Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Cześć dziewczyny gratulacje dla fredeczki.
Ja mam dzisiaj termin ale na razie nic nie wskazuje na to aby coś miało się dziać . A ja już bym chciała. Do wieczora jeszcze troche czasu więć mam nadzieje że może coś się jeszcze stanie. Chociaż nie wiem czy to jest możliwe przy pierwszej ciąży.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

  • Mamusia
witajcie 🙂

ale wiadomośc: FREDECZKA JEST JUŻ MAMUSIĄ!!!!!!!!
ja też już chce 🤪 🤪 🤪
ciesze sie, że wszystko z nimi ok!

Wiolka-wiemy, że już nie możesz sie doczekac ale jedno jest pewne-teraz to już bliżej niż dalej 😁

Kajtucha czekamy na fotki wózka

a co do ubranek to w sobote dostaliśmy reklamówke ciuszków i to na takie już około roczne dziecko-tak to wszystko musieliśmy kupic.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja niedawno wstałam, ale jaki sen miałam... że z emmax wykrawałyśmy ciasteczka na choinke w kształcie naszych dzieciaczków i mój miał takie strasznie duże jajeczka :laugh: a potem pojechałyąmy do Wiolki i tam była reszta grudniówek i ona nas woziła takim drewnianym dyliżansem po skałach i kamieniach i jadłyśmy te ciastka i dalej nie pamiętam 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Megulka no musimy być cierpliwe, ja już pisałam, że przepuszczam w kolejce tylko Ciebie, Wiolę i bti, ale niestety nasze dzieciaczki mają listę w głębokim poważaniu :laugh:

AgnieszkoK ale jestem ciekawa czego się dzisiaj dowiesz u lekarza 🙂 Może jakieś rozwarcie... 😉 Daj znać jak tylko wrócisz!

Dopiero wczoraj skończyłam prasować ciuszki dla Piotrusia i zaraz je poukładam w komodzie. Te większe na później poupychałam gdzie się dało bo komoda okazała się za mała na to wszystko :laugh:

A do mnie dziś już dzwoniła mama, a szwagierka i teściowa wysłały smsa. Ja już nie wiem co mam odpowiadać na pytanie -jak się czujesz? 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AgnieszkaK1601 napisał:
Boże co oni dziś robią z tym brzuszkiem 😠
Przez 10 minut nie mogłam wejść na portal 😞


Przepraszam,
w poniedziałki zawsze jest prawdziwe oblężenie, każdy po weekendzie zagląda na stronę, a do tego jeśli 3/4 strony na forum zajmują bannery suwaczków to serwery nie wyrabiają. Każdy suwaczek to dodatkowe połączenie z innym serwerem.

Sugeruję dla dobra ogółu wrzucać po jednym, góra 2 suwaczki - po co aż 7 różnych bannerów pod każdym postem ?? Ale oczywiście to tylko sugestia.

Pozdrawiam
Admin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzien dobry, mamusie ja tylko na chwile bo zjem obiad i jade do lekarza, damian sie urywa z pracy...

niestety mam paciorkowca.. jezu ale mi smutno.. dola zlapalam... musze jechac po antybiotyk i dobrze by bylo w ciagu 5 dni brania antybiotyku nie zaczac rodzic 🤢

boje sie, mam nadzieje ze malemu to nic nie zaszkodzi...

3majcie kciuki, bo moze mnie juz zostawi?

fredeczka mamusia.. !!! super !!!

do pozniej !!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...