Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

  • Mamusia
A ja mam ochotę na mandarynki!!!! Nie mam w domu ani złotówki więc muszę czekać na męża 😠

Mittko jaki przypływ uczuć 🤪

Pikasso ja nie wiem o jakie pudełka chodzi 🤔

Ja dzięki temu, że Was nie było zabrałam się za mycie lodówki :laugh: 2 półki wyjęłam i umyłam, ale za cholerę nie chcą spowrotem wejść :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No bo już taka szczęśliwa jestem że bym Was wszystkie wyściskała i wycałowała 🤪 :laugh: hehe

Pochwale się AgnieszkoK,ale sama chyba nie dam rady go złożyć,jeszcze coś poknoce.Jak już będzie złożone to napewno wstawie Wam fotki może w piątek 🙂

pikasso niestety nie wiem czy te pudełka się różnią wydaje mi się że powinny być takie same,ale pewności nie mam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewa84 chodzi mi o takie pudelko [img size=150]" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" /> kazda z nas powinna je dostac po porodzie [img size=401]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/pudelko.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bti7, jeśli chodzi o pobyty w szpitalu , to wszystko zależy od tego co masz zawarte w ofercie ubezpieczeniowej bo naprawdę jest ich kilka. Ja np. mam płatne 80zł za każdy dzień pobytu w szpitalu w okresie pierwszych 14 dni ,jeśli pobyt spowodowany był nieszczęśliwym wypadkiem co najmniej 4 dni oraz płatne 40zł za każdy dzień pobytu w szpitalu za okres powyżej 14 dni, jeśli pobyt był spowodowany nieszczęśliwym wypadkiem lub za każdy dzień pobytu w szpitalu nie spowodowany nieszczęśliwym wypadkiem co najmniej 4 dni.

Także musisz przejrzeć dokładnie swoją ofertę ubezpieczeniową.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Laski wróciłam i DALEJ ZERO pierdzielonego rozwarcia!!!!!!
Smółka zgęstniała porządnie więc wysłali mnie na KTG, które nie wykazało jakichkolwiek skórczy więc mam się zgłosic ZNOWU w piątek na KTG i badanie wód płodowych, którego nie mogą zrobić bez rozwarcia. Kurwa, po prostu już mi się to znudziło i martwię się o maleńką, żeby wcześniej nie zrobiła kupki 🤨 🤨 🤨 ☺️ ☺️ ☺️

Ktoś dzisiaj urodził?

Nadrobię troszkę i idę się położyć bo zjechana jestem jak koń po westernie 😠 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no ja tez słyszałam o tych pudełkach i w szkole rodzenia dostałyśmy inne zeczy a mówili ze przy wypisie dostaniemy jeszcze te pudełka ale nie wiem co tam jest pewnie jakies reklamówiki i nie ma sie co spodziewac rewelacji 😲 ale zawsze coś
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam 🙂 ale już naskrobałyście prawie 30 stron do poczytania miałam 🤪

U mnie nocka kiepska za to od 6 pospałam ładnie aż do 13 🤪 :P

AgnieszkoK śliczne łóżeczko 🙂
Moje stoi już złożone ale pościele w nim dopiero jak przyjadę ze szpitala żeby się nie kurzyło 🙂

MartoEr super że u Ciebie i córy wszystko w porządku 🙂

Najlepszego dla jubilatek 😘

AgnieszkoW ja brałam witaminę C jak byłam chora ostatnio, zapisane miałam przez lekarkę a co do rutinoscorbinu to nie wiem 🤨

A mnie lekarz nie wysyłał na badania czy jest paciorkowiec 🤨 może z powodu cc bo Mały przez kanał rodny przechodzić nie będzie, nie wiem 🤨 a krew i mocz to dzień przed mi zrobią ciekawe tylko jak oni zdążą jak mnie wcześniej by złapało 😁

Witaj Fredeczko dobrze że już lepiej i że zaglądasz do nas 😘

Przerąbane jest z tymi formalnościami w Polsce, trzeba całe kodeksy znać żeby wiedzieć co się należy bo sami to nie poinformują, no chyba że jest się państwu coś winne to zaraz wiedzą jak powiadomić 😠

Biedna Wiolu ale się najeździsz do tego szpitala 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiolak ja czuje ze u mnie bedzie to samo dzisiaj sie dowiem o rozwarcie ale na KTG tez nic nie wychodzi a jutro zaczynam 40 tydz i cholernie sie boje bo jak przejde termin to juz może być różnie i tak sobie myśle ze jak po dzisiejszej wizycie nic sie nie dowiem to od jutra zabieram sie do mega porzadków moze cos wywołam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiola sama się teraz wkurzyłam 😠 Już by mogli Ci zaproponować masaż szyjki czy coś a nie czekać 😠

A ja byłam właśnie u położnej. Powiedziała mi, że jest pewna, że dziecko 3 kg przekroczy 🙂 A i powiedziała mi, że na podstawie tętna zgaduje, że to synuś, ale nie kazała mi brać sobie tego do serca i broń Boże nie nastawiać się na to, że tak jest na pewno 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłam takie coś na internecie o niebieskim pudełku.


Po urodzeniu dziecka


Niebieskie Pudełko z poradnikiem HAPPY BABY " 😜ierwszy rok razem"
Wkrótce po narodzinach dziecka otrzymasz na oddziale od położnej Niebieskie Pudełko - paczkę pełną próbek produktów, gadżetów oraz materiałów edukacyjnych dotyczących opieki nad dzieckiem i Twojej nowej roli - Mamy. Znajdziesz w niej również poradnik " 😜ierwszy rok razem" - ponad stustronicowe kompendium wiedzy o pielęgnacji, ochronie zdrowia, żywieniu i wychowaniu dziecka do 12 miesiąca życia. W poradniku jest także rozdział poświęcony kobiecie w okresie połogu oraz nowej roli mężczyzny - Taty. Autorką poradnika jest prof. dr hab. n. med. Barbara Kowalewska-Kantecka, a rekomenduje go Instytut Matki i Dziecka. Poproś położną o Niebieskie Pudełko.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiola kurcze no to rzeczywiście Cię przemęczą,mogli by chociaż spróbować wywołać poród 😠 ale będzie dobrze,chodź wiem że teraz te słowa już Cię drażnia 🙂

PannoNikt to super wieści,a z płcią to już poczekamy do rozwiązania a nie będziemy gdybać 🤪

Ok dziewczynki ja zmykam na razie jade z córką na tańce.Do potem paaaa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...