Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

cześć laski 🙂

czytam, że nikt się nie rozpakował, a miałam nadzieję, że Ewka już po 🙂

Akompf -Basia śliczniutka, a ty stajesz się doświadczoną mamuśką 🙂

Wiolka, nie martw się , pod koniec ciąży to normalne, że mała się mniej rusza, ale jeśli nie rusza się przez 24 godziny to zgłaszaj się do szpitala.

Coś mnie gardło pobolewa, na dzisiaj uciekam do jutra 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

Dziewczyny jeszcze troszkę musimy wytrzymać choć to co raz trudniejsze jak jest już się blisko terminu 🙂

Wiolu poskacz troszkę to może jakieś rozwarcie się pojawi :P
Oczywiście żartuję 😉
Aga84 męczy się ze skurczami i boleściami a do terminu ma jeszcze 10 dni a Ty Wiolu już po terminie i żadnych oznak i też się męczysz a my już nie wiemy co pisać aby Cię pocieszyć ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No i proszę ponarzekała mamusia troszkę na forum i już się Majeczka ruszyła 🤪 ufff...

AgaK nic nie musicie pisać ale ja sie muszę wam wygadać i tyle. Mam nadzieję, że żadna z was tak nie będzie miała bo taka bezsilność jest najgorsza, tymbardzoej że lekarze mają gdzieś to co mówisz ☺️ 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiolu gdzieś czytałam że trzeba wziąć ciepłą kąpiel i to powinno dzidzie zmobilizować do większej aktywności w brzuszku ale wejdź na Google i poszukaj o tym na pewno coś znajdziesz 🙂 Trzymaj całuska i nie martw się dzidzia niedługo na pewno sprzeda Ci słodkiego kopniaka 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiolka Ty wyloozooj...!!! Mała Baśka nie chciała się zbytnio ruszać kilka dni przed porodem też! ;] Pamietaj, że mała ma tam coraz mniej miejsca... A co dopiero u Ciebie...Kiedy to już termin! Pamiętaj, że przy porodzie będziesz co chwila sprawdzana pod EKG. Ruchy na koniec ciąży są również kłopotliwie wyczuwalne dla matki. Mała na pewno ma się dobrze... Nie panikuj Wiola;] 😆 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asiula wypróbowałam już wszystkie sposoby na przyspieszenie porodu :laugh: :laugh: :laugh: uwierz, że to nic nie daje. Nie chcę brać gorącej kompieli bo to może doprowadzic do krwotoku i nic dobrego z tego nie wyjdzie. Poza tym jestem sama w domu a bałabym się, że zemdleję więc wolę nie ryzykować.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mężu Akompf panu jeszcze też troszkę do porodu zostało więc niech się pan szykuje :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wioluś widze że nadal w dwupaku... ale nie stresuj się kochana, urodzisz niedługo 🙂 to Ci moge zagwarantować 🙂 moja bratowa urodziła tydzień po terminie... i nie tylko moja bratowa. Mnóstwo dzieci się rodzi po terminie... wiem , że to żadne pocieszenie, ale widocznie Majusi jest strasznie milusio w Twoim brzuszku 🙂 trzymaj się kochana, niedługo juz będzie Ci lżej i nie tylko Ci ale nam wszystkim 🙂

Oglądam sobie Taniec z gwiazdami. Oczywiście stawiam, że Mucha wygra, choc nie jestem żadną jej fanką, zresztą Urbańskiej tez nie...

Byliśmy u moich rodziców... moja mama znowu miała migrenę. Jejku jak mi jej szkoda. Przynajmniej raz w miesiącu tak ją napieprza głowa, że nie może nic zrobić 😞 może znacie kobietki jakieś dobre sposoby na złagodzenie objawów migreny...??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Panie Akompf niestety nie wyskoczy Panu słoniowa ciąża bo wraz z upływem ostatniego tygonia liczby w nawiasie znikają 🤢 Ja jestem non stop sama w domu, mąż wpada czasem na 2 miechy :laugh: a jak się zaczną skórcze to dzwonie po teścia i na porodówkę ale się NIE ZACZNĄ więc nie mam co liczyć na efektowny wjazd do szpitala :laugh: :laugh: :laugh:

Dobra AgaW widzę, że już męczę więc zamilknę i pójdę oglądać jakiś film.

Pa!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...