Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

Dziewczyny widzę dyskutujecie aż całe forum podskakuje 🙂

Co do tesciowych to temat rzeka, można gadać i gadać... stare ropuchy .... nie mają swoich problemów, to sie wpieprzają gdzie nie trzeba... szkoda gadac.

Biedna Wiolka, współczuję Ci. Wytrzymasz jakos kochan, musisz dla Majeczki. jak sie urodzi to wynagrodzi Ci te wszystkie nerwy i stresy. Będzie dobrze.

PannoNikt juz za tydzień bedziesz trzymac swoją kruszynke w ramionach... ciekawe czy to synuś czy córeczka będzie 🙂 oczywiście najważniejsze żeby wszystko poszło bez komplikacji, a na pewno tak będzie 🙂

Ale jestem zmęczona... tylko po czym???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O teściowych wolę nie rozmawiać, bo zaraz się denerwuję 🙂

AgnieszkaW nie ma ani jednej osoby, która sądzi by to była dziewczynka. Każdy mówi mi, że to chłopczyk.
I ja tak myślę 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asiula
Najważniejsze, że dałaś dziecku życie, że dbasz o nie przez te 9 miesięcy. Nie smuć się, że nie masz wyboru. Ważne jest Twoje zdrówko. Bo tylko wtedy będziesz mieć siłę zajmować się maleństwem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PannoNikt na pewno wszystko będzie dobrze 🙂
Już trzymam kciuki za przyszły piątek 🙂

Ależ Wy narzekacie na teściowe :P Ja nie wiem co wy od nich chcecie:laugh: Przecież gdyby nie one nie miałyście by tak wspaniałych mężów :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: Oj dziewczynki troszkę więcej wyrozumiałości dla nich :P :P :P :P :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej a u nas znowu nie było swiatła jakieś remonty robią
Wiola bardzo dobrze cie rozumiem i jestem z toba myslami 😉
Panno Nikt jeszcze tylko tydzień i finisz
Ja mam iść w środe do szpitala i po badaniach powiedza czy mam zostac czy jeszcze nie chyba ze szymek bedzie chciał wcześniej w co wątpie pirsi mi gdzieś zbieraja i znowu zaczynają bolec moze to jakiś znak
tak sobie mysle ze jakieś 7 miesiecy do tyłu czekałyśmy aby minął 12 tydz i być w miare bezbieczne z naszymi dzieciakami a teeraz z niecierpliwościa czekamy na godzine 0 ale to zleciało
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj Bti7 leci, leci ten czas niesamowicie szybko 😉
Ty na 2 masz termin a ja mam 2 do lekarza się jeszcze zgłosić :laugh:
O Matko Polko chyba zacznę jednak wcześniej panikować :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej dziewczynki 🙂

wiolka może jutro cię zostawią, nie martw się na zapas, ale rozumiem, że się strasznie denerwujesz 😉

Fredeczka, postaraj się myśleć pozytywnie, mam nadzieję, że z małą wszystko będzie ok.

ja byłam dzisiaj na zakupach i jestem tak padnięta, że ledwo żyję, a później mam jechać do teściowej tylko czekam na mężą, ciekawe co tam mnie czeka, pewnie wrócę z ciśnieniem na 200 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zjadłam drożdżówkę i mam zgage 😞

Kajtucha nie bój sie dentysty 🙂 bądź dzielna 🙂

AgaK Ty juz tak nie broń tych teściowych.
Moja to nawet synów nie potrafiła dobrze wychowac. Szczerze mówiąc to ja musiałam mojego męza nauczyć po sobie sprzątać i tego że kobieta nie jest służącą, choc i tak duzo mu jeszcze brak do ideału ale jest lepiej, tak że apeluję do matek synów-uczcie ich samodzielnośi 🙂
Poza tym musiałam nauczyc męża okazywac uczucia, mówić kocham, dziękuje itd... w gruncie rzeczy to dobry człowiek, tyle że strasznie zamknięty w sobie. Ale w jego rodzinnym domu nie ma czegos takiego jak okazywanie uczuc, nie ma przytulania, blikości, czułego słowa... a wrecz przeciwnie... teściowa stale warczy na teścia, nie śpia razem, non stop sie kłócą... ach szkoda słów 😞 ..........

Jejku ciagle chce mi się jeśc... załamka...

Moja sąsiadka urodziła przed wczoraj synka.... wszystko OK tylko będzie bitwa o kawałek podłogi na klatce schodowej, bo nie ma miejsca na dwa wózki hahahahha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agnieszko ja jestem chyba jedyna w tym gronie które nic nie ma do swojej teściowej więc muszę bronić choć trochę ich honoru :P
No warzywka wstawione zaraz jajeczka wstawię, ogóreczki kiszone pokroję i jabłuszka :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo widocznie Twoja teściowa AguśK jest normalna 🙂 i bardzo się cieszę, że masz z nia taki dobry kontakt, bo w pewnym sensie zastępuje Ci mamę... choc wiadomo, że matki nikt nie zastapi, ale chociaż troszkę moze Cię wesprzeć i powiedzieć dobre słowo.
A tak poza tym to nie zdziw się jak zaraz zapuka do Ciebie baba z wielkim brzuchem i gruba dupą bo mi tez narobiłas ochoty na sałatkę hahah
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AgaW masz rację, musimy naszych synków nauczyć samodzielności żeby nie wyrośli na lebiegi, którym trzeba usługiwać! Mam nadzieję, że mi to wyjdzie. Mamy córek też muszą uważać żeby nie nauczyć córek usługiwania. No bo jak córka się napatrzy jak mamusia tatusiowi wszystko pod nosek podstawia to później też tak robi. Musimy pracować nad nowym pokoleniem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
haha dziewczynki u mnie nie ma lekko moja córka nie będzie nauczona usługiwania tylko się zastanawiam czy kiedykolwiek naucze ją porządku 😲 bo gonie i gonie a tu dupa i nici :P 🤪

Słuchajcie dziewczynki dostałam sms od Misia_alis
"Cześć Ja jeszcze w szpitalu ,zrobili mi test OCT,czyli podłączyli mi kroplówke na wywołanie skurczy,dostałam też zastrzyk na rozwinięcie płuc dzidziusia jakbym tak rodzić zaczęła.Skurcze miałam ale już mi przeszły teraz tylko mały mi naciska na pęcherz bo ciągle bym siusiu robiła 😉 a na badaniu wyszło że łożysko jest wydolne więc wszystko dobrze 🙂 Jak nic się nie będzie działo to w poniedziałek mnie wypuszczą.Pozdrów dziewczyny!"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj tak Agnieszko dostałam tak zwanego kopa w dupę od losu a teściowa w dużej mierze ukoiła mój ból i jestem jej bardzo za to wdzięczna bo jest faktycznie jak druga mama choć jednak to nie to samo co rodzona matka 😉
Ale przed śmiercią mojej mamy tez miała do niej wielki szacunek bo w końcu uchyliła nam kąta jak z Kamilkiem zaszłam w ciążę i mieszkaliśmy z nią 2 lata i nie było żadnych zgrzytów, w końcu ja urodziłam jej pierwszego wnuka :P

No i serdecznie zapraszam na sałatkę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jejku , Niunia mi się tak napręża że nie mogę oddychać... tez tak macie kobietki??

To dobrze , że u Misi wszystko OK. Może juz wyjdzie z maleństwem ze szpitala 🙂

AgaK dziękuję, juz jadę do Ciebie, ale nie z pustymi rękoma, wezmę dla Ciebie troszkę bigosu bo wczoraj gotowałam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...