Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

  • Mamusia
Heh AgnoieszkoK pewnie masz rację z tym becikowym :laugh: i 😘 😘 😘 za oklaska 🤪

Ja sobie dla pocieszenia dzisiaj kupiłam najzajebistsze żelazko jakie znalazłam, mąż mnie zabije, że tyle kasy przepuściłam ale to stare doprowadzało mnie delikatnie mówiąc do szewskiej pasji 😉 taka jest moja wersja i tego się będę trzymać :laugh: :laugh: :laugh:

Chyba się pójdę położyć bo cos mi się oczka kleja :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie Dziewczynki 🙂

Ewa, gratuluję, zapewne niebawem zostaniesz mamusią 🤪
Trzymam kciuki:laugh:

mittka, extra łóżeczko 🙂 Świetnie się prezentuje 🙂 Cuuudo 🤪

Wiolka żelazko na pewno Ci się przyda 🙂 Także nie będziesz miała na sumieniu tego, że kupiłaś a stoi nieużywane:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczynki, a co z tym becikowym jest nie tak...? Znowu cos powymyślali? Nie jestem w stanie wszystkich postów nadrobić, i zastanawia mnie to??? O co chodzi???
Z tego co wiem, to trzeba przedstawić kartę przebiegu ciąży...? 🤢 🤢 🤢
Jeśli możecie, to napiszcie coś więcej raz jeszcze.... 🤔

Plisssss ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem zła, bo kupiłam teściowi na imieniny maszynke do golenia Mach 3 Turbo i żel do golenia Gilette a mój mąz stweirdził że nie trafiłam, bo on sie goli zyletką i smaruje mydłem .... i ze juz nie raz miał Mach 3 Turbo i sie nie przekonał... i dupa. A lej na to...
Poza tym taka kolejka zajebista była w masarni że szok i nikt mnie nie przepuścił, na szczęscie ekspedientka podeszła do mnie i zaczeła mnie obsługiwac a baby przede mną myslalam że mnie zabija wzrokiem... ale mam nerwa ....

Ewo gratuluję odejścia czopa 🙂 zaraz będziesz mamusią, ale super... u mnie nic sie nie dzieje, Mała sobie fika koziołki i ma wszystko gdzieś :laugh:

Mittko łóżeczko super... a jeśli moge coś doradzic, ja niedoświadczona matka :laugh: w kwesti bałaganiarstwa Twojej córeczki to nigdy nie sprzataj jej pokoju, kiedyś jej się znudzi ten bałagan....

Wiolka Ty to biedna jestes normalnie, współczuję Ci kobietko, ale dobrze zrobiłas , że sobie kupiłaś to żelazko na poprawienie humorku 🙂

Ja tez dziś troszkę kaski przepusciłam bo kupiłam sobie torbe do szpitala , taką fajną dużą jak na zakupy z lnu 🙂
i 2 ręczniki nowe bo co bede jakies stare z domu brać, płyn do higieny Lactyd i chusteczki do higieny intymnej, żel do mycia twarzy, wkładki laktacyjne i takie tam pierdoły... więc do szpitala jestem juz gotowa 🙂
Tylko te ręczniki musze wyprac, bo w nowe ciężko się wytrzeć...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karola nie wiem dokładnie o czym dziewczyny pisały w związku z becikowym, ale na pewno muszisz mieć zaświadczenie od lekarza , że jestes od 10 tygodnia ciązy pod stałą opieką lekarza ginekologa.
http://www.infor.pl/dziennik-ustaw,rok,2009,nr,163/poz,1305.html a tu jest wzór zaświadczenia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No ja właśnie też byłam na zakupkach i kupiłam płyn Lactacyd i maść Bepanthen na sutki.

W Biedronie są naprawdę super pluszaki za 25zł takie duże! Prawie kupiłam dla Piotrusia, ale musiałam się powstrzymać bo musimy mocno oszczędzać w tym miesiącu.

Wiola dobrze zrobiłaś, w końcu trzeba sobie jakoś humoe poprawić 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karolcia jak z to z becikowym 😉 Żeby je dostać to nie możesz przedstawić karty ciąży tylko specjalne zaświadczenie od lekarza że zgłosiłaś się przed 10 tyg ciąży i że chociaż raz w danym trymestrze byłaś u niego 😉

