Skocz do zawartości

Witajcie Listopadówki 2011 | Forum o ciąży


coriana

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 21,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosiaq

    1781

  • Cherry

    2655

  • Shelby

    2530

  • madzia_m3

    1652

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Cherry napisał(a):
dobre...

ja już wyobrażam siebie będzie panika na zmianę ze złością, irytacją i oczywiście ogromnym pyskowaniem do wszystkich !


pewnie wszystkiego po trochu 🙂 ale najwiecej bedzie w tobie checi zakonczenia tej meki i ujrzenia slodziaka 🙂 Zyczmy sobie tylko szybko postepujacych porodow oby nie trwaly w "nieskonczonosc" aby nie byly meczarniami przeciagajacymi sie chocby "stulecia" 😉 aby dzidzie wyskoczyly szybko, w miare bezbolesnie by nam starczylo sily na radosci i zachwyty po 🙂


to ja zapalam i zaraz gasze 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cherry napisał(a):
Mam takie intymne pytanko:

tez macie narządy zewnętrzne spuchnięte? Mój mąż mówi że moja wygląda teraz jak bułeczka poznańska 😁 😁 😁 i się śmieje ze mnie 😉 😉 😉 ale ona faktycznie jest opuchnięta... Pytam sie bo nie wiem czy to tylko u mnie czy tez u was jest tak samo 🙂 🙂 🙂


Hmmm... 🙂 dzisiaj przez zagapienie się i zasiedzenie przed kompem wydepilowałam się za bardzo - można powiedzxieć, ze ona teraz jest nude 😜 No i własnie zauwazyłam, że rozmiar taki własnie... bułki 😉 Tak więc chyba wszystko w normie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobbrrrrryyy... Pewnie zimno na dworze, a ja zaraz wychodzić muszę... Gdyby nie to, że jadę swoją córcię zobaczyć, to chyba nikt by mnie nie wygonił z domu. Na szczęście mało chmur i słońce świeci, to może nie będzie aż tak źle... 😉

Weekend przesiedziałam u mamy- brat kończył 10 lat i trzeba mu było niebieskiego torta zrobić. Obiecałam i teraz już nie miałam wyjścia. A wczoraj rano mi internet uciekł... To sobie Was poczytam jak wrócę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja też już jestem 🙂

Co do maty to oglądałam z canpolu i bardzo podoba mi się wesoła farma, ale też jeszcze nie kupuję takich rzeczy.
Yenefer, ja też mam tak dużo tych małych ubranek, bucików itd że mogłabym mieć śmiało trojaczki. Wiem, że wszystkiego nie założe. Ale nie ma mi szkoda , bo większość z rzeczy jest lumpkowa.
Dlatego teraz większość kupuję w rozmiarach już 80-90. Bo do rozmiaru 68 mam zapas !

Kukunari, nawet nie zorientowałam się że Twoja Mia jest z 4 listopada! To tak jak moja chrześnica Julcia ! Teraz będzie miała 5 lat 🙂

U nas zimno strasznie, nawet pies wracając ze spaceru ma śpiki 😁 No ale on jest niskopodłogowy więc zbiera cały szron z łąki..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry,
Cherry jakie śliczne spanko dla swojego Kacperka przygotowałaś!!!
Gosiu z niecierpliwością czekam na wieści od Ciebie po KTG. Na pewno będzie dzisiaj niższe tętno a Ty się nie denerwuj bo udzieli się to Filipkowi.
Musze wyjść na zajęcia a na zewnątrz tak zimno. Mam nadzieję że nie zaszkodzę Maluszkowi w żaden sposób. Jutro otwierają nową galerię ale nie mogę chyba pojechać bo musiałabym chodzić ze 2h żeby ją przejść, a skoro mam prowadzić spoczynkowy tryb życia to spoczynkowy 🙂

Miłego dnia!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze pytanie, czy kosmetyki penaten sa dla noworodków od 1 dnia życia czy dla niemowląt? Zastanawiam się nad kremem ochronnym przed zimnem i wiatrem Penaten, czy któraś z Was go kupowała? Jest tam jakaś informacja czy można stosowac u noworodków?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Brzuszki!!!!!!!

U nas dzisiaj samopoczucie troche lepiej- wczoraj wieczorem dopadly mnie ataki gorąca-normalnie myslalam ze sie rozpłynę. A pozniej płacz złość i rozżalenienie- normalnie jakas masakra!!!!!!!!!!!!!!
Czułam sie jak jakis "OBCY"!!!!!!!!!!!!! 😮 😮 😮.

ciekawe jak tam nasza Ania- czekam na wieści 😉

Shelby Kochana- normalnie serdecznie Ci współczuję- ale pomysl ze zostało Ci 2,5 tygodnia i spokojnie mozesz rodzic!!!!!!! Zyczę Ci aby szybko poleciało bo na prawde nie masz łatwej tej ciąży...... 🤔 Przesyłam Ci troche wytrwałości 🙂 🙂 🙂

