do przychodni zrobic badanie krwi.
A okolo polowy grudnia badania moczu i posiew i szczepienia. Jestem ciekawa jak malemu wylapie siuski w probowke 😁

A propo szczepien. Zamierzacie maluchy szczepic przeciwko pneumokokom i rotawirusom?

Łukasz akurat sie rozmachal 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Chicałam jeszcze dodać, że ja też nie przenoszę się na mamusie.net dopóki wszystkie się nie rozpakują.... co do jednej!!

Shelby ty to pewnie będziesz mieć chłopca, bo skoro kukunari wywróżyłam synka a ma córeczkę, to jeśli tobie przepowiadałam córkę to będzie syn!! 😜 Marna ze mnie wróżka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc dziewczyny.. nie zagladałam, bo miałam doła.. mialam jechac dzis do szpitala, ale okazało sie ''za wczesnie''.Wczoraj byłam u lekarza i szyjka długa.. 😞 co prawda miekka i rozwarcie na palec, ale co to za rewelacja.. ?Głowka tez juz nisko, ale nizej sie jej nie spieszy..
Da któras nr, zebym sie mogła pochwalic jak juz sie ksieżniczka zdecyduje?
pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
KASIU I SANDRO GRATULACJE!!!!
KASIU TWOJA MAJECZKA TEZ JAKA PUNKTUALNA 🤪 🤪-
CIEKAWE CZY W DALSZYM ZYCIU TEZ BEDA TAKIE PUNKTUALNE 😁 😁 😁 😁.

DZIEWCZYNY PIEKNE SA WASZE BABELKI!!!!.

A MOJEGO MEZA ANGINA DOPADŁA 😮 😮TAK GO ROZŁOZYLO ZE NAWET NIE MIAL SILY KIEROWAC AUTEM!!! DOSTAL ANTYBIOTYK I SPI POD 3 KOŁDRAMI W SYPIALNI!!!!!
DZIEWCZYNY DOPIERO DZIS ZAUWAZYLAM ILEZ ON MI POMAGA- DZIS WSZYSTKO NA MOJEJ GŁOWIE- ZAWIESC KUBE DO PRZEDSZKOLA, ROZPALIC W KOMINKU, ZROBIC OBIAD ODEBRAC KUBE NO I OCZYWISCIE MIEDZY CZASIE OPIEKA I KARMIENIE MAI---- JAK JA SIE CIESZE, ZE MI TAK POMAGA!!!!!! 🙂 🙂 🙂!!!!!!!

NARAZIE SPADAM---- WIECZORKIEM NA PEWNO ZAJRZĘ!!!!

TRZYMAJCIE SIĘ!!!! 😘 😘 😘 😘

ZYCZE DUUUZO WYTRWLALOSCI DLA NASZYCH BRZUSZKÓW!!!!!! 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja też mogłabym Swojego Kochanego chwalić i chwalić! Chwilami mi się wydaje , że jest lepszą matką ode mnie 🙂 Kiedy ja czasem tracę cierpliwość i robię się niespokojna, to on ma dla małego tyle serca i cierpliwości....no i pomaga mi we wszystkim....sam mi zresztą powiedział, że po tym wszystkich co widział w szpitalu...ma do mnie jeszcze większy szacunek! Poród jeszcze bardziej zbliżył nas do siebie!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...