Skocz do zawartości

Witajcie Listopadówki 2011 | Forum o ciąży


coriana

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Ja już prawie płaczę przy karmieniach. Czemu to tak boli - nawet przez kapturki? 😞 🤢
Gosiaq ja tę prawidłowośc z chwaleniem zauważylam już przy dziewczynach - pochwalisz i od razu zmiana o 180st.
Aha, małemu wczoraj odpadł kikut pępowini i ma śliczny pępuszek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosiaq

    1781

  • Cherry

    2655

  • Shelby

    2530

  • madzia_m3

    1652

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Gamesz napisał(a):
lenymama napisał(a):
Cześć dziewczynki,
u nas brak kupy, bóle brzuszka, cierpi ta moja kruszynka, a ja nie wiem jak jej pomóc 😞
Cherry Kochanie, czy jesteś już PO? Bardzo Ci tego życzę i CZEKAMY NA WIADOMOŚCI!



Lenymamo, jeśli nie masz żadnych środków na brzuszek, to może połóż ciepły okład i pomasuj troszkę. Chyba że u Was za gorąco na takie okłady...
Ja stosuję 1 raz dziennie Biogaję (polecaną również przez Jenefer) i zmieniłam mleko na Bebilon Pepti (na receptę) i jest duża poprawa. Nie wiem czy możesz je zdobyć, może ktoś z rodziny podeśle...

Gamesz, Zaniu dzięki.
Gamesz czy to mleko jest właśnie na problemy z trawieniem? Bo lekarz to w Qatarze ostatnio wspominał, że jeśli nadal będzie się męczyła, to zmienimy mleko na jakieś takie które jest właśnie na receptę, tylko że nie podał nazwy. I kto produkuje to mleko? Póki co jesteśmy na NAN - Nestle. I ciekawe czy dostanę takie w Q.?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczynki, pamiętacie o tym, że dostałam płatki?

opowiem Wam, co to była za paczka!

3 kartoniki po 10 saszetek płatków śniadaniowych nesvita
3 różne smaki: golden syroup, wanilia i jabłko z cynamonem

proces przygotowania: wsypujesz do miseczki, zalewasz gorącym mlekiem i za 3 minuty masz pyszne śniadanie

jestem w szoku, jak bardzo jest sycące, bo to 110 ml mleka i mała saszetka płatków, a jak jem to ok. 7:00 to ok. 12 dopiero poczuję głód, a nawet nie

szybko się przygotowuje i jest smaczne

i wcale nie smakuje, jak szpitalne owsianki 😁 hahaa!

szkoda, że nie mogę Was wirtualnie poczęstować!!!
teraz, gdy rano jestem na wpół przytomna a chcę zjeść z mężem śniadanie, to te płatki są jak znalazł 😁

dziś znów idziemy na ważenie, mówię Wam, stresuję się jak nie wiem co, bo podobno ma dziś nas oglądać lekarka!!! no boję się jak smok!
ale mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze, bez dodatkowych badań i tak dalej...

a co do bolesności brodawek - położna w szpitalu powiedziała: bepanten i za 5 dni przejdzie
moje dziecko niestety nie ssie tak intensywnie, żeby cokolwiek mnie zabolało, a szczerze przyznam, że wolałabym 😞
kupiłam ten bepanten i w ogóle się nie przydaje 😞

całuję Was i ściskam, trzymam za Was kciuki i życzę Wam wiele sił
i jeszcze raz mówię, że bardzo za Wami tęsknię!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja zła mama jestem!!! Mój Kubus ma katar i kaszel Bylam dzis u pediatry jak mu sie nie pogorszy to jutro kontrola a jak pogorszy to mam juz skierowanie do szpitala i pojdziemy lezeć Jestem przerazona i nie wiem co zle robie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
14A11 napisał(a):
A ja zła mama jestem!!! Mój Kubus ma katar i kaszel Bylam dzis u pediatry jak mu sie nie pogorszy to jutro kontrola a jak pogorszy to mam juz skierowanie do szpitala i pojdziemy lezeć Jestem przerazona i nie wiem co zle robie


nigdy nie myśl o sobie w kategoriach złej matki!
robisz wszystko, co najlepsze dla swojego dziecka, a czasem niestety choroba się przypałęta!
trzymam kciuki mocno!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shelby a to są płatki owsiane? Możesz podesłać jakiś link jak wyglądają te Twoje bo te owsiane już mają mleko. Chyba trudno zdobyc te śniadaniowe... jak można je dostać?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej wchodze z nadzieją że Cherry tuli synusia a biedna dalej czeka.... Ale mam nadzieje że to kwestia godzin... My za chwile jedziemy z bioderkami... Kinia dostała śliczniutkie sukieneczki 😆 😆 Troszke duże ale musiałam przymierzyć... 🙂 Jak wrócimy i będę miała chwilke to wam pokarzę moją księżniczke... 🙂
Ja coraz mniej karmie piersią 😞 Kinia tak dużo je że jest stanowczo za mało 😞 😞 😞 Już prawie całe pudełko mleka zjadła a ma 3.5 tyg...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mały żarłok z tej Twojej Kini. Ja karmie mojego chorutka piersią i starcza mu chyba. Wczoraj sasiadka mi powiedziała zeby jeść na noc biszkopty bo podobno dobrze wpływają na mleko i dziecko moze mec dłuzsze przerwy ale nie wiem czy cos w tym jest prawdziwego

Jakie cudowne urządzenie ta frida:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
yenefer07 napisał(a):
14A11 no właśnie każdy tak poleca tą fridę, a póki co mi w ogóle nie służy...ta końcówka jest jak na razie za duża i żadnego glutka wyssać nie mogę, no chyba, że byłby rzadki katar to może wtedy zda egzamin 😞

To może psiknij wpierw wodą morską do noska, to glutki rozmiekną troszke i moze bedzie łatwiej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie Listopadówki.
Jestem meżem wisienki i chciałbym was poinformować że witamy na świecie Kacperka naszego synka. urodził sie dzisiaj o 10:40 przez cc, waga 4400 g i 60 cm punktów oczywiście 10. Młoda mama teraz odpoczywa jak dojdzie do siebie to się odezwie.
Pozdrawiam
Dumny tata 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
martka3 napisał(a):
yenefer07 napisał(a):
14A11 no właśnie każdy tak poleca tą fridę, a póki co mi w ogóle nie służy...ta końcówka jest jak na razie za duża i żadnego glutka wyssać nie mogę, no chyba, że byłby rzadki katar to może wtedy zda egzamin 😞

To może psiknij wpierw wodą morską do noska, to glutki rozmiekną troszke i moze bedzie łatwiej.


Ja właśnie psikam wcześniej wodą morska i fajnie mi glutki wychodza- jak wychodzenie glutków może być fajne 🙂 Martwie sie o szkraba mojego bardzo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...