Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

  • Mamusia
kajtucha Ja jak byłam w szpitalu na tych testach OCT to też mi czop odchodził i do tego na 3 palce rozwarcie mam no i już w domu jestem półtora tygodnia i nic się nie dzieje, jakieś tam małe skurcze mam ale nie są regularne 🤨 więc widać należymy do tych kobiet co ciężko się rozkręcają hihii...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie się wydaje ze urodzisz przed świetami Anju. Jesteś juz po terminie.
Ale ta opcja o której piszesz mogla by dotyczyc mnie, ja mam na 19 grudnia termin, więc moze sie załapie na pierożki wigilijne 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz wkleić link Misia?

Kajtucha ustawiasz sobie przypomnienie na brzydule :laugh: to nieźle, ale musze Ci powiedzieć, że fajny, przyjemny serial, tez czasem obejrzę, bo mój mąż ogląda a ta muzyczka http://www.youtube.com/watch?v=uNk7AsmnDow z serialu jest piekna, bardzo wycisza i uspokaja...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny!

Akompf Basienka sliczna!! 🙂 aha i nie wiem czy wiesz,ze skoro Basia jest wczesniakiem to za darmo macie szczepienie przeciwko pneumokokom lub rotawirusom - teraz juz sama nie pamietam przeciwko czemu ale ktores z tych.
Nooo to Twoja Basia wieksza od mojej Wiki 🙂 bo moja kruszynka we wtorek miala 2520g ale zobaczymy ... strasznie ulewa ale polozna mowila,ze to dlatego ,ze sie przejada. Ale najwazniejsze ,ze rosnie 🙂 dzisiaj jak mamusia po kapieli ja wycierala to kupke zrobila w reczniczek hehe 🙂 i jest taaaaka malutka a jaka silna 🙂 glowke ladnie podnosi i czasami jak palca scisnie to huhu :P 🙂

ajj ile te malenstwa potrafia dac szczescia...

Mittka moja Wiki dala mi troche wczoraj popalic bo wit K tak podobno wplywa,ze malenstwa sa nerwowe.

Dzisiaj mi prawie cala witamine D wyplula hmm... ale nie dawalam drugiej,zeby nie przedawkowac... jak lekarz przyjedzie to bede musiala sie go o to spytac...

Moj kochany sie na dzisiaj umawial z moim kuzynem, ze beda walke ogladac a tu dupa :P tam na delegacji nie ma TV a dopiero wczoraj po 22 dzwonili,ze w delegacje dzisiaj jedzie. zdenerwowalam sie jak nie wiem... dzwonia o tej porze i wszystko szybko szybko 😠 tak to bym mu chociaz cos do jedzonka przygotowala .

A jak tam dziewczyny?

Ktoras dzisiaj urodzila? :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
podczas parcia najlepiej zamykac oczy.
Aaaaa i nie krzyczec! wciagac powietrze i pchac jak najmocniej az polozna powie ,zeby przestac. Po parciu mozna krzyczec :P ja tak sobie troche przedluzylam porod. Bo moglam przec 2 razy,nie musialam 4 ale 2 pierwsze wlasnie mi srednio wyszly. i tak mialam porod jak marzenie hehe 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no ja wlasnie tez chce obejrzec ale pewnie bedzie tak jak z golota i Adamkiem :P oczywiscie bylam za Adamkiem. To bylo wiadome ( przynajmniej dla mnie) , ze golota nie wytrzyma do konca.
Teraz tak jakos przeczuwam,ze Pudzian wygra po tym jak ogladalam filmiki z treningow... Ale zobaczymy,moze bedzie zaskoczenie 🙂

Ciesze sie,ze moj Marcin przestal chodzic na te treningi ... bo jak ogladam te walki i sobie mysle,ze oni tak tam na treningach to ehh... strach sie bac!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...