Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

  • Mamusia
Mittka czytam, że z Twoja Dominisią kiepsko 😞 jak się teraz czuje, lepiej, byłaś z nią z nowu u lekarza?

Ja bym się wcakle nie zdziwiła gdybym dzisiaj urodziła bo Majka się strasznie uspokoiła, aż się martwię, poza tym zero apetytu (niepodobne do mnie :laugh: )no ale nadziei sobioe nie robie 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiola a ty przy kompie łeeee a myślałam że znowu jakaś dziewczynka się wykluje 🤪 ale widać Majeczka ma nas głęboko gdzieś :P

Dziewczynki Dominika już lepiej się czuje nawet siedzi przy komputerze 🙂 ożywiła się zdecydowanie,więc myśle że teraz już będzie coraz lepiej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Mamusie 🙂
wlasnie napisala do mnie Skorka 🙂 pamietacie ja zapewne 🙂
napisala ze byla w szpitalu 1,5miesiaca i ze sie odezwie jak ochlonie. Mikolajek jeszcze jest w brzuszku 🙂
Jejkus jak sie ciesze ze sie odezwala bo sie martwilam...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziewczynki powiedzcie mi jak dokładnie wymierzyc piersi i pod biustem żeby kupic dobry biustonosz przez allegro... nie wiem czy kupowac B czy C i czy 75 czy 85 ... kurcze , zawsze nosiłam rozmiar 75 B i niewiele mi piersi urosły ... nie wiem co robic...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anitek, bardzo dziękuję za wieści. Skórka zniknęła tak niespodziewanie, że do tej pory nic nie wiedzieliśmy.

AgnieszkaW ja na razie kupiłam jeden biustonosz do karmienia, wymiary takie jakie mam, nie jakiś z większą miseczką.
Drugi po prostu dokupi mi mąż jeśli będzie za mały.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
OO Anitek,ale dobre wieści,super że u skórki wszystko ok 🙂

AgnieszkoW ja też zawsze miałam 75B ale myśle że teraz kupie sobie 80C albo 80B musisz zdjąć biustonosz i miarą zmierzyć dokładnie pod piersiami.Wiem że zawsze kupuje się taki żeby zapięcie to pierwsze się zapinało a potem w miare możliwości można regulować na drugie zapięcie i trzecie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obiecalam ze napisze Wam jak tylko sie czegos dowiem 🙂 🙂 🙂
No wlasnie najlepiej wymienic sie nr tel wczesnie bo pozniej to widzicie nic nie wiadomo... ale ciesze sie ze juz jest w domciu z Mikolajem 🙂 na pewno do Was zajrzy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki kobietki za podpowiedz 🙂 chyba kupie 80C , bo pewnie troszke się jeszcze piersi powiększą po porodzie , a poza tym ciut miejsca musi byc jeszcze na wkladkę laktacyjną...
Te są fajne i za rozsądną cenę i tak myslę właśnie żeby kupić dwa, czarny i biały.
http://www.allegro.pl/item814028743_stanik_biustonosz_80c_do_karmienia_13_90_kolory.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AgaW może to Ci pomoże: http://agta.blox.pl/2008/02/Jak-dobrac-rozmiar-stanika.html ale jeżeli chcesz kupowac do karmienia to kup rozmiar miseczki większy niz nosisz teraz.

Anitek dzieki za wiadomość, informuj nas dalej jak będziesz coś wiedziała więcej.

Kurka wodna mam dzisiaj znowu gości a tak mi się ich nie chce.... 2 facetow z babami, z którymi nie stety nie mam wspólnych tematów i nie znoszę jak przychodzą ale co poradzisz jak jeden z nich to przyjaciel męża, trzeba przecierpieć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No My tez sie powymienialysmy a ze Skorka nie zdazylysmy w koncu jej nie bylo od 3pazdziernika a nie zapowiadalo sie zeby sie gdzies wybierala. No ale najwazniejsze ze wszystko jest ok 🙂
Skorka na pewno sie do Was odezwie jak tylko sie pojawi na brzuszku 🙂
Trzymcie sie Kochane no i zycze szybciutkich i w miare bezbolesnych porodow 🙂
Pozdrowionka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anitek Ty też się trzymaj 🙂

Wiolka dziękuję za linka 🙂 wychodzi mi ze mam 85B teraz , posłucham chyba Twojej rady i kupie miseczkę większy, tak jak pisałam wczesniej 80C lub 85C 🙂

Emmax no ja własnie tez słyszalam ze na białym plamy widac, dlatego wezmę sobie jeszcze czarny. A biały to tak jak będę chciała jasna bluzke ubrać. Beżowy kolor mi się nie podoba 😞
Postaram się uważać na ten biały i będę sobie dwie wkładki wkładac 🙂 jakos dam rade 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No to dobrze, że są wieści od Skórki. Ciekawe czemu tak długo musiała leżeć w szpitalu.

Co do staników to mam 2 pary o rozmiar większe niż teraz.

Wiola Ty to się naprzyjmujesz tych gości :P

Ja się nasprzątałam, a teraz idę pod prysznic i później wezmę się za obiadek. Raz na jakiś czas trzeba poudawać kurę domową :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja dalej nadrabiam ... juz doszłam do tego jak się skumałyście, że jeszcze mnie nie ma heheh.

Kajtuicha ja pierdut, ale masz za przeproszeniem, jebnietą teściową, dobrze, że jest 400km od Ciebie.

AgaW ja bym nie kupowała stanika przez allegro, próbowałam kilku na cycach i każdy leży inaczej, ciężko dobrac odpowiedni przymierzając a co dopiero przez neta.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jadę na porodówkę na kamieńskiego:laugh: w celu zwiedzenia 😉

ja na razie kupiłam 1 okaże się czy będę karmić i czy będę lubiła go nosić, najwyżej dokupię, ale raczej jak będę kupować ta taki zwykły bawełniak nie ten typowy do karmienia, bo podczas karmienia i tak należy odpinać stanik więc w domu będę zwykły nosiła 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No własnie Wiolka tylko problem w tym że na tym zadupiu gdzie mieszkam znalazłam tylko jeden sklep w którym są staniki do karmienia , takie same jak na allegro a dwa razy droższe... masakra;/
Fajnie się czasem nadrabia nasze forum co nie? Ja to miałam z Was ubaw jak się broniłam i czekałyście na wieści ode mnie 🙂 hahah i jak czytałam ,,gdzie ta AgaW, ciekawe jak jej poszło, czy sie obroniła" haha fajnie 🙂 🙂
Brzuszek.net to naprawde juz uzależnienie 🙂
Wczoraj jak nie miałam od rana neta to myślałam ze nerwciy dostane ahhah
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aganieszka ty mi nic o zadupiu nie musisz mówić, ja w jednym mieszkam :laugh: :laugh: chciałam sobie kupić stanik w miarę rozsądnej cenie to tak leżał, że masakra jakaś, spłaszczał mi tak cycki, że miałam je prawie do pępka 😠 w sumie przeleciałam chyba 10 sklepów z tego w 2 były staniki do karmienia a na końcu i tak kupiłam Triumpha bo leżał jakoś normalnie i jako jedny mnie nie uciskał.

śmiesznie się czyta czasem to nasze forum, faktycznie :laugh: :laugh: A JA MAM PRZECZUCIE, ZE WIOLKA NA PORODOWCE :laugh: :laugh: no może jeszcze dzisiaj wyląduję!!! :laugh: :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...