Skocz do zawartości

Witajcie Listopadówki 2011 | Forum o ciąży


coriana

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 21,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosiaq

    1781

  • Cherry

    2655

  • Shelby

    2530

  • madzia_m3

    1652

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Cherry zostań z nami!! Nie przenoś się na forum grudniówek bo jesteś nasza i cię nie oddamy!!

Shelby gratulacje!! Ale niespodzianka!! Cieszymy się Twoim szczęściem!!

Dziewczynki martwi mnie to że na jednym pośladku małej zauważyłam maleńkie czerwone krostki. czyżby to było odparzenie? 😞 może powinnam częściej jej zmieniać pampersa bo nieraz jak śpi 3-4 godziny to ją nie wybudzam tylko zmieniam jak się obudzi na jedzonko. A no i smaruje sudocremem, więc tym bardziej się dziwie...

I pytanie ile stopni macie w pokoju? Bo ja się wczoraj aż pokłóciłam trochę z mężem o to. On uważa że mała musi mieć ciepło i pali w piecu tak że jest 25 stopni, szczególnie wieczorami jak ją kąpiemy. Tłumacze mu że to za dużo że powinno być 20-22 ale on jakby nie słucha. Podwija firanki żeby grzejniki były odsłonięte i zamyka drzwi za każdym razem, kiedy ja otworzę żeby trochę temperatura spadła bo na przedpokoju fajnie chłodniutko. To już nawet ja nie mogę wytrzymać tej temperatury i pocę się w nocy. Ja wiem że on chce dobrze ale to nie jest akurat dobre dla dziecka.
Wczoraj nawet przeczytałam mu na necie ile powinno być stopni może trochę pomogło bo dziś termometr wskazuje 21 stopni. A jak jest u was?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
WOW SHELBY GRATULACJE!!! 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪

A u nas nie wiem czy nie zaczynają się kolki 😞

Wczoraj byli u Nas znajomi i popatrzcie co nasz synuś dostał, w sam raz na euro 🙂


a tu tył

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/443/sam1536dl.jpg/][IMG]http://img443.imageshack.us/img443/1915/sam1536dl.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Shelby!!! nasze gratulacje!!!
a jednak synuś! i to jaki dorodny!!!

Cherry! oj przyjdzie czas na Ciebie, oj przyjdzie 🙂 ja już tam czuję oddech porodu, więc ... bój się! 😘
Zania, pytałaś o temperaturę pokojową. W dzień mamy 21-22 stopnie, w nocy 21 najczęściej. Jak bardziej wieje, to mamy ciut chłodniej, ale wtedy owijam Filipa szczelniej kołderką i daję czapeczkę cienką i już! Kąpiemy w łazience, bo tam mamy 24 stopnie 🙂 Uważam, ze 25 stopni to stanowczo za dużo. Zresztą ja przyjdzie do Was położna to sama też tak powie, zobaczysz 🙂 A jak masz krostki na pupci, to kup w aptece nadmanganian potasu (takie coś daje się też do akwarium rybkowego). Dodaj parę ziarenek do wody przy kąpaniu, żeby była taka bladoróżowa 🙂 i powinno po paru kąpielach zniknąć. Ja też przewijam nie częściej niż co 4 godziny, no chyba, że jest qpa 🙂 w nocy zdarza się co 5 godzin i jest ok, więc tym się nie przejmuj, na pewno przewijasz tyle, ile trzeba 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cherry! jak mi się wypiszesz do grudniówek, to ubiję!!! i skopię to wisienkowe dupsko! mojaś Ty i nasza tu!
Yen, na kolki coś stosujesz? jakieś kropelki? masowanie? uginanie nóżek? bo ja się strasznie ich boję. Mój troszkę się pręży po jedzeniu, ale nie zawsze. Piję herbatkę z kopru włoskiego i prukamy oboje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
daje mu herbatki z kopru i koperku, robimy masaże brzuszka i uginanie nóżek. kładę na brzuszek, no i mama mi wysłała takie krople BIOGAJA, to zaraz zobacze od kiedy można je stosować, jak na razie pomaga najbardziej leżenie u tatusia na kolankach...a jak tatuś wróci w pon do pracy i to na drugą zmianę, to mamusia chyba zacznie sobie włosy z głowy wyrywać!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
przepraszam żabki moje ale teraz będę rzadko - siedzę z mężuniem. nie chcę by to jakoś głupio zabrzmiało czy coś ale stan dziadka jest bardzo kiepski i uważam że powinnam wspierać teraz męża . Właściwie lekarze uważają że beznadziejny. Więc przepraszam Was.Postaram się chociaż raz dziennie być, ale nie wiem jak to wypali. Trzymajcie kciuki za dziadka proszę Was. 😞 😞 😞

Całuski papapa 😘 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Kochane!
Widzę,że nareszcie Mamuś jest więcej. Przepraszam, że nie byłam na bieżąco.
Shelby z wielką radością witamy Twojego Skarba!!! Dużo zdrowia!!!![rcolor=red][/color]
Paula Kochanie jestem z Tobą, byłam pewna, że jesteś już Mamunią, widać Filipek jeszcze musi posiedzieć w brzuszku.
kukunari serdecznie gratuluję!! Dużo zdrowia!!![rcolor=red][/color]
Dziewczyny nie czytałam od 80 stron co u Was, bo Pola była chora. Zarazili mi dziecko e coli, na szczęście było to zakażenie skóry, a nie wewnętrzne. Ale tak czy inaczej przybyło mi 10 lat. W przyszłym roku chyba będę opijała swoją pięćdziesiątkę. Można powiedzieć, że Pola jest już zdrowa. Dobrze zareagowała na antybiotyk, rana się goi. Nie mam czasu teraz na szczegóły, ale powiem Wam jedno - przyspieszamy powrót do domu. To niepotrzebne doświadczenie przyspieszyło decyzję.
Mam nadzieję, że nikogo nie pominęłam, napiszcie jakby co czy któraś jeszcze urodziła, to będę mogła chociaż pogratulować.
Chuchajcie, dmuchajcie na maluchy, nie czekajcie na nic, jakby co do lekarza. Gdybym zignorowała małą ropną rankę, nie wiem co by było. Bogu dziękuję, że dziecko mi wraca do zdrowia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
leny mama naprawde ... dobrze ze mamy sa czujne bo naprawde .;...mogloby byc zlee
shelby gratuluje w koncu i ty sie do czekalas
cherry teraz twoja kolej... maly kacperek ma sie tak dobrze w brzuszku mamy ze niechce z tamtad wychodzic ale powiem ci szczerze ze mimo ze moj synus jest kochany to czasem brakuje mi go w moim brzuszku tak sie pusto czuje wiec nie zamarwiaj sie ze jeszcze nie urodzila tylko sie ciesz az taka bliskoscia ze swoim dzieckiem 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...