Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
mittka napisał:
Zgryz w sumie nie rozmawiałam z nim na ten temat,ale przeraża mnie wizja rodzenia pośladkowo 😲 i na to się chyba nie zgodze no chyba że ktoś mi zagwarantuje że wszystko będzie na 100%ok a raczej nikt mi nie da takiej gwarancji.Niby u pierworódek przy takim ułożeniu wykonuje się cesarke a przy kolejnych rodzi się normalnie.Mój gin coś dzisiaj wspominał o szpitalu że gdyby nawet to nie położy mnie miesiąc wcześniej więc pewnie miał na myśli to że jak się nie obróci to pójde na cesarke.Ale dokładnie pogadam z nim za tydzień na usg zobaczymy może akurat się obróciła 🙂

Paula iZuza jest forum dziewczyn z Warszawy więc myśle że tam prędzej będą znały odpowiedź na Twoje pytanie 🙂


Witam :-)
jestem tu nowa i jeszcze nie za dobrze poruszam sie po tym forum...:laugh: dzięki za podpowiedź.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

  • Mamusia
To sąsiadka brata podrzuca mi takie fajne ciuszki 😉

Emmax no mogłam iść, ale taki ze mnie leniuch, że się nie zmobilizowałam. Najbardziej to się boję tego, że nie wiem jak oddychać i w ogóle jak się zachowywać podczas porodu. O pielęgnacji noworodka też muszę pooglądać jakieś filmiki. Takie maleństwo po nakarmieniu nosi się tak pionowo żeby się odbiło?? A oprócz naszego mleka to mamy dawać coś do picia? Ja to normalnie zielona jestem :laugh: Generalnie to takich pytań mam ze 100 🤪

Kurcze mam bojowe zadanie, muszę znaleźć coś fajnego na urodziny mojego bratanka ze spider manem. Szperam po allegro 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AgnieszkaK1601 napisał:
Paula i Zuza tak to już jest z nami wszystkimi że stresy już od dawna nas opanowały 🙂 🙂 🙂
Napisz coś jeszcze o sobie na kiedy masz termin i jakiej istotki się spodziewasz 🙂 🙂 🙂 🙂


Agnieszko, termin mam na 18 grudnia (ale z USG wychodzi 6 grudnia, więc może będzie niespodzianka mikołajkowa... )
Jeszcze trochę czasu, ale już myślę o tym sądnym dniu ;-)

Spodziewam się córeczki - Zuzanny. :-) Na usg pani doktor mówiła, że podobno teraz rodzą się same chłopaki..., wiec bardzo się ucieszyliśmy - bo chcieliśmy żeby to była dziewczynka, ale widzę że na forum sporo mamuś czeka na córuńki :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Emmax wiem że położenie pośladkowe nie jest wskazaniem do cesarki,ale gdyby tak wyszło ta ja już im znajde i zrobią mi tą cesarke bo jak już mówiłam rodzić pośladkowo nie zamierzam za dużego stresa bym miała,a łożysko już mi się przesuneło więc nie jest przodujące,ale wyczytałam że od tego też może być złe ułożenie mam je z przodu więc może i dlatego tak późno się ten mój leniuszek przekręca.Świecy jeszcze nie próbowałam i tak dziwnie podchodze do tego ćwiczenia boje się żebym nie gruchła zanim się wdrapie na tą ściane 🤪 No nic dziewczynki czekamy do przyszłej środy nie będziemy gdybać 🙂

Ewo ciuszki superowe,ja jak przeglądam swoje to stwierdzam że dużo za dużo tego mam :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tu tylko co chwila zaglądam i nadrabiam co piszecie.
Ja już drugi dzień z rzędu prasuję rzeczy dla maleństwa i skończć nie mogę, bo albo maleństwo mocno kopie ablo plecy dają się we znaki.

Ja powoli wpadam w jakieś stany niepokoju. Zaczynam obawiać się wszystkiego. Teraz martwi mnie blizna po cc, czy czasem się nie rozchodzi i takie tam...

Emmax, mi przy pośladkowym wpisywali tylko to jako przyczynę, ale dodam, że ułożeń pośladkowych są aż 3 rodzaje. Różnią się od siebie tym w jakim ułożeniu znajdują się nóżki dzieciątka 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ewa ja tez mam milion pytań i uważam, że po to jest właśnie forum, żeby móc zadać te pytania bez narażania sie na niezrozumienie. Pytaj, wszytskie postaramy się pomóc. Podobno się takiego nowowrodka trzyma pionow, żeby mu się beknęło heh.

Gosiag wiem wiem, że dzieciaki są zdolne do wszystkiego, mam 3 siostrzenice i 3 siostrzeńców w różnym wieku więc jestem na bieżąco heh.

Ja piorę i piorę i kręgosłup mi siada....może do grudnia uda mi się to wszystko poprac hehe 😁 .

O kurde Aniusia dobry ten tekst z parasolem :laugh:
:laugh: :laugh: 🙃

Witam Paula w naszym gronie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...