Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

  • Mamusia
Jezu zgubiłam kartę ciąży... Wszystko razem z legitymacja ubezp miałam w folijce, teraz patrzę a tu nie ma... Sama legitymacja, wyniki badań i to wszystko... Muszę jutro zadzwonić do mojej gin czy nie zostawiłam u niej bo wtedy widziałam ja ostatni raz... Ratunku! Nie wiem co robić jak jej nie będzie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam brzuszki i mamusie!

Zagladam tutaj i widze,ze ruszylyscie pelna para 🙂 🤪

Dla tych dziewczyn ktore juz sa mamusiami: serdecznie gratuluje i zycze samych szczesliwych chwil z bobaskami 🙂

Dla tych dziewczyn ktore jeszcze "sie kulaja": Szczesliwego i szybkiego rozwiazania 🙂

A dla was Wszystkich i waszych maluszkow duzo zdrowia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kajtucha oklask dodany 🙂 🙂

Julia ja tez nadal z mężem na stopie wojennej... juz dawno tak nie było u nas, najgorzej wkurza mnie to, że jest tak niewychowany, że nie potrafi przyznać się do błędu, nie potrafi przeprosić... masakra...

Cały dzień rycze 😞 mam doła i juz mi sie nic nie chce..jestem tak wkurzona, że najchętniej wyprowadziłabym sie od niego...

Gosiu już niedługo będziesz tulic swoje dzieciątko..fajnie, ja już tez nie mogę sie doczekac.

Akompf dziewczyny chyba nie maja założonego wątku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agnieszko moj jest identyczny. Jak go dzis spytalam czy uwaza ze powroty do domu nad ranem sa jego zdaniem normalne to nie ze powiedzial przepraszam czy cos....odpowiedzial tylko ze on nie widzi zadnego problemu...Ale glowa do gory wkoncu zmadrzeja pamietaj ze mezczyzni sa 3 lata do tylu z rozumem:laugh: :laugh: :laugh:

Jedno jest pewne kochaja nas na zaboj:P :P :P :P :P :P nawet jesli pieprzy im sie pod czuprynkami:laugh: :laugh: :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pikasso Ty sie tam nie przejmuj ze nie masz zadnych objawow bo moze byc tak ze obudzisz sie w nocy na siusiu wody Ci odejda i juz... duzo nie trzeba 😉 😉
Glowa do gory:laugh: :laugh:

Ach wczoraj mialam doly i bylam smutna dzis na wszystko olewka i mam swietny humor 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aguś dziękuję :-)
kurde a mój małżonek łaskawie do mnie raczył zadzwonić bo jak stwierdził, nic dziwnego nie ma w tym że od wczoraj nie dzwonił... I zadzwonił bo ja mu robię głupie jazdy... Jeny, jak bym go w łeb trzasnęła...
Ciekawe co by powiedzieli w szpitalu gdybym nagle zaczęła rodzić i nie miała karty ciąży...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Julio na szczęscie (dla mojego męza) nigdzie nie chodzi, siedzi w domu, po 16 zawsze już jest, ogólnie to sie bardzo rzadko kłócimy, a jak już sie pokłócimy to potem są u nas ciche dni które trwają czasem nawet do tygodnia... on nigdy nie przeprasza, nawet jak zawini, a nieraz tak potrafi odwrócić kota ogonem, że ja czuję się winna....
I wszystkie kłótnie dotycza tego samego - jego matki a w następnej kolejności jego bałaganiarstwa i kompletnemu nic nie robieniu w domu, oprócz trzymania w ręku pilota i nóg na stole......

Picasso ja tez nie ma żadnych objawów a dzis już 39 tydzień 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agnieszko to u mnie tak samo... Tez czasem tak namiesza i nazmienia faktow ze to ja sie czuje winna... My tez sie nie klocimy... Teraz mu cos odwalilo na koniec mojej ciazy...
Coz pozostaje mi cierpliwie przeczekac burze bo na przeprosiny nie ma co liczyc .... no bo jak???!!! przeciez on nic takiego nie zrobil....jak ja lubie jak on to mowi:laugh: :laugh: :laugh: 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale mi sie wydaje ze wszedzie jest tak ... u mnie tez - potrafimy sie nie odzywac sie do siebie przez kilka dni a potem to ja czuje jak bym cos zle zrobila i to ja zawsze przepraszam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.youtube.com/watch?v=kJhidSEUNWM jak bym widziała swój brzusio 🙂 tylko, że mnie nie udaje się tego nigdy nagrać, bo jak włączam kamerke to jak na złość Maleńka przestaje ,,tańczyć"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...