Skocz do zawartości

Piwo bezalkoholowe | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 311
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
ja jestem w 4m ciąży i wypiłam 3piwka bezalkoholowe. Czy uważasz że to w jakiś sposób mnie określa..

Może nie uważasz ale po Twoich wypowiedziach inaczej to do mnie dochodzi. Więc mówię poczułam się bardzo urażona wyrażeniem chlapniesz sobie piwko.. !
I dlaczego uważasz że nie potrafię przyjąć krytyki?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
joanna i julia to bardzo dobrze, że chcesz żeby Twoja malutka miała wszystko, żeby niczego jej nie brakowało. Troszczysz sie o nią.
Mam pytanie: bo podkreślałaś wcześniej, że ona ma tylko Ciebie- chcesz jej w pewnym sensie wynagrodzić to, że nie ma taty?
Ja podzielam zdanie kaissa4, bo lubie trzymac pewne zasady.
Ale wiadomo wychowanie to indywidualna sprawa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Akigo myślę że tak jak mówisz trzeba być spokojnym. Więc myślę że sztama 🙂 ja zostaje przy swojej opinii Ty przy swojej żadna nie porównuje nikogo do nikogo i będzie idealnie. jeżeli ja w jakikolwiek sposób Cie upokorzyłam czy coś Cię dotknęło , przepraszam. I łap oklaska na zgodę. Buziaki dla Ciebie i Twoich pociech.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moja przyjaciółka ma 2l letnia córeczkę wychowuje ją sama. Powiem że czasem sobie nie daje rady ale się zaweźmie i wszystko potem jest dobrze 🙂 czasem to jest mały diabełek chyba po Ojcu hehe;] ale teraz z reguły chyba lepiej jest samotnym matkom, porównując z tym co było kiedyś.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny tak zupełnie na marginesie...

Popatrzcie co Wy do siebie piszecie, jak na siebie najeżdżacie, pomijam meritum sprawy jakim miało być piwo bezalkoholowe. Porażające jest jak (z tego co widzę) szanujące się wielce dziewczyny robią takie jazdy jedna drugiej.

"wiedze nie tylko posiadam z literatury, szkoły, telewizji, radia, lekarza, znajomych... mój mąż jest lekarzem i obracamy sie w takim środowisku więc dlatego może wiem duzo więcej od Ciebie!"

"W tej dyskusii wyszło całe prostactwo! Anula możesz mnie nazywać jak chcesz mnie to nie rusza.Ty jesteś za to cudowna!Jesteś najmadrzejsza,najinteligentniejsza i co sobie tam życzysz.Po tej dyskusii i wyzwiskach widać kto jest inteligentny a kto bur!
Jestem żałosna babą dobre. Jeszcze kobiecie w ciązy to sie nie dziwię ale kobiecie która już niema problemów z hormonami to trochę.Chociaż może mieć zaburzenia psychiczne."


Beatasz, bo chyba Ty napisałaś, że obracasz się w takim towarzystwie, że jesteś mądrzejsza od innych, ja mam wykształcenie medyczne, ale w życiu żadnej dziewczynie tutaj nie napisałabym, że z tego powodu jestem mądrzejsza, czy lepsza. Zszokowałas mnie tym postem, bo to był chwyt poniżej pasa. Nie uważam też że obracanie się w towarzystwie lekarzy od razy powoduje, że masz większe prawo uważać się za inteligentniejszą. Beata, na prawdę bez urazy ale pomyśl zanim coś chlapniesz (nie mówię o piwie.... 🙂 ) A tak poza tym to ja też bym Cię w takim razie mogła zapytać, to jakie Ty studia skończyłaś i ile fakultetów? (choć wiek wskazuje na to, że jesteś jeszcze w trakcie) I byłoby to ktrzywdzące dla Ciebie, bo wcale nie świadczy to o Twojej inteligencji. Czasem trzeba dać sobie trochę na wstrzymanie, bo mozna nieźle namieszać, więc nie dziw się, że niektóre dziewczyny potem ostro na Ciebie za te wypowiedzi napadły...

No a tej drugiej wypowiedzi to bez sensu komentować, nawet już nie wiem kto się tak sympatycznie wyraził, ale popatrzcie, przecież to jest obłęd. Zaburzeń psychicznych to można dostać jak się tego czyta.

