Skocz do zawartości

Witajcie Listopadówki 2011 | Forum o ciąży


coriana

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
A oto rozwiazanie ponizszego quizu 😉
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/338/siostrzyczki.jpg/][IMG]http://img338.imageshack.us/img338/9940/siostrzyczki.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

Z LEWEJ STARSZA SIOSTRA - MIA 🤪 A Z PRAWEJ JEJ MLODSZA SIOSTRZYCZKA TIA 🤪
kto trafil sle buziaki od obu siostrzyczek :*****
a dla przegranych nagroda pocieszenia buziak od mamy 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosiaq

    1781

  • Cherry

    2655

  • Shelby

    2530

  • madzia_m3

    1652

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Kukunari wydaje mi się że z pierci wszystko wypija przystawiłam do 1 później do 2 i dalej była głodna... 😞 Tym razem nie miałam aż takeij wysokiej tylko 38.4 wzięłam panadol może spadnie.... 😞 Jeszcze jutro jedziemy do teściowej bo imprezke robią dla Kini a ja się jutro wybieram do lekarza... Mam nadzieje że będę mogła pojechać....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej hej!

Cherry - słoneczko nasze, nie zostawimy Cię tutaj samej, pamiętaj o tym! masz nasze wsparcie! sama widziałaś zresztą! niestety tak to jest, że kobieta, choćby trzymana za rękę przez męża, sama musi przez to wszystko przejść, taka kolej rzeczy... ciężko, prawda?

życzę Wam wszystkim kochane wiele sił, cierpliwości i mocy, a także odrobinki czasu na radość z maluchów!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Kochane Mamusie, Wiolko i Cygnee 🙂
Byliśmy dzisiaj u pediatry, Pola zdrowa, aż się boję cieszyć. Jeszcze ból brzuszka i kupy zielone, ale podobno po antybiotyku tak być może. Ehhh niech już i to się unormuje.
Wanilla Gratuluję!!!
Cherry, WIolko nasza - mam nadzieję, że choć trochę Ci lżej, gdy wiesz, że wszystkie tu nas Was czekamy! I powodzenia z całego ser!!ca!
Elu Majusia piękna! Myślałam, że miesiąc Jej minął 3 dni temu - ale skoro teraz, to jeszcze raz - zdrówka!
kukunari, ale słodkie te Twoje dziewczynki i świetne fotki, jak zwykle zresztą!
Shelby, baaaardzo się cieszę, że Maksiu przybywa na wadze i że wszystko się normuje! 🙂
Gosiuq nie doczytuję chyba czy co, bo dopiero dzisiaj wyczytałam, żeś sama Dzielna Mamo! Podziwiam i trzymam kciuki! Dasz radę!
Gisu734 - słodka Twoja Córunia, zdjęcie śnieżynki boskie!
No i tak to jest gdy nadrabiam 3 dni, bo nie pamiętam komu i co chciałam jeszcze napisać...
Powodzenia Mamunie!
Czy Cherry jutro będzie tuliła Synunia?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nic juz nie wiem... dostalam taki plan na jutro. O 6 pobudka i lewatywa potem mam sie wykapac i zapakowac rzeczy ktore mam na patologii a potem mam isc na porodowke na wlewke oxy i beda mnie obserwowac jutro czy oxy cos daje... potem slysze ze jesli nie da to zrobia mi cc. Potem slysze jeszcze cos innego... ze jak oxy nic nie da to dzien przerwy i kolejna oxy. Ja pitole mam leb jak sklep i nerwa strasznego. Jeszcze laska obok zaczela rodzic i wyje caly czas.

Szczerze to wolalabym sie trzymac tej wersji ze jutro wszystko sie rozstrzygnie!

Telefon bede miec caly czas przy sobie wiec jak cos to dam znac.

Trzymajcie za nas kciuki!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cherry napisał(a):
Nic juz nie wiem... dostalam taki plan na jutro. O 6 pobudka i lewatywa potem mam sie wykapac i zapakowac rzeczy ktore mam na patologii a potem mam isc na porodowke na wlewke oxy i beda mnie obserwowac jutro czy oxy cos daje... potem slysze ze jesli nie da to zrobia mi cc. Potem slysze jeszcze cos innego... ze jak oxy nic nie da to dzien przerwy i kolejna oxy. Ja pitole mam leb jak sklep i nerwa strasznego. Jeszcze laska obok zaczela rodzic i wyje caly czas.

Szczerze to wolalabym sie trzymac tej wersji ze jutro wszystko sie rozstrzygnie!

Telefon bede miec caly czas przy sobie wiec jak cos to dam znac.

Trzymajcie za nas kciuki!


