Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Hej dziewczynki 🙂

A ja dziś rano ryczałam jak bóbr jak mąż wychodził z domu a ja lulałam na kolanach Emilke 😞 normalnie masakra 1,5 miesiąca miałam go dzień w dzień w domu a teraz tak pusto.Zostałyśmy same trzy kobietki 😉

AgnieszkoK spacerówka superowa 🙂

U nas nocki teraz rewelacyjne aż zaczynam się martwić w drugą strone czy ona czassem nie za bardzo senna jest.Wogóle przez dzień musi być na mleczku sztucznym bo u mnie z pokarmem krucho i już ledwo starcza na noc 😞 normalnie katastrofa.

AgnieszkoW zainspirowana Twoją niunią dziś wystroiłam swoja :laugh:
[img size=408]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/P1170081.JPG" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

Witam niedzielnie mamusie 🙂

Mittko łap oklaska na pocieszenie i buziaczka 😘 😘

Ja pamiętam jak z Kamilkiem musiałam zostać jak Tomek do Austrii wyjeżdżał na 6 miesięcy i było mi bardzo trudno a jeszcze nie miałam Was 😞
Głowa do góry a zobaczysz czas szybko zleci 😘 😘 😘

A u mnie nocka w miarę dobra tylko mieliśmy mała awarię ogrzewania centralnego i myśleliśmy że do teściowej w nocy pojedziemy ale udało się naprawić ufff 😉 😉 🙃

Lenka i Emilka wyglądają cudnie 🤪 🤪
Buziaczki od cioci Agniesi 😘 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejka 🙂

Kajtucha biedactwo ty to masz pecha 😞 Życzę szybkiego powrotu do zdrowia 😘

AgaK fajowy wózek. Ja też rozglądam się za spacerówką bo też chcę kupić póki jest forsa 😉

AgaW i Mittka Wasze księżniczki cudnie wyglądają w tych sukieneczkach 🙂

Akompf ja mam dokładnie to samo z Piotrusiem, zasypia tylko przy cycu.

Dziewczyny skąd wecie, że macie za mało mleka? Mój Piotruś wisi czasami przy cycku cały dzień to może to oznacza, że się nie najada? Ja nie wiem jak to poznać... a strasznie nie chcę dokarmiać go sztucznym...

miłej niedzielki mamuśki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewo moja Lenka tez całe dnie przy cycu.
Na pewno nie masz za mało pokarmu, bo gdyby tak było to by ryczał przy cycu a on sobie pewnie doi, cmoka, rozgląda sie...tak sie nie zachowuje głodne dziecko 🙂

Mittko współczuję Ci że zostajesz sama 😞 no nie do końca , bo z dwiema najważniejszymi kobietkami w Twoim zyciu. Dasz radę, szybko zleci te 1,5 misiąca.
A Emilka jak laleczka 🙂
Moja Lenka dzis jeszcze w piżamce, bo strasznie marudna....

A mi się strasznie chce spać, chciałam ugotować rosól, ale Lenka mi nie pozwala 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziękuje AgnieszkoK za oklaska i Wam dziewczynki za wsparcie,dobrze że chociaż Was mam 😘 😘

Ewo moja Emilka ciągle płakała przy cycu,ja próbowałam odciągnąć ale niestety odciągałam co najwyżej 10ml teraz staram się na noc "uzbierać" i jeszcze nam się udaje doić cucusia w nocy,ale też już widze że coraz mniej jest tego pokarmu 😞 Życze Wam dziewczynki żebyście karmiły jak najdłużej i właśnie walczcie o to bo jak się już zacznie dokarmiać to potem krucho z pokarmem 😞

Ciekawe jak się dziś czuję Kajtucha coś się nie odzywa,mam nadzieję że dochodzi do siebie 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej mamuski 🙂
nie bylo mnie dlugo bo dysk mi padl w kompie ale juz jestem 🙂 siostra byla taka mila ze jak ja karmila swojego szkraba to ona mi czytala co tam u was wiec forum nadrobione 😆

kajtuszka zycze szybkiego powrotu do domu i obys nie musiala isc do tego szpitala

