Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

zamówiłam sobie siwy http://www.allegro.pl/item751987910_dlugi_modny_golf_dla_dziewczyny_z_klasa_nowosc.html mam nadzieję, że będzie dobrze leżał na brzuszku

Kurcze głodna jestem a tak mi się nie chce wstawac z łóżka bo juz leże z laptopem, mąz spi i kto mi zrobi kanapeczke 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

Chciałam jeszcze zamówic sobie stanik do karmienia, ale wszystkie są strasznie brzydkie i nie podobają mi sie 😞 😞 szukam dalej, spać mi sie jeszcze nie chce , szkoda , ze Was nie ma, nie mam z kim pogadać 😞
Idę po ta kanapkę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga to Ty juz masz łóżeczko? Juz stoi i czeka na Bartka?? Jej ale fajnie, ja musze kupić 🙂 a jak masz 3 koszule to po co będziesz kupowac?? Chyba że masz stare to jedną możesz kupić na ,,leżenie" w szpitalu, bo do porodu to w starej 🙂 ja przynajmniej nowej nie mam zamiaru ubierać 🙂

Gorąco mi nie jest, tak w sam raz 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie 🙂

Ja nie mam starszych synków ani córeczek hah i musze wszystko od zera zaczynać, zresztą jak większość grudniówek 🙂

Uciekam Agus , spac mi się zachciało 🙂
Dobrej nocki dla Ciebie i reszty naszych brzuchatek

MUAAAA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to jest pierwszy obrazek mojego Bartka "Mój Anioł Stróż" [img size=499]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/Zdj__cia_0042.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No to tak, udało mi sie wszytsko nadrobić.... ale z was gaduły :laugh: :laugh:

1. Skurcze mam dosyc silne i czasem aż sie nie mogę roprostować, dzisiaj gin. dała mi na to tabletki ale nie będe ich brała bo są to najzwyklejsze w świecie tabletki uspokajające a ja nie mam zamiaru byc na haju przez cały czas, poza tym pisze w ulotce, że ciążówki raczej na swoją i doktora odpowiedzialność moga je brać więc ja podziękuję, przetrzymam.

2. Akompf- dziewczyno współczuję tych żywych myszek, serio....
3. Asiula masz śliczny duzy brzusio i taki okrąglutki 🙂
4. Fredeczka ciuszki jak zwykle kupiłaś świetne, czapka dynia wymiata, gratuluje dobrych ocen i planów edukacyjnych 🙂
5. AgnieszkaK- te polarowe ogrodniczki strasznie mi się podobają, muszę znaleźć podobne :laugh: 🤪, jutro puszcze Ci strzałkę, żebys miała również mój nr, początek będzie +385 🙂
6. Ewa ja kupiłam i sudocrem i puder Nivea ale bardzo dużo osób preferuje zwykłą mąkę ziemniaczaną zamiast, więc nad tym tez się zastanawiam.
7.Persy, Mittka i Julia wasze ciuszki również są boskie, mój faworyt to sukieneczka z kangurkiem biała, chyba Mittki.
8. Oj jak ja teraz musze wolno chodzić i doprowadza mnie to do szewskiej pasji 😠 !!!!!!!! Ciągnę się z mężem jak jakiś zepsuty czołg :laugh: :laugh: ale cóż poradzić :laugh:
9. Julia piękny brzuszek 🙂
10. Co to koszulek to nie mam do szpitala jeszcze nic dla siebie ale za to mam boską pidżamkę do karmienia jak juz będę w domku 🙂
11. AgnieszkaW golfik jest świetny, tak samo jak koszulka 🤪

Mi się udało kupić śliczny kombinezonik la Majki za 10 zł heeheh, oczywiście na allegro 🤪 🤪 🤪

