Skocz do zawartości

boje sie:( | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
czesc dziewczyny,mam problem. To moja 1ciaza,jestem w 23tygodniu i nie wiem co robic. Od paru dni mam Objawy wczesnego porodu,na stronie "brzuszka" opisane jest to w ten sposob:
"Typowymi objawami przedwczesnego porodu są bóle podobne do menstruacyjnych, skurcze macicy, tępy ucisk w krzyżu, twardnienie macicy, unoszenie się jej do góry, zmiana wyglądu wydzieliny z pochwy na krwisty". Ja mam wszystkie objawy oprocz krwistej wydzieliny. Bylam z tym u lekarza ale on kazal mi brac no spe i duzo lerzec. Nic po za tym. Moze wy mi pomozecie co jeszcze robic bo bardzo sie boje o malenstwo 😞 pozdrawiam:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Johanka87 ja mialam rowniez straszne bole, tak jak opisujesz. Poszlam do szpitala, zrobili mi KTG i wyszlo ze mam bakterie w pecherzu i przez to ten straszny bol calego brzuszka tak jak przed okresem, krzyzow i nie moglam sie wprostowac ani podniesc prawej nogi. Dostalam swietny antybiotyk na tydzien i jak do tej pory jest wzystko wpozadku. Najlepiej idz do szpitala i nie martw sie tak bardzo 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witaj, ja na Twoim miejscu w tym momencie jechałabym do szpitala!!! Powiem cos szczerze, jezeli macie jakiekolwiek objawy naprawde zgłaszajcie sie do szpitala, mnie nerka bolała i pojechałam doszpitala co sie okazało,ze mam szyjke skroconą skurcze itdddd 😞 obecnie załozyli mi krazek naszyjkowy przelezałam 10 dni w szpitalu jest ok ale nie było za dobrze, bol nerki oraz infekcja wstepująca dała takie skutki uwierzcie mi brzuszek ani troche mnie nie bolał, ani nic!! Uwierzcie mi nie ma na co czekac, jezeli zauważycie jakies objawy np bole krzyża ale nie takie,ze kregosłup boli tylo podobne do menstuacyjcnych zgłaszajcie sie do szpitali, ja jestem przykładem na to,ze NA ZIMNE TRZEBA DMUCHACCCCC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...