Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

  • Mamusia
Anja, Sandra też jak pije to tak łapczywie i w brzuszku jej wierci że aż słychać, ale wkońcu zaczyna pić w miare spokojnie, najlepiej jest odciągnąćć na początku trochę pokarmu...ja tak robię, ale nie cały czas 🙂 przeważnie przystawiam ją od razu do cyca i nie odciągam...
To chyba przez niedojrzałość układu pokarmowego, ale to minie 🙂

Dobra, ja zmykam do Sandry bo wstała i głodna jest 🙂
Buziaki:*
Życzę cierpliwoiści każdej z nas 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiktor rowniez je strasznie lapczywie i przy okazji lyka bardzo duzo powietrza ale zawsze mu sie odbija i wszystkie bolesci przechodza ... tak sobie mysle ze jak by mial juz zabki to by mi tego cyca odgryzl 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anja śliczny ten Twój Bartuś :laugh:

Emilka skończyła miesiąc więc pozwoliłam sobie zjeść dwa placki,ale z cukrem więc zobaczymy jak zareaguje.Najwyżej będzie zielona kupka :P

Moja też jak ciągnie cyca to pierwsze są takie łapczywe i nieraz słysze jak w brzuszku jej tam jeździ,ale potem się uspokaja 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć mamuski!

Doruniu strasznie mi przykro, brak mi słów.....

Ja wam opowiem jaki cudaczek jest mojego maleństwa :laugh: wogóle nie chce ssać cyca mimo że nie dawałam jej butelki żeby się mogła do niej przyzwyczaic czy cuś. No wariatka mała, jak widzi cycka to zaczyna się płacz 🤔 🤔 😲 nie wiem skąd jej się to wzięło, muszę jak karmić przez sen albo dopiero jak zaczyna się przebudzać bo wtedy jeszcze nie kuma że mama planuje jej wcisąć cyca 😮 W dodatku zasypia tylko i wyłącznie w różku i tylko i wyłącznie na bujaka inaczej moge się pocałować w policzek. I weźcie zrozumcie to moje dziecko :laugh:

Mam kryzys laktacyjny i zdecydowanie mniej mleka chociaż już się zaczęło poprawiać. Najpierw mleka było za dużo a teraz za mało, po całej nocy w cycku jest zaledwie 80ml. Załamac się można. Wiem bo jednym cyckiem karmię całą noc a drugiego oszczędzam i ściągam rano żeby zamrozić. A no i jedną brodawke mam całkiem płaską.

Anju powtórze po dziewczynach ale przede wszystkim przystawiaj Bartusia jak najczęściej do cyca, szkoda, że go musisz dokarmiać sztucznym ale chyba nie ma innego wyjścia skoro masz za mało mleka. Poza tym po każdym karmieniu ściągnij laktatorem całe mleko do końca i jeszcze przez dobre 10/15 min. pompuj pomimo że mleko nie leci to pobudzisz tym produkcję mleka i oczywiście pij dużo płynów. Mi pomogło i już widzę poprawę. Nie poddawaj się kochana bo to najgorsze co możesz zrobić i walcz o mleko a napewno Ci się uda, uwierz w to, bądź dobrej myśli i nie stresój się 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anja zapomniałąm dodać, że Bartuś jest słodziutki, a Twoja Emilka Mittka faktycznie słodkao śpi 🙂

A to moje maleństwo 🙂 [img size=421]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/P1010410.JPG" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A oto moja Lenka 🙂

A Wasze dzieci przecudne 🙂 [img size=267]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/DSC05740__320x200_.JPG" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jejku jakie te nasze grudniowe słodziaki są prześliczne 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪
Wiolu i Mittka ale Wasze córy mają kudełki na główce takie śliczne czarne :laugh: :laugh: :laugh: Cuda 🤪 🤪 🤪

A ja dziewczyny już padam :P Od rana Bartek marudny nie chce spać, jedynie na spacerku pospał a tylko weszliśmy do domu to oczy zrobiły się jak 5 złotówki i ze spania dalej nici 🤨
Non stop na ręce 🤢 już mi opadają 😞 Ale cóż chciało się dzieciątka to teraz trzeba bawić :laugh: :laugh: :laugh:

A co do karmienia to też dojada z butelki bo przy cycu dostaje takiego nerwa że nie je tylko majta głową w tę i z powrotem i płacze, nie zawsze ale zdarza się 😉 A zjada mi około 90 ml 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oh widze agnieszkoK ze u Ciebie ten sam problem uco u mnie ale ja staram sie jej nie dawac butli tylko karmie na raty, jak sie uspokoi to znowu cyca i tak w kolko Macieju. Pozniej sciagam piers i na noc daje butelke (czasem) po walce z cycem.

Zgadzam sie, nasze bobaski sa najpiekniejsze i najcudowniejsze mimo ze niezle z nich marudki :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczynki a składałyście już do opieki lub do gminy o becikowe itp??? 🙂
Ja już dostałam odpowiedź i należy mi się te becikowe niezależne od dochodów a reszta już nie bo przekraczamy kryterium dochodowe niestety 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AgaK u mnie to samo! Maruda od wczoraj! Już nawet na rękach płacze, nie wiem co mu jest.

A co do karmienia to staram się żeby nie wprowadzać sztucznego mleka, czasami wisi na cycu dosłownie cały dzień, ciągnie i ciągnie. Póki co chcę go karmić tylko piersią bo w maju wracam do pracy i wtedy pewnie wprowadzę już mleko sztuczne.

Dzieciaczki przecudowne!!!! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiolu tylko ten mój nerwusek nic a nic nie chce ciągnąć cyca jak ma nerwa więc butelka musi iść w ruch ale za to w nocy je bardzo ładnie z cycusia tylko w dzień ma takie napady 🙂

No właśnie brakuje nam tego jednego ale czekamy, czekamy :P

Kajtusiu to o Twoim uparciuszku mowa 😉 3mamy nadal kciuki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...