Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

  • Mamusia
Czesc dziewczyny 🙂Mam pytanie mam nadzieje ze mni odpowiecie. Jestem zalamana poniewaz jestem w 32 tyg ciazy a wszyscy mi mowia ze moj brzuch sie obnizyl.Strasznie sie boje do tego bolal mnie wczoraj brzuch tak jak przed miesiaczka.Nie wiem czy to zwiastuje mi szybszy porod czy po prostu tak czasem sie obniza.Kiedy wam sie obnizyl brzuch??Czytam rozne fora i na jednych pisza ze sie obniza 2 tyg przed porodem a na innych ze 6tyg przed nie wiem co mam myslec strasznie sie denerwuje.Co wy o tym myslicie z gory dziekuje pozdrawiam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja będę się bzykać :-) Szczerze to nie wiem, nie mam żadnych planów, rodzice wychodzą więc mamy wolną chatę. Moglibyśmy zaprosić znajomych ale nie chce mi się nikomu nadskakiwać, niech lepiej mi nadskakuja :-) poza tym syf w domu bo to malowanie... Będę się tulić do mężusia i nadrabiać tygodniowe zaległości czułości :-) a co mi tam, zrobimy sobie romantyczny wieczór ze świeczkami i jakimś filmem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sarusia091 napisał:
Czesc dziewczyny 🙂Mam pytanie mam nadzieje ze mni odpowiecie. Jestem zalamana poniewaz jestem w 32 tyg ciazy a wszyscy mi mowia ze moj brzuch sie obnizyl.Strasznie sie boje do tego bolal mnie wczoraj brzuch tak jak przed miesiaczka.Nie wiem czy to zwiastuje mi szybszy porod czy po prostu tak czasem sie obniza.Kiedy wam sie obnizyl brzuch??Czytam rozne fora i na jednych pisza ze sie obniza 2 tyg przed porodem a na innych ze 6tyg przed nie wiem co mam myslec strasznie sie denerwuje.Co wy o tym myslicie z gory dziekuje pozdrawiam 🙂


Ja również proszę o odpowiedź... Bo mi się już tak obniżył, że prawie położę rękę między brzuszkiem a biustem :P A gdzieś za 2 tyg mam obronę pracy mgr i chciałabym na nią dotrzeć :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosiag napisał:
ja tez wam nie pomogę bo ja mam brzuch chyba jeszcze wysoko. I oprócz bólu jaki mi od kilku dni towarzyszy w jednym punkcie na brzuchu to nie mam innych dolegliwości. No i strasznie mi się brzuch stawia. Właśnie teraz zrobił sie jak kamień 🤪


Mi też się tak stawia co jakiś czas...i mam czasem bóle jak przy miesiączce 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hmmm dziewczyny brzuch może się obniżyć w różnych momentach,samo obniżenie brzucha nie śwaidczy o rychłym porodzie 🙂 u nas niektóre dziewczyny już dawno miały brzuszek nisko i siędzą jeszcze w dwupaku.Natomiast dziewczynki którym brzuszek się nie obniżył czasem już rodzą 🙂
Tak samo z bólami jak na miesiączke najprawdopodobniej są to bóle przepowiadające i też mogą trwać tygodniami.Jeśli te bóle będą się utrzymywały dłuższy czas lub przerodzą się w regularne skurcze wtedy należy zgłosić się do szpitala.Myśle że na tym etapie to będzie Wam już coś dokuczało,my też już od ponad miesiąca wiecznie na coś narzekamy,a to jakieś skurcze a to coś boli także spokojnie dziewczynki i obserwować 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mittka napisał:
Hmmm dziewczyny brzuch może się obniżyć w różnych momentach,samo obniżenie brzucha nie śwaidczy o rychłym porodzie 🙂 u nas niektóre dziewczyny już dawno miały brzuszek nisko i siędzą jeszcze w dwupaku.Natomiast dziewczynki którym brzuszek się nie obniżył czasem już rodzą 🙂
Tak samo z bólami jak na miesiączke najprawdopodobniej są to bóle przepowiadające i też mogą trwać tygodniami.Jeśli te bóle będą się utrzymywały dłuższy czas lub przerodzą się w regularne skurcze wtedy należy zgłosić się do szpitala.Myśle że na tym etapie to będzie Wam już coś dokuczało,my też już od ponad miesiąca wiecznie na coś narzekamy,a to jakieś skurcze a to coś boli także spokojnie dziewczynki i obserwować 🙂