A ja po obiadku i idę teraz się do męża po tulić a potem do teściowej 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny dzisiaj obudziłam męża o 6 rano bo poczułam dym w mieszkaniu, okazało się że sąsiad który mieszka nad nami napił się i chciał zrobic sobie frytki, Paweł pobiegł do niego na góre żeby mu pomóc obudzł go a on zamknął mu drzwi przed nosem. Ludzie to są stuknięci przecież mogliśmy sie zaczadzic.Nie wiem jak on to zrobił bo był spalony garnek, a okap sie stapiał.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny a słyszałyście o tej tragedii w chełmskim szpitalu 😞 Tu macie linka i sobie poczytajcie ale dla mnie to jest szok 😲

http://www.tvn24.pl/0,1630821,0,1,zlekcewazona-w-szpitalu-dziecko-wylecialo-na-podloge,wiadomosc.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny spokojnie, ja też już bym chciała miec Maleńką przy sobie, ale niestety to nie od nas zależy kiedy dzieciaczki zechcą wyjść na świat. Tak że czekajmy cierpliwie, urodzą sie na pewno i to juz nie długo. Wytrzymałyśmy tyle miesięcy to kilka tygodni lub dni nie zrobi nam już róznicy 🙂

Ewo moja szwagierka własnie takiego pluszaka kupiła swojemu synkowi. Takiego brązowego z kwiatuszkiem na koszulce 🙂 a mi się spodobał taki jasny w czerwonej bluzeczce z serduszkiem 🙂
Śliczne są naprawde, tez bym sie skusila, ale ja juz kupiłam pluszaka dla mojej córci , pokazywałam Wam kiedys, ale jeszcze raz się pochwalę 🙂 [img size=267]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/DSC05329__320x200_-ab1b7fa466e50bee4e09dd162c4cf1e0.JPG" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiola, współczuję tego czekania... Chyba żadna z nas nie chciałaby być na Twoim miejscu... Ale najważniejsze że z żelazka jesteś zadowolona, chociaż coś :-)
ja szału dostaje z moim mężem bo zabrał się na malowanie i trochę mu to nie idzie... Tzn malować maluje ale zanim się do tego zabrał to wszystko że się tak wyraże - od dupy strony... Sama bym to wzięła i zrobiła gdyby mi tak nie bronili... A tak to siedzę bezczynnie i tylko obiad robić mam... Ach, ale dziś kotleciki, kapucha i ziemniaczki więc mogę robić :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny ale dzisiaj sie dzieje!!!!!!!!!!!
wolka nie przejmuj sie przecież jesteśmy grudniówki a do grudnia jeszcze 2,5 dnia a tak serio to ja tez dostaje szewskiej pasjii w nocy co 2 godz do kibelka snią mi sie jakieś koszmary dzisiaj wziełam sie za porzadki bo juz nie moge wytrzymać mam wrazenie ze zaraz mi wszystko wypadnie ale to chyba nie tak łatwo
czyli czekamy na kolejna dzidzie pozdrawiam pozostałe dziewczyny
PS jak mnie strasznie wkurzaja tel od znajomych czy już jestem w szopitalu????? jak jeszcze ktos zadzwoni to chyba urodze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Megulka naprawde jak sie ma nieodpowiedzialnych sąsiadów to trzeba mieć oczy i uszy w okół głowy... Najważniejsze , że to wszystko nie skończyło się tragedią...

AgaK słyszałam o tym wczoraj w wiadomościach... bez komentarza...

Własnie zjadłam całą paczke orzechów laskowych w czekoladzie z Biedronki. Mają przepyszne słodycze. W ogóle ostatnio bardzo porawił sie asortyment Biedronki. Mozna tam zrobic naprawde fajne zakupy i przede wszystkim taniej niż w innych sklepach 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Matko co za artukuł,ja bym pobiła te kobiety tam jak słowo daje jak tylko bym się wygramoliła z łóżka to bym przywaliła jednej i drugiej 😠 😠 😠 😠 kurwa co za baby!!!!!!!!!!!

AgnieszkoW pluszka superaśny 🙂 a jeśli chodzi o sprzątanie to ja jej nigdy palcem nie ruszyłam w pokoju co więcej ja jej robie niesamowity dodatkowy bałagan bo jak wpadne to wszystko ląduje na ziemi co jest nie posprzątane i ona naprawde musi to wszystko zbierać,ale jakoś jej się nie znudziło jeszcze 😞

Ok lece odkurzać i podłogi zetrzeć
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Matko,ten artykuł... Aż mi ciary przeszły...
Mittka - moja przyjaciółka też ma termin na lipiec, ślub mieli brać w czerwcu ale że się przytrafiło to będą przekładać na luty :-) nieźle :-) więc tak, luty- ślub przyjaciółki, marzec/kwiecień pewnie chrzciny małego, czerwiec- roczek mojego chrześniaka, lipiec- ślub mojej kuzynki i prawdopodobnie będę świadkiem, sierpień- nasza druga rocznica ślubu i trzeba wyprawić bo w tym roku pojechaliśmy nad morze na 1 rocznicę i rodzinka się buntowała że nawet kawy nie postawiłam, wrzesień- ślub drugiej kuzynki... Tylko kurw...mać skąd kasę na to wszystko?!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...