No a u as dziś 38 tydzień i tak myślę ciekawe kiedy się zacznie........ 🙃 🙃 🙃.
Czym bliżej tym bardziej chcę porodu......, ale pewnie jak dostanę bóli krzyżowych to szybko zmienie zdanie 😁 😁.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry,
zawsze żałuję gdy nie wejdę tu cały dzień, bo potem nadrabiam po 50 stron. Wówczas bezsenność o 4 rano na coś się przydaje 😞
Gosiug, myślałam wczoraj o Tobie i szczerze powiem czytałam wstecz żeby dowiedzieć się jak Twoja wizyta. Z tym tętnem, wiedza moja niestety jest zerowa, ale myślę, że pomogłaś maluszkowi trochę, bo pewnie sama się zdenerwowałaś. Gosiu myślami jestem z Tobą i czekam na dobre wieści 🙂
Ella jeśli znowu napiszę, że Cię rozumiem, to już będzie nudne no nie/? Ale co j a za to mogę, no rozumiem Cię i kropka. Zobaczysz za kilka chwil zmieni się to nastawienie a Ty będziesz już tuliła Majeczkę. Ten finisz jest okropny, co?
Aniu czyli pewnie dzisiaj będziemy miały nowe wyjątkowe, pierwsze bobo "listopadowe". To ekstra, ekstra..... Czekamy z wielką niecierpliwością i trzymamy mocno kciuki!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziękuję Ella za wsparcie! dziś rano, patrząc w kalendarz, pomyślałam, że masz bardzo blisko już 🙂 przytulam Cię wirtualnie, trzymaj się 😘 to tak jak prezent na gwiazdkę, im bardziej wyczekany, tym więcej radości sprawia 🙂

ostatnio stwierdziłam, że ta ciąża to w sumie trwa i trwa, od zimy, do zimy! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
He, he... Ella pisałyśmy w tym samym czasie, cieszę się, że Twój post okraszony jest słoneczkami, bo tak je zawsze kojarzę 🙂 A to oznacza, że jest dobrze 🙂
Właśnie co do tematu wymiotów, rzeczywiście tak jak lekarz mówił(a), to pech. I wyjątkowo męcząca przypadłość. Shelby i tak reagujesz po każdym posiłku? Czy tylko z rana po śniadaniu? Ale musisz być już tym zmęczona, Boziu. A Ty nigdy się nie skarżysz, Kochana ściskam Cię! Oby jak najszybciej przeszło!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ella1 właściwie to już możesz rodzić 🙂 Ale Ci zazdroszcze.
Shelby zobaczysz jak ten czas szybko zleci jeszcze kilka kilkanaście dni i będzie koniec ciążowej męczarni z wymiotami!
Dziewczynki czy odczuwacie czasem takie ostre ale krótkotrwałe kłucie w kroczu? Zastanawiam się co to może być i nie wiem czy się tym martwić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
lenymamo - nie ma żadnej reguły - nie ważne, co zjem, czy to będzie coś mega dietetycznego, czy po prostu zwykła kanapka - czasem się przyjmie, a czasem nie

wczoraj dwa razy i dziś po śniadaniu, ale np. jak wróciłam od lekarza zjadłam sobie drożdżówkę z serem i polewą toffi i ona jakoś została w środku, ot zagadka!

mój mąż chodzi i mówi: nie, ja się nie zgadzam, nie możesz już więcej wymiotować, a potem biegnę do łazienki, a on na mnie patrzy takim smutnym wzrokiem i mówi: nie podoba mi się to! a potem nachyla się do brzucha i mówi: ja się z Tobą policzę (a ja się pytam, ale kiedy?) on na to, że jak wyjdzie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nie zdążyłam wszystkiego w jednym poście, ale za to ten jest już ostatni z trzech.
Yen zapisałam w zakładkach przepis, jak wrócę do Polski zrobię, bo tu niestety cukinii NIET. A brzmi i wygląda super. Cherry łóżeczko, posłanko śliczne, wcale się nie dziwię, że chciałaś baldachim, bo wygląda uroczo 🙂 ManaLoa powodzenia u lekarza, fajnych widoków z ekranu 🙂
Było tego więcej, ale nie pamiętam.
To co czekamy na pierwszego juniora?
Miłego dzionka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Lenymamo- ten finisz na prawdę jest straszny.....! Pamiętam w pierwszej ciąży to chyba z 50 razy dziennie pytalam sie wszystkich kiedy urodzę? kiedy urodzę? i teraz jest podobnie!!!!

Shelby racja racja- ciąża od zimy do zimy 😁 😁 😁 😁. Dobrze, ze ciąża nie trwa 2 lata tyle ile u słoni bo chyba bym umarła- a ile kg by sie przytyło!!!!!!! Ogladalyscie wczoraj dokument na TVP1 o matce 8raczków-- 😮 😮 165 w obwodzie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ja mam 109 i ledwo co wstaje!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ella - urodzić to chyba jeszcze, ale potem opiekować się taką 8mką, to nie lada wyczyn!

jejku, na Twoim paseczku jest napisane "za 14 dni maluszek będzie z nami!"

lenymamo - a co Ty jadasz? jak wygląda Twój dzienny jadłospis? tak mniej więcej? bo dużo rzeczy, z tego, co piszesz, po prostu u Ciebie nie ma 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...