Skocz do zawartości

Witajcie Listopadówki 2011 | Forum o ciąży


coriana

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 21,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosiaq

    1781

  • Cherry

    2655

  • Shelby

    2530

  • madzia_m3

    1652

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
ja się w sprawie samopoczucia nie wypowiadam 😉
powiem Wam, że odwiedziła nas położna pobrać krew z piętki Maksiowi i uspokoiła nas wszystkich mówiąc, że musimy po prostu przeżyć te płacze, a Maks, jak to usłyszał, to postanowił się uspokoić

teraz śpi! po pierwszej kąpieli!

a ile schudły Wasze dzieciaczki w szpitalu? bo Maksiu, mimo iż byliśmy tylko 1,5 doby to zleciał 300g!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Uff... nareszcie mała zasnęła 🤨 od 17 ciągły płacz (podczas jedzenia też płacze 🤨 ) już nie mam siły bo tak jest codziennie... ciagle jest na rękach, a to w końcu jakieś 4,5kg 😜 a i zastanawia mnie dlaczego ona podczas tego jedzenia popłakuje 🤨
I na dodatek już moge się od nowa rozmnażać 🤨 dostałam okresu 🤢 a myślałam że dłużej sobie od niego odpoczne 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂
Melduję się i ja 2 in 1 🙂 nadal.

O 15 wróciłam ze szpitala, zrobili ktg podali oksy skurcze były ale przeszły jak tylko odłączyli kroplówkę, a rozwarcie o ile to w ogóle można nazwać rozwarciem nadal na 1 palec. Wiec wypuścili na dalszą przepustkę do domu 🙂 mam się zgłosic w czwartek i mam nadzieję, że będzie to już ostatni raz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
WITAM DZIEWCZYNKI!
Ja coraz lepiej sie czuje 🙂 Nie peklam mimo iz Tia takich rozmiarkow - niczego sobie szczegolnie patrzac na moja posture 😉... wiec nie blyo potrzeby szycia - dol sie juz prawie zagoil 🙂 Za to w domu zamieszanie z poplataniem - czy ja to kiedys ogarne?? 🤔 Teraz jeszcze sa moi rodzice ale pozniej bede miec dopiero urwanie glowy - az strach sie bac 😉
Dzis byla polozna na kontroli u nas - pobrala Tii krew z pietek na badania pod katem roznych ciezkich chorob - czy u was tez to robia??? Zwazyla ja i okazalo sie, ze od urodzenia stracila tylko 90g a jest tlyko na piersi 🙂 Wczoraj dostalam mleka i wygladam jak prawdziwa krowa dojna - tatus zachwycony 😉

no dziewczynki juz was tak niewiele zostalo my nadal czekamy aby przeniesc sie na forum mamy 😉 bo ja sie bez was nie ruszam!! Czekam z niecierpliwoscia 🙂

paula- prosze o dopisanie w tabelce dokladnych danych mojej Tii-Coral 3900g, 54cm, SN (planowany teermin byl na 18/11/2011 a urodzila sie 24/11/2011) - dzieki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć 🙂
Zaglądam od rana z myślą, że Cherry albo Paula....
U nas noc ok, wczoraj Pola spokojniejsza, chociaż widać, że kupkę chce a nie może. Z tymi dziećmi tak jest, że jak wali kupy to się człowiek martwi, czy nie za rzadkie, jak nie robi, to zmartwienie dlaczego...
Po cesarce nie odczuwam już żadnych dolegliwości, oczywiście nie mogę dźwigać, ale samą operację zniosłam bardzo dobrze. Słuchajcie co do tych badań z piętki, kiedy wyniki? Ile się na nie czeka?
Nawet nie wiem ile nas jeszcze nierozpakowanych zostało, bo nie mogę otworzyć tabelki? Czasami zdjęcia od Was otwieram bez problemu, a tabelki od kilku tygodni nie mogę? Czy któraś z Was wie o co może chodzić?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Taki komunikat mi się wyświetla przy próbie otworzenia tabelki: domain unregistered. Może tu w Katarze ta domena jest zabroniona. Jest kilka stron które tutaj się nie otwierają. tzw. cenzura. Ale nie sądzę żeby w tym przypadku o to chodziło. Może któraś z Was wysłać mi ją na maila? Ja też chcę oko pocieszyć tym urodzajem listopadowym 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej ja sie melduje 2w1. Nic na nas nie dziala ani kapiel, ani calodzienne chodzenie doslownienic. I ta bezsennosc. Jesze jeden gelefon czy urodzilam to pitolne! Jestem zmeczona i przeraza mnie prespektywa bezsennosci w szpitalu i to ze bede tam glodna bo polowy rzeczy to ja nie moge jesc! Jestem zalamana! A w czwartek mnie to czeka! Na sama mysl chce mi sie ryczec bo te mysli nocne mnie przygniataja. Uciekam. Moze bede pozniej ale nie obecuje. Pozdrawiam i zycze milego dnia :-*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cherry napisał(a):
Hej ja sie melduje 2w1. Nic na nas nie dziala ani kapiel, ani calodzienne chodzenie doslownienic. I ta bezsennosc. Jesze jeden gelefon czy urodzilam to pitolne! Jestem zmeczona i przeraza mnie prespektywa bezsennosci w szpitalu i to ze bede tam glodna bo polowy rzeczy to ja nie moge jesc! Jestem zalamana! A w czwartek mnie to czeka! Na sama mysl chce mi sie ryczec bo te mysli nocne mnie przygniataja. Uciekam. Moze bede pozniej ale nie obecuje. Pozdrawiam i zycze milego dnia :-*

