Skocz do zawartości

Witajcie Listopadówki 2011 | Forum o ciąży


coriana

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 21,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosiaq

    1781

  • Cherry

    2655

  • Shelby

    2530

  • madzia_m3

    1652

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Cherry napisał(a):
a wiesz zawsze mnie intrygowało bo jeśli dobrze pamiętam studiowałaś polonistykę (mam nadzieję że nie poplątałam).... to była jakaś konkretna specjalizacja?


zachwyca mnie Twoja pamięć! 🙂
komunikacja społeczna 🙂 według suplementu do dyplomu mogę uprawiać chyba z 5 zawodów 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Shelby napisał(a):
Cherry napisał(a):
a wiesz zawsze mnie intrygowało bo jeśli dobrze pamiętam studiowałaś polonistykę (mam nadzieję że nie poplątałam).... to była jakaś konkretna specjalizacja?


zachwyca mnie Twoja pamięć! 🙂
komunikacja społeczna 🙂 według suplementu do dyplomu mogę uprawiać chyba z 5 zawodów 🙂



Rewelacja ! Super! Ja niestety tak nie mam 😞 😞 😞
Ale co tam - planuję jak Młody będzie miał dwa latka dorobić jakiś kierunek 🙂 🙂 🙂 myślę o .... jejju już sama nie wiem tyle bym chciała się jeszcze nauczyć hahaha.... ale przy moim doświadczeniu doskonałe by było podparcie studiami z zakresu jakiegoś doradztwa personalnego.... a juz na pewno zrobie podyplomowe z języka czeskiego w biznesie...!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cherry napisał(a):
Shelby napisał(a):
Cherry napisał(a):
a wiesz zawsze mnie intrygowało bo jeśli dobrze pamiętam studiowałaś polonistykę (mam nadzieję że nie poplątałam).... to była jakaś konkretna specjalizacja?


zachwyca mnie Twoja pamięć! 🙂
komunikacja społeczna 🙂 według suplementu do dyplomu mogę uprawiać chyba z 5 zawodów 🙂



Rewelacja ! Super! Ja niestety tak nie mam 😞 😞 😞
Ale co tam - planuję jak Młody będzie miał dwa latka dorobić jakiś kierunek 🙂 🙂 🙂 myślę o .... jejju już sama nie wiem tyle bym chciała się jeszcze nauczyć hahaha.... ale przy moim doświadczeniu doskonałe by było podparcie studiami z zakresu jakiegoś doradztwa personalnego.... a juz na pewno zrobie podyplomowe z języka czeskiego w biznesie...!


o no no! 🙂 tyle jest fajnych tematów do przyswojenia, to fakt! ale jak się życie poukłada - to jedna wielka zagadka 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
spoko widziałam na zdjęciach.... ale mój to chyba nie istnieje hahahaha 😁 😁 😁

Kacper cały czas prostuje tą nogę i głaskam sobie tak prawy bok i tą giziałę.... ale co z tego jesli by się chciało właśnie tą nózie wycałować....

a tak zmieniając temat to mi się coś przypomniało....
wiecie jak po czesku są nożyczkii?

nożyczki to nůžky
😁 😁 😁 😁 zawsze mnie to bawiło hahaha i wiele innych zwrotów też 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jak leżałam w szpitalu to przyszłą dziewczyna z terminem na 19 listopada i skurczami co 4 min miała już iść na salę porodową jak ordynator powiedział, że jeszcze na fotel ją wziąć i zbadać. Okazało się, że Mała jest ułożona pośladkową i szybko zamiast na porodową to na cesarkę ją wzięli.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cherry a jak wyglada Twoja szyjka? heheeh.. śmiesznie brzmi 😁 skrócona?
Dziewczyny jak tak olałam nauke ze szok, teraz musze nadrabiac i żałuje strasznie.Ucze sie na opiekuna medycznego.Co prawda przerąbane, bo najbrudniejsza robota, ale moze poprawie jakosc polskich szpitali 🙂 Jak bede przychodziła na oddział, to kazdy bedzie miał dobry humor 🙂 achhh.. alez sie rozmarzyłam.Ciekawe swoja drogą jak wiele osób pracuje ''z powołania''.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiolinka22 napisał(a):
Cherry a jak wyglada Twoja szyjka? heheeh.. śmiesznie brzmi 😁 skrócona?


heheheh 🙂 🙂 🙂 znam stan z dnia 14.11 🙂 🙂 🙂 Wtedy była bardzo krótka ale zamknięta.... do tego ta wrażliwa macica.... ale czy to coś daje? Wczoraj nie byłam badana więc nie wiem co tam się dzieje 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam!
my juz wyszlysmy dzis ze szpitala 🙂
to my zaraz po porodzie:
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/408/dscf33601024x768.jpg/][IMG]http://img408.imageshack.us/img408/2405/dscf33601024x768.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Pozdrawiam odezwe sie jutro - trzymam kciuki za reszte bobalkow i mamusiek :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...