Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

  • Mamusia
Aga84 trzymaj się kochana! Wszystko będzie dobrze, zobaczysz 😘

Karolcia śliczny wózeczek, super kolory 🙂

AgusiaW czekamy na fotki łóżeczka 🙂

No i dostało nam się od Admina za dużą ilość suwaczków :P Co na to poradzić, że baby lubią takie kolorowe cudeńka, a potem narzekają, że stronka za wolno chodzi :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc dziewczynki....

Siedze sobie i odciągam mleczko, czytając forum i co widze? FREDECZKA SIE ROZPAKOWAŁA!!!!!!!!!! AAAAAAAAAAAA duzo zdrówka dla niej!!! Musze jej smska napisać 😁

Karolcia - wóezk Trinity Dymexu? Ja mam tej firmy ale trójkołowca 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam poniedziałkowo 🙂

O 5 rano obudził mnie taki potworny ból całego brzuszka że masakra, twardy strasznie się zrobił a Kamil tak się rozpychał że myślałam że mi skórę przebije 🤨 do tego kilka skurczy się pojawiło 🤨
Teraz już lepiej został tylko twardawy brzuszek 🤨
Przeprowadziłam rozmowę z Kamilem że chcę być grudniówką i jutro może zacząć działać dzisiaj niech sobie da spokój jeszcze 😉 :P

Ewa 84 cały gar mi wyszedł tej ogórkowej i właśnie takiej kwaśnej, mniam 🙂 Oczywiście zapraszam do skosztowania! 😁

Fredeczka mamą jej jak fajnie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 🤪
I wszystko jest w porządku super!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 🤪 😘 🤪 😘 🤪 😘

anja25 niezły sen:laugh:

Karolcia śliczny wózeczek 🙂

A ja mam dwa suwaczki i mi wystarczy 🙂 😉

Mam pytanie zupełnie z innej beczki bo będzie aktualne za jakiś czas ale ja już się zastanawiam teraz nad antykoncepcją i myślę o wkładce wewnątrzmacicznej bez hormonów na 3-4 lata bo tak chciała bym kolejną dzidzię 🙂
A Wy jaką antykoncepcje preferujecie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kurcze ja już się boję, żebym po tym porodzie w następnej ciąży nie była 🙂 nie mam pojęcia jak tu się zabezpieczyć... nie chcę nic sobie montować 🙂 w środku więc chyba po prostu będziemy musieli uważać...
ogórkową też bym wcięła i to takiego kwacha żeby aż mi się twarz wyginała, ale dziś robię zupkę grzybową 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asiula ja jeszcze nie wiem jaką antykoncepcję będę stosować 🤔 Na początku jakoś się trzeba będzie przemęczyć, a później jak rpzestanę karmić to pewnie wrócę do tabletek.

Jejku gdyby mi się chciało ruszyć tyłek z domu to ugotowałabym zupkę :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
O RANY JAKIE WIEŚCI!!!!! FREDECZKA GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!! 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪

No ja sobie normalnie w łeb strzele :laugh: :laugh: :laugh:

Anja my to mamy popieprzone sny :laugh: :laugh: :laugh: Tobie się śniło, że ja mam drewniany dyliżans a mnie, że jeździsz cysterną :laugh: :laugh: :laugh: 🙃 😮

Karolcia wózeczek jak tralala! Pikny!

Aga84 kurcze kochana współczuję tego paciorkowca, trzymaj się na pewno będzie dobrze ale teraz to nie możesz rodzić SN, prawda?

Kajtucha te się zastanawiałam nad antykoncepcją i chyba po prostu będę brała tablety jak mąż będzie bo nie ma sensu katować organizm hormonami skoro mój mąż jest 4 miechy na morzy 2 w domu. Jak sobie pomyśle, że znowu zaraz miałabym byc w ciąży to mi się słabo robi 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiolka, to tak jak mi 🙂 nie wiem gdzie bym następne dziecko trzymała w tym naszym pokoiku 4,5x3,5 🙂 Mój mąż jest na weekendy w domu, szkoda że nie ma weekendowych tabletek... ale chyba też najbardziej obstawiam tabletki, tylko najlepiej się czuję po cilest ale po nim przytyłam więc już nie wiem... a przez czas karmienia to chyba kijem się dotknąć nie dam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiolka, to tak jak mi 🙂 nie wiem gdzie bym następne dziecko trzymała w tym naszym pokoiku 4,5x3,5 🙂 Mój mąż jest na weekendy w domu, szkoda że nie ma weekendowych tabletek... ale chyba też najbardziej obstawiam tabletki, tylko najlepiej się czuję po cilest ale po nim przytyłam więc już nie wiem... a przez czas karmienia to chyba kijem się dotknąć nie dam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie ja też się boję że za szybko drugi dzidziuś się pojawi 🤨
Tabletek brać nie mogę bo po 2 opakowaniach jak brałam przytyłam 7 kilo więc podziękuję, prezerwatywy jakoś też niekoniecznie a po prostu "uważać" to nie da rady w moim i męża przypadku:laugh: A ta wkładka to fajne rozwiązanie mi się wydaje bo jest bez hormonów i już po 6 tygodniach od porodu można ją założyć i karmić piersią normalnie o nic się nie martwią, no tylko cena (350zł) rozbraja ale jakby inną metodę antykoncepcyjną rozłożyć na te 3-4 lata to też wyjdzie ładna sumka 🤨 więc na wkładkę się decyduję 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...