Cherry nie martw się w Oławie jak Cie przyjma to szybko się za działanie wezmą. Najlepiej zgłoś się do szpitala przed ósmą i na czczo to tego samego dnia powinni zrobic próbę oksy. Głowa do góry!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Boli mnie juz chyba wszytko! A moj maly biegacz gdzies sprintuje... wczoraj bylam na Bielanach odwiedzilam kolanki w sklepie ktorym kiedys pracowalam. Jedna z nich rodzila rok temu i sama potwierdzala zebto jest najgorszy czas - to czekanie.

Maz dzis u Klientow a ja chyba wezme kuchnie w obroty i zaczne sprzatac by zagluszyc mysli.

Najgorzej ogranicza mnie ten coraz wiekszy naciski bol wzgorka!


Kurde wiecie co? Niegdy w zyciu tak bradzo nie pragnelam by cos mnie zaczelo bolec regularnie! Haha pewnie jak nadejdzie ten moment to bede przez to jeszcze klnac ;-)

Aha z dziadkiemj est znacznie lepiej. Przeniesono go do szpitala w Lodzi. Tam sa wieksze mozliwosci wiec krwotok zatamowano. Jak sie okazalo dziadek wzial za duzo lekow na raz i uklad pokarmowy nie wytrzymal.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
O dziewczynki, jesteście 🙂
Nie wiem jak Was pocieszyć, żeby naprawdę pomogło. Chyba Paula napisała najfajniej, przyjdzie czas na synków, to sami wyjdą. Ale wyobrażam sobie, czekanie jest obrzydliwe. Cherry, albo weź sobie do szpitala coś co można Ci jeść i jakby co dokarmisz się 🙂 I wiesz co - w szpitalu jak już się za Ciebie wezmą czas zleci szybko, zobaczysz sama. I dużo zdrowia dla dziadka 🙂
Paula, dzięki, wysyłam na priva 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień Doberek!!!!!!! 🙂 🙂 🙂 🙂.

Właśnie jem śniadanko a tatuś i "mała gwiazda" oczywiście.....

takze chwila dla mamy!!!!!

Jak wstana moje spiochy to jedziemy na zakupy i przy okazji zajedziemy zmierzyc i zwazyc Majkę- bo mama juz ciekawa ile urosła 🙃 🙃 🙃 🙃.

Lenymamo mam nadzieje, ze sprawy z kupkami sie wkrotce unormuja u Poli. Kuba miał identycznie a moze i gorzej bo termometrem musialam mu za kazdym razem pomagac ale poniedlugim czasie wszystko sie unormowalo i sam zaczął trzaskać "kupale" 🙂 🙂
Brzuszki nasze jestem myslami z wami 😘 😘 😘.A własnie mialam pytać- dziewczyny czy kladziecie juz swoje maluchy na macie edukacyjnej gdzies w internecie wyczytałam ze od miesiaca jak najbardziej mozna- czy to czasem nie za wczesnie???!!!! Moja to na brzuszku chwilke poleży i zaraz sie denerwuje "złośnica 🙃 🙃"!!!!
gosiu734- gratuluje zaliczenia pierwszego przedmiotu!!!! SUPER!!!!! 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
U mnie Kinga jak była wypisana to schudła 180g a teraz nie wiem ile waży... Położna była u mnie raz jak mnie nie było i miała przyjść w zeszłym tyg i do tej pory jej nie było... 🤨 O i pępuszek powoli odpada 🤪 Myślę że t kwestia do 2 dni i się go pozbędziemy 😁 😁
Ela mate edukacyjną Kinia dostała w sobote i lubi na niej leżeć na pleckach jest na niej taka spokojna i się rozgląda... 🙂 Na brzuszku też nawet lubi leżeć nie za długo ale lubi... I główkę ładnie podnosi 🙂 Wczoraj jak by miała więcej siły w rączkach to by pewnie zaczęła raczkować tak nóżkami pracowała... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/844/zdjcie0084hb.jpg/][IMG]http://img844.imageshack.us/img844/2289/zdjcie0084hb.jpg[/IMG][/URL]
Mała strojnisia 🙂
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/811/zdjcie0079m.jpg/][IMG]http://img811.imageshack.us/img811/5215/zdjcie0079m.jpg[/IMG][/URL]
A tu chyba mi się coś śniło 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...