Trzymamy kciuki! Zobaczysz dzisiaj Kacperek będzie już w Twoich ramionach!
POWODZENIA! 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cherry napisał(a):
Niom pozdrowienia z olawskiej porodowki :-) lecimy wg procedur od 7.30 i jestesmy na poziomie 22 kropel. Caluski i pozdrowka :-)

Mowilam ze jak dam rade to bede na zywo relacjonowac :-D

Wiedziałam, że jesteś szalona!!! i za to Cię straszetnie lubię 🙂 🙂 🙂 no to może wideo konferencja, a potem youtube? całujemy i ściskamy mocno! Ty nie ściskaj, zwłaszcza nóg 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cherry trzymam za Ciebie kciuki! Może będzie Mikołajek ?
Mam małe zmartwienie co do kupki Emilki, bo do tej pory były żółte a od wczoraj są zielone i zauważyłam pasemka śluzu. Do tego Emilka jest niespokojna, śpiąc pomrukuje, nie iwem czy brzuszek nie boli. Ndal trzymam się pokarmów dozwolonych, ale nie wiem czy zupa z poprzedniego dnia może zaszkodzić? Czy możemy jeść tylko świeżo przygotowane jedzonko?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Gosiu. Jesli się to nie ustabilizuje to zadzwonię. Jak ją znam to mnie odeśle do pediatry a mąz dzisiaj w trasie i nie mamy jak pojechac. Mam nadzieję że to wina wczorajszej szarlotki i juz dzisiaj będzie lepiej.
Pozdrawiam,
czas zając się sobą. Znacie jakieś ćwiczenia poporodowe na smukły brzuszek ? 🙂

Cherry niesamoita jesteś. Zyczę powodzenia i szybkiego rozwiązania!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej. My dzisiaj bylismy na pobraniu krwi Łukasza i przy okazji go zwazylam. Przez miesiac przytyl 1 kg.
W tym tygodniu musimy jeszcze jechac z nim do okulisty.

Cherry powodzenia!!! Niech Kacperek urodzi sie jak najszybciej 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Marinel! smukły brzuszek? u mnie do takiego daleko 🙂 zostało jakieś 8 cm do stanu wyjścia i skóra jakaś flakowata na razie 🙂 Najlepsze ćwiczenia to 6 Weidera, próbowałaś kiedyś? ja co prawda nigdy nie doszłam w niej do końca (z lenistwa), ale efekty były świetne i tak! I tez już myślę, co tam poćwiczyć! No i sukces z wczoraj: wykąpałam się, wygoliłam, poleżałam chwilę w wannie... miodzio! 🙂 przy dwójce dzieciaków to naprawdę sukces 🙂 a uszy miałam nastawione, że hoho!
A wiecie, że szwy mi się nie rozpuściły? więc położna mi zdejmie w środę, bo nie chcę, żeby mi się zrobił stan zapalny albo jakieś inne tałatojstwo!
No i słówko do Lenymamy: tak, kochana, sama już jestem, dobrze doczytałaś! najbardziej moją samodzielność ogranicza pogoda, wieje jak licho! Ale staram się bardzo mieć pełną lodówkę, odkurzyć (Filip się nie obudził hihihi), poprasować w miarę na bieżąco....

Cherry! coś tak ucichła? nie masz zasięgu??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Monia, u Was się robi badanie wzroku maluchów? bo u nas nieeeee
I mój Filip też ładnie przytył. Co prawda ważę go na domowej wadze, ale wychodzi mi jakieś 900 g już przez 3 tygodnie! no i czuć na ręku, że większy i udka takie papuśne - mniam! tylko całować!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosiaq napisał(a):
Oj, Cherry, to że jesteś głodna to wierzę... Ale jak coś się zacznie to lepiej byś była na czczo, bo wyhaftujesz piękny wzorek (jak ja ogórkową hihihi - nie, nie, trafiłam do nerki) 🙂
3maj się dzielnie!


ja tez oddalam swoje przepyszne pierogi z kapusta i grzbami w trakcie porodu - do miski 😉
w te strone juz tak nie smakowaly pysznie 😉 ale i tak Tia miala po nich pierdzuszki przez pierwsze dni zycia 😉

czuje ze cherry rodzi-przeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gosia na wypisie w zaleceniach mam badanie wzroku bo maly mial hipotrofie - niska waga. Przy hipotrofii zdarzaja sie klopoty ze wzrokiem- tak lekarz mowil- wiec idziemy na kontrole.
Maly coraz lepiej juz widzi- wiec jest ok.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej ja byłam u lekarza stwierdziła że nie wie od czego może być ta gorączka bo nic nie słyszy gardło ok itp... Dała mi skierowanie na badanie moczu także jutro idę i może się czegoś dowiem....
Cherry trzymam kciuki.... Już chwilke się nie odzywałaś także mam nadzieje że rodzisz albo że już się cieszysz synkiem.... 😘
Ja przy porodzie nie zwróciłam bo nie było co... 🙂 Ale to dobrze... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Mamuśki i Brzuszki

Wiecie co... ja już nie mogę 😞 😞 😞
Nie daje rady z Błażejem. Co 20 minut chce jeśc, nie śpi od 5.28 - a ja cały czas z nim, ryczy, kwiczy. Bujanie i zabawianie pomaga, ale na krótko. Cały czas aktywny! O boszeeeee, ja nie wyrabiam, bo to już 3 taki dzień. Udało mi się umyć w trakcie jego ndrzemki, co jest wielkim sukcesem.

Jak tam u Was sytuacja "na froncie"?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...