Skocz do zawartości

L4 od internisty | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Mam pytanko moj lekarz gin.idzie na urlop i zabraknie mi 4 dni do jego powrotu zeby wystawil mi zwolnienie poradzil ze najlepiej bedzie isc do internisty zeby na te dni co go niebedzie wypisal zwolnienie .
Czy ktoras z was miala taki problem?
Prosze o rady
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Marzi Ty chcesz zwolnienie na 4 dni od internisty a po tych 4 dniach chcesz pojsc do swojego gin i wziac kolejne zwolnienie na 30 dni??nie mialam takiej sytuacji ale wydaje mi sie ze internista to raczej nie moze wystawic Ci zwolnienia dotyczacego ciazy bo tam trzeba wpisac kod choroby...zreszta w ZUSie mogliby sie do tego doczepic bo przeciez jest pieczatka lekarza. Moze lepiej idz do innego ginekologa i jego popros o zwolnienie..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wydaje mi sie, ze internista na ciaze nie moze...
ale mozesz miec rownie dobrze jelitowke, bol gardla czy cokolwiek innego, co jest problemem internisty.. chyba ze nie bedzie mozliwosci dogadaia sie z nim...
Ale co do ciazy to raczej nie moze wystawic, choc pewna nie jestem..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny,

Moja siostra, podczas ciąży, chciała być cały czas na zwolnieniu, ale niestety miała takiego gina, że nie chciał jej wystawiać zwolnień za to tylko, że jest w ciąży. Więc sobie chodziła do różnych lekarzy i nie było problemów. Całą ciąże była na zwolnieniach od różnych lekarzy.

Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałam taki problem...moja gin. szła na urlop i kazała mi isc do lekarza rodzinnego po zwolnienie...do jej powrotu,czyli wychodziło około 10dni...poszłam do mojego lekarza(a jest bardzo fajny)i wypisał mi zwolnienie na te dni na 100%(ale mowił że wypisuje takie na 100%tylko w szczególnych wypadkach).Wydaje mi sie wiec że nie powinnas miec z tym problemu i że lekarz rodzinny wypisze ci takie zwolnienie.. 🙂
Pozdrawiam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziekuje mamuski za rady ,zapisze sie teraz do internisty i poprostu zapytam sie czy bedzie taka mozliwosc.
Moj ginekolog powiedzial ze ona moe wpisac nawet ze to ciaza na zwolnieniu oni to oznaczaja jakas cyferka czy kodem i mowil ze powinna wypisac ,ale wole sie upewnic zeby pozniej w sierpniu nie bylo niespodzianek...
Malinka24 a czy pamietasz co ci lekarz napisal na zwolnieniu czy to ciaza czy jakies przeziebienie,bo ja slyszalam ze jak wpisze ze przeziebienie to dostane nie 100% tylko mniej?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marzi,ja jestem na zwolnieniu od internisty bo mój gin nie chcial mi wystawić...na takim zwolnieniu w kodzie choroby musi być wpisany symbol B żeby było 100% płatne i raczej nie powinno być z tym problemu...Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na zwolnieniu napisane było że jestem w ciąży i zapłacili mi 100%
Jakbys miała napisane że jest to przeziebienie to bys dostała raczej tylko 80%
Pozdrawiam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...