No to co laseczki, ja idę do łóżeczka, życze miłej nocki i do jutra! 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewuszki!
Wyprawiłam męża do pracy i nie mogę już spać. Czuję się jakby był środek nocy bo jeszcze ciemno na dworze. Pewnie później będę nieprzytomna hehe. Wczoraj pojechaliśmy oglądać nosidełka dla Piotrusia i pan w sklepie powiedział, że tak naprawdę to niczym się nie różnią tylko ceną. Jak za wszystko płaci się za firmę –szczery gościu! Mówił, że ewentualnie wykonanie plastiku itd. ale żeby nie przepłacać. Chyba zdecydujemy się na taki
http://www.allegro.pl/item757987811_fotelik_x_lander_x_car_delti_elmo_promocja_w24h.html
Później wylądowaliśmy w kinie 🙂 Opiłam się pepsi i zjadłam wieeelki kubeł popcornu –tak a propo tego o co pytałaś Julia :laugh:

Julia prześliczne ciuszki, nieźle się obłowiłaś 🙂

AgaK dzęki za oklaska 😉 Napiszę Ci później smska żebyś mój nr też miała, ale poczekam jeszcze bo teraz jest 6.30 :laugh: Wychodzi na to, że będziesz naszym łącznikiem z brzuszkiem 😉

AgnieszkoW golfik śliczny i koszulka do szpitala też!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam znowu deszczowym porankiem 😠 😞

hehe z tymi numerami to troche racja :P ja juz dawalam kiedys moj 🙂

No niunia tez slyszalam ,ze to zewnatrzoponowe jest takie,ze sie nic nie czuje. Jednak mysle,ze nie jest az tak zle skoro tyle kobietek przeszlo chociaz porod porodowi nierowny 😉

MążAkompf moze poprostu sobie zapisz gdzies 😁 na czole albo na najzwyklejszej kartce i do portfela chociaz chyba sam zonke mozesz zawiesc?? mnie moj Marcin nie zawiezie,bo zawsze jak przekracza 100km/h to sie wydzieram,ze ma zwolnic a bylby w takim stresie,ze pewnie bysmy sie jeszcze pozarli po drodze 😠

Mittka ta biala sukieneczka z kangurkiem przeslodka!! i spodenki tez 🙂 a brzusio masz taki fajny w rozek 😁

Julia ja pomniejszam w paint :P ale zakupy to Ci sie udaly!!! 🤪 u nas w okolicy wczoraj sie dowiedzialam,ze jest jeden Pan ktory sprzedajce oryginalne pampersy "pampers" ktore przywozi z angli i ma chyba 109 szt za 50zl i podobno w porownaniu do polskich "pampersow" sa rewelacyjne. Bede chyba musiala czmychnac :P

AgaW dowiedz sie czy daja, bo ja wczoraj sie dowiedzialam,ze tak 🙂


Julia mi sie snil chlopaczek caly czas a mam miec coreczke "podobno" ale to sie okaze po porodzie 😁


AgaW ale super golfik!! ja teraz poluje na pareo 🙂

dzisiaj mam wizyte i Marcin po raz pierwszy idzie ze mna. Tzn do lekarza chodzil ze mna ale czekal w poczekalni a dzisiaj do srodka idzie 😁




Moje lozeczko dla malej stoi skrecone od kilku miesiecy 🙂

Julia o popcornie slyszalam,ze nam za bardzo nie wolno ale nie wiem dlaczego. A actimele pije...

Ewo widze,ze tez nie spisz 🙂 musisz wiedziec,ze jeszcze wagą sie roznia 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam czwartkowo i deszczowo :P :P :P


No niestety Fredeczko nie tylko u Ciebie pada 😞 😞


Ewo jeżeli jesteś tam to możesz już puścić głuchacza albo eska :laugh: :laugh: :laugh:

Fredeczka wiem że podawałaś już swój numer ale dla przypomnienia puść mi głuchacza albo eska żebym mogła i Ciebie zapisać 🙂

Julio nie wiem czy można jeść popcorn ale actimel jak najbardziej 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...