Super, dzięki 🙂 Uspokoiłaś mnie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc dziewczyny nadrobiłam 30stron w 2godziny tak zamula mi komp 😞 Ewa gratulacje ze czop wyskoczył 🙂 🙂ja mam dzis doła byłam na cmentarzu dzis mija 6miesiecy od odejscia mojego aniołka Nataniela.......a co z Wiolcia??? hmm poczekajcie prawilnie do grudnia 🙂 🙂 miłego weekendu i udanych imporez Andrzejkowych 🙂 🙂moj tata dzis mnie odwiedził Andrzej tez miał flaszke ale ja niemiałam ochoty drinkowac...nielubie wole browara jak juz 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczyny niewiem czy pamietacie Buziaczke która straciła swoje malenstwo w lutym????własnie weszłam na forum i jest w ciazy 🙂 🙂 🙂super a tak sie starała az wychodziła z siebie bidulka no naszczescie teraz juz pojdzie z górki ale sie ucieszyłam ta wiadomoscia ...jeszcze Ata mogła by zajsc czego z całego serca jej zycze 🙂 🙂 no my tu gadu gadu a co porabiacie????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzieki Kajtucha 🙂 jakos trzeba zyc dalej i mam dla kogo 🙂 🙂mozna byłoby tak gdybac co by było gdyby???najwazniejsze ze teraz moije dzieci zdrowe sa i na dzien dzisiejszy nic mi nie brakuje 🙂 ale mysle intensywnie jak by wygladał jak by rósł i jakbym mogła dzielic sie z Wami radosciami i smutkami.....ale i tak to robie i mam wielkie wsparcie od Was 🙂za co dziekuje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dorunia tak czytałam wczoraj że buziaczka odkryła dwie kreseczki 🙂 ciesze się bardzo i mam nadzieję że tym razem wszystko skończy się dobrze 🙂 No takie wizyty na cmentzarzu są czasem przytłaczające,ale dzielna kobietka z Ciebie Doruniu więc łap buziaka i nie smutaj 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzieki Mittko 🙂 🙂dzis tez dowiedziałam sie ze moje dwie kolezanki sa w ciazy 🙂a jedna i druga beda miały pierwsza dzidzie o która sie starały latami ale super ciesze sie 🙂 🙂a jak tam moja Emilka sie ma w Wtym brzusiu???ja to jako matka chrzestna internetowa to bede miała troszke tych podopiecznych hi hi juz 5 mam 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka lasencje 🙂

Ja już wróciłam od teściowej :P

Dorunia nie mam pojęcia jak to jest stracić dziecko ale serdecznie Ci współczuję 😞 Ja przy takich tragediach to wyje jak bóbr 🤢 Tak jak reszta uważam że jesteś silną kobietą 😉

I bardzo się Cieszę że Buziaczka będzie miała dzidzię 🤪
Teraz pewnie dołączy do lipcóweczek albo do sierpnióweczek 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej hej 🙂 🙂witam Wiolcia Aga powiem wam ze ciaza to jednak zaraza hi hi bo gdzie nie spojrzysz lub usłyszysz to idzie to tasmowo ha ha ha Wiolcia niemartw naprawde któras z Was dobrze napisała niedawno czekałysmy do pewnego tyg 12stego i dalsze miesiace to i te pare dni sie wytrzyma 🙂 🙂i nie ma odwrotu hi hi 🙂 🙂ja mam przeczucie ze nie dojdzie do tych 10dni...urodzisz wczesnieej ale bedzie to grudzien 🙂 🙂juz okaska Ci daje na skurcze 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...