AgnieszkaK1601 spaceroweczka fajna moze kiedys sie wszystkie spotkamy i urzadzimy sobie male wyscigi w parku :laugh: :laugh:
wszystkiego najlepszego z okazji urodzin i czego sobie zyczysz - spoznione ale szczere 😘

moj szkrab tez przy cycu sie prezy i krzyczy ale mam pokarm bo jak juz nie daje rady znim sie tak meczyc to odciagam z jednej piersi nawet 60ml i daje mu z butelki a potem znowu cyca i tak sie bawimy nawet godzine - jak juz jestem mega zmeczona to on wygrywa i daje mu butle z sztucznym mlekiem...

do noska uzywam sopelka i nie nazekam na niego - gruszki nie polecam jakos wydaje mi sie nie praktyczna...

ale sie rozpisalam buziaki slodkie dla kazdej mamuski na niedziele 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Pikasso 😘 😘

Oj fajnie byłoby się spotkać kiedyś wszystkie razem 🤪
Już nie raz o tym pisałyśmy 😉 Ale byłoby super :laugh: :laugh: :laugh:

No nic my po obiadku i teraz zmykamy do męża babci bo zaraz Dzień Babci i ja nie dam rady wszystkie babcie objeździć jednego dnia 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam w niedzielne popołudnie 🙂

Mittko dasz radę, wiem jak Ci będzie ciężko ale takie jest nasze życie matek. Łap buziaka na pocieszenie 😘
Widzę że masz podobne problemy z pokarmem. U mnie jest podobnie ale staram się Antosia jak najczęściej przystawiać do cyca. Mam nadzieję że jeszcze go trochę pokarmię i Tobie też tego życzę.

Kajtucha Ty to masz pecha, dość że tak długo czekałaś na Szymka to jeszcze teraz ta infekcja. Trzymaj się cieplutko i nie daj się.

AgnieszkoK a wózek jest superowy, może kiedyś Wszystkie się spotakamy na spacerze w rzeczywistości a nie wirtualnie 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam w niedzielę.
Mittko dziękuję za zaintesowanie a reszcie oczywiście dziękuję za każde ciepłe słowo!
Zacznę od oklaska dla Mittki na pocieszenie! Będzie dobrze kochana, dasz radę!
Aguś, spacerówka superowa. Mąż dziś odebrał limuzynę naszego Szymka 🙂
No a ja... Antybiotyk biorę i wczoraj to świństwo znalazło sobie ujście w szwie i wypływa mi od wieczora. Ropa, krew, skrzepy ropy i krwi. Masakra... Wczoraj śmierdzialo jak szambo a dziś już nie. Do połowy mi ta twardziel zeszła jednak to największe jeszcze mam bo muszą być tam mega skrzepy a dziurka za mała. Mama z koleżanka masują mi to żeby szybciej wypływało. Od razu spadła mi temperatura. Jeny mam nadzieję że dalej też tak będzie bo normalnie jak pomyśle o powrocie do szpitala to rycze...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej dziewczynki 🙂

ja znów sama z Niunią, która oczywiście śpi 🙂
ja już nie chcę żadnych gości jestem zmęczona, nawet nie odpoczęłam po tym cholernym szpitalu, w moje dziecko patrzę jak nie wiem na co i dopatruję się tych nowych wykwitów i juz sama nie wiem czy sa nowe czy nie, ja już chyba wariuję i nawet nie wiem do jakiego lekarza sie z tym udać, bo ci ze szpitala nie są w stanie nam pomóc, jeny co ja mam robić, żeby nie zwariować 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej dziewczynki!

Kajtucha - szybkiego powrotu do formy, bo coś średnio to ostatnio wygląda 😞

Mittka - buziak ode mnie i od Basi

AgnieszkaK wszystkiego najlepszego 🙂 Dużo zdróweczka!

Emmax - dla Ciebie też buziak! Jesteś dzielna baba! Dasz rade!

