Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
No właśnie od 3 miesięcy nie mają, bo tamta wymyśliła sobie że mój mąż jest alkoholikiem i dopóki biegli sądowi go nie przebadają na okoliczność nadużywania alkoholu, nie będą się spotykać... Teraz 9 grudnia jest rozprawa o przyznanie kontaktów w większym zakresie,bez obecności tamtej a 11 jest to głupie badanie, także trzeba trochę jeszcze poczekać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

O ludzie faktycznie :laugh: :laugh: :laugh:
Przepraszam bardzo Maja u Wioli nie chce wyjść na świat 😉 😉 😉
Mittka to już drugi raz mnie poprawiasz ale wybaczcie tak dużo nas jest że chyba mam prawo się pomylić :P :P :P
Łap oklaska za to i całuska 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kajtucha niektóre kobiety są bardzo mściwe i sam fakt że ich były ułożył sobie życie na nowe doprowadza je do szału. według mnie dzieci nie powinny być kartą przetargową bo mają takie samo prawo do bycia z ojcem jak i z matką. Moi rodzice się rozstali ale moja mama nigdy nie robiła mi problemów i mogłam się widywać z tatą kiedy chciałam. Przykre jest to że dorosła osoba krzywdzi swoje dziecko.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kajtucha to rzeczywiście sytuacja nieciekawa. Czasami między ludźmi się nie układa, ale po co mieszać w to dzieci i wywijać takie numery? Współczuję Wam, ale na pewno sobie poradzicie i w końcu wszystko się dobrze ułoży.

No też jestem bardzo ciekawa co u Wioli 🤔

No i PannaNikt też ma dziś wizytę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Megulka masz świętą rację że w tym wszystkim najbardziej cierpią dzieci choć one tak na prawdę nie są niczemu winne 😞

Kajtucha mam nadzieje że jak maleństwo przyjdzie na świat to Wiki przyjedzie zobaczyć się z młodszym bratem i z tatą 😉

Ale zobaczcie czego kobieta nie wymyśli aby jak najbardziej popsuć relacje między ojcem a córką 😞
Szkoda słów na akie kobiety 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asiula, poważnie? ale to chyba jest troche bezprawnie.. pewnie wiesz co piszesz. Ale to bardzo nie w porządku skoro pracujesz bedąc w ciązy to przysługuje Ci macierzyński.
Agnieszka dziękii za info o Wioli. Wiem ze zależało jej zeby mąz był przy niej, zresztą nic dziwnego jak każdej z nas. Szkoda mi jej ze będzie sama.. Ciekawe czy ja puszczą jeszce do domu, jeśli nie to mam nadzieję ze bedzie miała lekki poród
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Megulka macierzyński mi się należy 20 tygodni na pewno, nawet jak mi umowy nie przedłużą bo to ZUS wypłaca, tylko bony na święta to tylko jak firmie się zachce to już tylko ich dobra wola że mi dadzą oczywiście jak w grudniu urodzę nie wcześniej 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No i wróciłam.... załamka, nie mam rozwarcia, nic nie mogą zrobić, jutro muszę znowu zapierdalać, za przeproszeniem, 50 km do szpitala w jedna strone żeby sobie popatrzyli czy mam rozwarcie bo bez tego nie moga mi nawet zbadac wód płodowych. Jestem zła i zmęczona. Nie popatrzyli na jelita ale od razu pojechałam do mojej gin i ta spojrzała. Jelita malutkiej są w normie, na szczęście nic się nie powiększa. KTG nic nie wykazałao. Lekarzowi nawet nie chciało sie mnie posłuchać, chciałam mu wytłumaczyc, że siostra tez nie miała wogóle rozwarcia itp. pytałam czy nie może mnie zostawić w szpitalu to tylko pomemlał coś językiem i kazał wrócic jutro. Wychodzi na to, że moga mnie spokojnie jeszcze tak męczyć przez dobry tydzień. Co 2 dni wizyta 🤢 🤢 🤢 🤢 😲 😲

Poczytam sobie teraz co tam u was dzisiaj i idę sie położyc bo ledwo widzę na oczy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety Megulko nie mogą zwolnić kobiety tylko w ciąży lub która ma umowę na czas nie określony bo taka po macierzyńskim może iść na wychowawcze z miejsca, ja miałam umowę do 18 listopada i przedłużają mi do dnia porodu później macierzyńskie normalnie(dzięki Bogu) mi się należy no i będę musiała się zarejestrować jako bezrobotna to pół roku kuroniówki jeszcze dostanę i takie mam ładne finanse na przyszły rok 🤨 plus 1200zł męża zajebiście ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AgnieszkaK dzięki 😘 😘 mam nadzieję że nie jesteś za to na mnie zła nie robie tego w złej wierze 🤪 a pomyłki się zdarzają zwłaszcza jak jest nas dużo i ja też pewnie nie raz się pomyliłam,ale myśle że są to takie pomyłki za która żadna z nas się nie obraża 🙂

A ja pewnie nie dostane bonów ani żadnej paczki 😞 przez to że mąż był za granicą 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosia82 napisał:
Cześć dziewczynki 🙂

Przykro mi z powodu Fredeczki,ale niech się nie martwi bo przez Usg mało wiele zobaczą,a tylko niepotrzebnie stresują,okaże się że wszystko jest w porządku.

No u Nas już wszystkie rozpakowane,teraz czekamy na Was 🙂 brać się do robotki :P

Pozdrawiamy i życzymy szybkich i bezbolesnych porodów 🙃



gosia gratulacje ślicznej córci , pozdrowienia z Tczewa 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześc Wiola , wspołczuję Ci tych nerwow. Moze szkoda ze Cie nie zostawili w szpitalu, a z drugiej strony jesli masz termin na dzis to jeszce dwa tygodnie mozesz nie urodzić, a nie wiem czy chcialabys spedzic ten czas w szpitalu.. Moze jutro Cie zobaczą i wrocisz do domku, a urodzisz jak bedzie na to czas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...