Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

  • Mamusia
A ja też miałam napisać że ćmik to pewnie papieros chociaż nigdy nie miałam nic do czynienia z paleniem 🤪 :P

A ja na razie zaliczyłam kąpiel Dominiki obcinanie jej pazurków i myyyycie tych cholernie długich włosisków :P drugą córe opitole na chłopaka 🤪 :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MęzuAkompf niestety (albo i na całe szczęście) moja mamunia nie ćmi cmików 🙂 a ja jak paliłam (a paliłam 9 lat przed ciążą) to nigdy papieros nie pomagał mi na ból głowy, a wręcz potęgował ten ból... a co do kawy to niestety mamie nie pomaga...już próbowała, ale mimo wszystko dziękuje za radę 🙂

Wiolus kochana jeśli Ci to pomaga to marudź ile wlezie, przeciez od tego jesteśmy żeby się wspierac. Mam nadzieje, że nie zrozumiałas mnie źle. Ja wcale nie mam dość Twojego narzekania, tylko po prostu próbuje Cię jakoś pocieszyć. Pewnie sama będę tak zrzędzić jak już będę po terminie. Łap buziaczka 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wioluś - nie przeginaj :] leć juz rodzić!!! 😁 Inne też mogłyby juz się zbierać! 😁

Już się nie mogę doczekać! 😁

A ja musiałam ibuprom zastosować bo dzis wyjatkowo mocno mnie boli tam, gdzie mnie uszkodzili... 😞

Uciekam dziewuszki 😘 😘 😘 😘 😘

słodkich snów!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezu dziewczyny masakra nie dość że wanna to jeszcze maszynka do golenia to już jest przegięcie dla kobiety w 9 miesiącu ciąży 🤢
Ale jakoś udał mi się poskromić mój gąszcz :laugh: :laugh: :laugh:
Akompf całuski dla Was 😘 😘 I miłej nocki a w szczególności przespanej 🙂

Aga84 na pewno wyniki będą pozytywne tzn wyniki maja być negatywne ale wiesz o co chodzi 😉

Ewo i Agnieszko w główce to już chyba też każdej odwala nie tylko Wam :laugh: :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie sie wydaje ze ten budyń to oznaka dobrego karmienia mamusi 🙂

Och ta Mucha , wybzyczała sobie tą kryształową kulke ...

Ide do męza.

Dobranoc.

Ps. Akompf a gdzie Cie uszkodzili kochana?? Co za chamy niekulturalne w tych szpitalach haha 🙂 spokojnie, Tobie sie juz zagoi, zapomnisz a my będziemy wyć...

Buzka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...