Dziewczynki a czy Wasze dzieciaczki sie najadają ale nie mozecie odciągnąc czy ani jedno ani drugie? Ja nie moge odciągnać pokarmu - max 20 ml z obu piersi ale Basia sie najada... Mam sposób na to: podczas karmienia wydziela się oksytocyna i mleka więcej leci więc odciągałam z jednej piersi karmiąc Basię z drugiej 🙂 Troche hardcore ale udało mi sie wycisnąć 60 ml z jednej piersi 🙂 Mąż pomagał!!! hahahha niezła zabawa 🙂 śmiechu co niemiara!
Poza tym wyczytałam, że niemowlęta przechodzą skoki rozwojowe, których skutkiem jest m.in. to, że jedzą co chwilę i mogą być marudne... rady na to nie ma i trzeba przeczekać... Oto link do tabelki, która obrazuje, w których tygodniach można spodziewać się ciężkich chwil 🙂
http://img209.imageshack.us/img209/6999/skokirozwojoweyl1.jpg

więcej na ten temat tu:

http://dzieci.foreo.pl/viewtopic.php?f=22&t=9

Basia zasnęła! Pewnie będzie spała z 6 godzin. Wczoraj jak zasnęła o 21 to do 3:40 spała jak aniołek!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wieczorkiem 🙂

Akompf dziękuje za życzenia 🙂

A my byliśmy u męża babci potem u teściowej, wróciliśmy do domku o 20-tej, wykąpaliśmy młodego, teraz drugi się kąpie :laugh: :laugh:

A tu ja z moim małym wrzaskunem :laugh: :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agus ślicznie wyglądasz z Bartusiem 🙂

Akompf super te dwa linki, normalnie jak bym czytała o mojej Lence 🙂opis 5 tygodnia idealnie do niej pasuje.
Tez niedawno zasneła, mam nadzieje ze obudzi się za jakieś 4 godz minimum 🙂

Emmax wierzę Ci ze jesteś zmeczona gośćmi, ja na szczęscie nawał odwiedzin mam juz za sobą. Cóż zrobić...zacisnąc zęby i jakoś to przetrwać.Trzymajcie się ciepło z Lenką :*

Kajtusia biedactwo... strasznie Ci współczuje...nie martw się kochana, jakos to będzie. Życzę Ci abyś szybciutko wróciła do zdrówka i mogła cieszyć się wychowywaniem synka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kajtucha dziękuję za oklaska Ty też łap kobietko żebyś szybciutko wyzdrowiała 🙂

AgnieszkoK super fotka,ciekawe kto teraz mnie będzie fotki cykał z moją najmłodszą 😞

Akompf dzięki i ucałuj Basieńke ode mnie 😘
Ja ani nie moge odciągnąć mleczka ani córa się nie najada.Taką samą sytuacje miałam z Dominiką tylko ją udało mi się karmić przez trzy miesiące,a teraz półtorej misiąca i już taki kryzys 😞
Niunia wykąpana śpi a mamusia kolacje wcina 🙂 a jutro mamy chrzest bojowy czyli poranna wyprawa mojej córki do szkoły 🤪 mam nadzieję że jakoś damy rade 🙂

Emmax a co to za wykwity?? bo jak ja leżałam w szpitalu to leżała też laska której córeczka urodziła się z takimi rankami i biedaczki leżały dwa tygodnie w szpitalu żeby się to zagoiło amałej aż nóżke przywiązywali bo miała w zgięciu i musiało się wietrzyć,tk bidulka cierpiała 😞 Ale smarowali to czymś i się goiło.Mam nadzieję że w końcu ktoś będzie w stanie zająć się fachowo Lenką.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dobra mamusie ja zmykam się położyć,mam nadzieję że maleńka pośpi ze 4 godzinki.Ostatnio śpi ładnie,ale jeszcze jej tam charczy 😞 widać że już jej lepiej ale jednak zalega jak by w gardełku bo powietrza nieraz bidulka nie może złapać.Jutro miałyśmy mieć szczepienie,ale mam nadzieję jej nie zaszczepią bo nie jest do końca zdrowa.Chyba że to na tle alergicznym może od mleka?? eh już sama nie wiem.