Dajcie już spokój,

Buźka mamuśki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asiaczek napisałam to z ironią ( ze "MOZE dlatego jestem mądrzejsza od Ciebie" 😉bo ktoś tam sie zapytał skąd czerpię wiedzę 🙂 czy skąd taka mądra jestem , czy po kim nie pamietam nie chce mi sie szukac juz, więc napisałam prawde, a że między innymi mam duzo znajomych lekarzy i od nich, jako od mądrych ludzi dowiaduję sie duzo to nie ma nic w tym złego przeciez 🙂
olaboga widze, ze chcesz troszke brudów powyciągać 🙂
aha jakie studia skończyłam- narazie jestem w trakcie studiowania pedagogiki, może za rok, za dwa pójdę na inne studia, bo pedagogika nie jest spełnieniem moich marzen 😉
i żeby nie było, że znowu sie czepiam czy zaczynam- odpisuje na zadane pytanie 🙂
pozdro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
i żeby nikt na mnie nie nakrzyczał juz sie poprawiam bo napisałam troszke z błędem cytujac siebie" że Moze dlatego jestem madrzejsza od ciebie" miało być" dlatego może wiem duzo więcej od Ciebie"
pisałam szybko do Asiaczka i przekreciłam wyrazy ale cały zcas chodzi o to samo, chociaz widze ze trzeba tak łopatologicznie pisac zeby nikt pozniej nie miał mi za złe ze przekrecam to sie poprawiam! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beatko, wiesz, nie trzeba do mnie "łopatologicznie" dość szybko chwytam o co chodzi.
No i super, studia masz ciekawe i myslę, że i od innych, nie tylko lekarzy mozna wiele się nauczyć.

A bruduów nie wyciągam, ale zareagowałam na coś co mnie mocno ubodło. Przecież tamte słowa to chyba nie moje "brudy" 😉
Napisałam ten post bo ręce mi opadły. Wierzę, że jak to napisała jedna z kolezanek tylko burza hormonów....

Pzdr dla Ciebie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny.....ale tu jazdy odchodzą....szok normalnie.....Powiem Wam,że chyba bardziej Wam teraz wszystkim szkodzą te nerwy....niż łyk piwa bezalkoholowego....ciśnienie skacze......Dajcie już spokój....bo naprawdę zaraz się tu masowe porody zaczną......Jestem pewna,ze wszystkie jesteśmy świadomymi i mądrymi Mamami....To,że ktoś skończył 2 ....3 ....5 ...fakultetów nie świadczy o inteligencji czy mądrości....Inteligencja-to umiejętność zachowania się w każdej sytuacji życiowej,a tego jak widzę kilku Mamą z tego forum brakuje....atak jest prymitywnym sposobem obrony....Nie wymądrzajmy się jedna przez drugą....tylko tak najzwyczajniej w świecie wymieniajmy doświadczeniami......czego Wam i sobie życzę.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kochane nie przesadzajcie. Każda i tak wie co jest najlepsze dla jej dzieciątka i każda ma swój rozum, więc bez przesady aby się obrażać i wyzywać bo nie o to w tym forum pewnie chodziło... 😞 każda i tak wie co robi 😉 I tak jak napiała maxara- wymieniajmy się doświadczeniami a nie obrażajmy 😉 Pozdrawiam serdecznie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asiaczek1982 "łopatologicznie" miałam na mysli inne kobiety, które moze by nie zrozumiałay i miałby za złe, że źle cytuję 🙂 wiec sie poprawiłam
akurat co do Ciebie to nie mam żadnych wątpliwości, że byś nie skumała, bo po wczesniejszych Twoich wypowiedziach widać od razu, że jestes inteligentna. Nie tylko w tym wątku to zauważyłam.
także oby więcej takich ludzi a jest nadzieja dla naszego narodu 🙂
pozdro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

beatasz napisał:
Asiaczek1982 "łopatologicznie" miałam na mysli inne kobiety, które moze by nie zrozumiałay i miałby za złe, że źle cytuję 🙂 wiec sie poprawiłam
akurat co do Ciebie to nie mam żadnych wątpliwości, że byś nie skumała, bo po wczesniejszych Twoich wypowiedziach widać od razu, że jestes inteligentna. Nie tylko w tym wątku to zauważyłam.
także oby więcej takich ludzi a jest nadzieja dla naszego narodu 🙂
pozdro


🙂 🙂
Przeceniasz mnie
Trzymajcie się
😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
znalazlam link o ktorym mowilam....tylko go wklejam i pod wskazowkami karmienia piersia

nie pamietam ktora mi mowila zeby pokazala ze gdzies jest ...a ogolem jedno z najpopularniejszych stron dla kobiet w ciazy itp
http://www.babyboom.pl/ciaza/porod_i_polog/polog_po_porodzie_naturalnym.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...