To dobranoc dziewczynki i spokojnej nocki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też zmykam do łózka 🙂

Ale zazdroszczę Wam że Wasze maleństwa potrafią spać nawet po 4 godziny bo mój to max 2 i koniec 😞 No cóż może jeszcze będzie przesypiał więcej 😞

Dobranoc mamusie 😘 😘 😘

P.S. Mittka, Dominika może cykać Tobie i Emilce fotki 🙂 I główka do góry wszystko się ułoży a Emilce minie ta alergia 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie drogie Mamy 🙂

Moja Córcia śpi sobie i Mama ma chwilkę dla siebie więc od razu zagląda na brzuszek. Basieńka tak zmienia się każdego dnia,że nie mogę się nadziwić. Ostatnio jest na etapie uczenia się miliona nowych dźwięków dziennie. I tak potrafi przegadać z Mamusią całą godzinę 🙂

No i wreszcie coraz częściej widzę na jej buźce uśmiech 🙂 duma mnie rozpiera 🙂

Bryka naszej Basi zyskała tablice rejestracyjne możemy więc ruszać w dalsze trasy 🙃 [img size=346]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/Kopia_IMG_3991.JPG" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry mamusie 🙂

My też wyspani i to super 🤪

Ja dziś zostaję sama bo mąż do pracy musi jechać 😞 Ale za tydzień wróci 😉

Ale ma BMW Basia 🤪 🤪

Ja też zauważyłam że mój bzibziołek co raz więcej zaczyna się uśmiechać jak do niego mówię 🙂

A teraz piszczy bo pewnie chce cyca :laugh: :laugh: Więc uciekam :P :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć mamuśki 🙂

my noc przespana super od 22 do 4 rano później cyc i dalej spanko do 8:30, oj jaka ona jest kochana i grzeczna.
a ja dopiero po śniadanku, jakoś nie miałam ochoty wcześniej.
kurcze nudzi mi się jak moja Kropeczka śpi 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam poniedziałkowo 🙂

melduje sie po dłuższej nieobecności... mięliśmy gości przez weekend i nie było czasu za bardzo na kompa

moje bobo już zameldowane, dostaliśmy też świadectwo urodzenia, dziś jeszcze ubezpieczenie a potem tylko wizyta w ambasadzie i wyrobienie paszportu-podobno sie czeka do 2 m-cy... mam nadzieje, że zdążą do świąt Wielkanocnych bo chcemy do PL jechac :P

ami bryka superowa 🤪 🤪 🤪

a moje Bobo coś nie chce spac... co goululam i wyjde z pokoju to po 5 min płacz... i tak od rana...

miłego dzionka 🙂

emmax ja też dopiero teraz jem śniadanko 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam mamusie 🙂

Nie było mnie juz tak dawno. A to wina zimy. Niestety nie było u nas pradu ani wody przez kilka dni. A pozniej internetu.
Co do braku pradu to dało sie zyc bo jest jeszcze gaz. Najgorzej było z woda 😞 No a przy maluszku to w ogóle koszmar. Dziecko musi miec picie i ciepełko. Wszystko mu sie wtedy poprzestawialo bo ciagle spalismy. Dobrze ze on tez spał i nie marudził.

Niestety dzis mamy trudny dzien. Boli brzusio mojego synka. Juz wypił koper. Teraz zasnał. Czekam az zrobi kupke.

Tez zauwazyłam ze jest zainteresowany swiatem. Szczególnie kolorem czerwonym. Kupilam mu bajeczke i polozylam przed nim. Tak ja obserwuje. Podobaja mu sie obrazki 🙂

Nie wiem co u was słychac, moze powoli sie wdroze jesli znow nie zniknie mi net brrr

Kajtuszka tobie jeszcze raz gratuluje dzidziusia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...