Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Aga to naprawdę Twój mąż popłynął... Jeny jak ja nie lubię jak mój chłop pije... Ma tendencje do zasypiania byle gdzie potem to można go szarpać krzyczeć a i tak się nie obudzi... I te jego pijackie gadki...
Wiolka współczuję wam tych problemów z kupkami. Mam nadzieję że szybko Majka się unormuje.
Mój mały potwór dziś znowu robił akcje bo krzykacz jest tak śpiący że z tego zmęczenia zasnąć nie może i nie chce mu się ssac z cyca i robi akcje krzycząc wnieboglosy... Nawet suszarka nic nie dała... W końcu mamusia poszeptala do uszka i cudem się uspokoił i ładnie chwycił cyca i zasnął
teraz lecę do wyrka póki śpi. Mąż ma jutro jechać do córki ale kurcze coś go bierze na chorobę i dusi w płucach więc jak jutro rano będzie źle się czuł to nie pojedzie bo raz że to 5godzin drogi to jeszcze małą zarazi... Tyle czekał na to spotkanie a tu klops i może nic z tego nie być. Mam jednak nadzieję że pojedzie i będzie się dobrze czuł
No to dobranoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

  • Mamusia
dzien dbory, moj maly krzykacz tak dopominal sie o jedzenie ze teraz spi z d w lozku a ja juz nie moge zasnac...

dzis znajomi przychodza, wiec musze troche upchnac i naszykowac cos dobrego..

moj maly teraz ma czasem problem z kupa widze ze strasznie cisnie i jak mu dociskam nogi do brzuszka i masuje to wychodzi jeden bobek wiec mu juz pomagam czopkiem bo strasznie sie meczy...

moj d nie moze pic.. wypije byle coi i juz kibel sciska wiec domyslam sie ze w nocy bedzie milosc odchodzila w wc 🙂

bylam troche prze3ziebiona bo jak sie zachcialo okna myc to tak jest ale juz lepiej, kaszel schodzi...

teraz to jkakos czasu nie ma na brzuszek nawet jak mam chwile oddechu to nie mam sil jakos siedziec przed kompem, a szkoda...

zycze wam milego dizonka...

ucalujcie dzieciaczki od ciotki agnieszki.. papa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Moja Majka dzisiaj wstała o świcie. O 7.00 stwierdziła, że się wyspała 😮 No i obudziła Marikę, bo jej się nudziło 🙂

Muszę się pochwalić, że Marika śpi w swoim łóżeczku. Do tej pory spała z nami, bo tak było mi wygodniej, ale od kiedy przemieszcza się, to nie wysypiam się, bo zajmuje zbyt dużo miejsca i czuwam, by nie spadła. Więc po prostu położyłam ją przedwczoraj do łóżeczka i spała :laugh: I dzisiejszej nocy też 😉 A bałam się, że może się przyzwyczaić.

AgnieszkoK no to nieźle mąż zabalował.

Wiola kurcze... nie wiem co może być Majeczce. Sama piszesz, że eliminujesz co tylko możliwe z diety 😞

Ewo nie stosowałam antykoncepcji w sensie: pigułek, wkładek, zastrzyków... nawet gumki okazjonalnie, bo zazwyczaj był to stosunek przerywany. Tyle, że chcieliśmy mieć dziecko 😉 A po trzech latach chcieliśmy drugie 😉 W ciągu 7 lat współżycia nie zdarzyła nam się wpadka, ale po prostu wiedzieliśmy, że gdyby tak było, to byłoby ok, bo dwójka dzieci była w planach. Teraz jednak koniec rozmnażania 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
PannoNikt Ty to masz wesoło z tymi Twoimi pannicami 🙂
mój mąż jednak nie pojechał bo okazało się że tamta krowa chce się z nim spotkać sama bez dziecka żeby ustalić nowe zasady kontaktów z dzieckiem no a na takie jej zachcianki nas nie stać żeby prawie 800km walić i jechać DO NIEJ a nie do córki...
Przy okazji mąż pojechał zrobić przegląd auta i okazało się że paliwo gdzieś ucieka i nie podbił nam przeglądu... Jak nie urok to sraczka...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejka!

PannoNikt to już kumam 🙂 Ja nie używałam antykoncepcji 2 miesiące i byłam w ciąży więc po 7 latach to doczekałabym się gromadki dzieci :laugh:
Fajnie, że Marika śpi sama w łóżeczku, my też niedługo spróbujemy kłaść Piotrusia do jego wyrka, oby nam poszło tak dobrze jak Tobie 🙂

Kajtucha coś masz ostatnio pecha, ciągle coś 😞 Najważniejsze, że z Szymusiem wszystko w porządku, z resztą sobie poradzisz 🙂

Aga84 dobrze, że już lepiej się czujesz. No i zaglądaj do nas częściej.

Miłego weekendu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczynki 🙂

U nas znowu 9 godzin ssnu 🙂 tylko nad ranem koszmar,ale pospałyśmy do 9:30 🙂

Kajtucha jak się wali to na całego 😞 mam nadzieję że niedługo wszystko Wam się poukłada.A ta jego była to rzeczywiście jakaś szurnięta 😠

PannoNikt widze że u Ciebie taka antykoncepcja jak u mnie 8 lat niczego nie używaliśmy :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja pierdziele zaraz mnie kurwica strzeli!!!!!!!!!!!! Oszaleje i dostane wścieklizny! Już nie mam siły na to moje wybredne dziecko, nie chce sztucznego i koniec! Wypiła 30mil i żyga, daje jej drugie bo może smak czy cos nie pasi to wogóle nie chce ssac i robi takie miny jakbym jej cytrynę podawała. No nic tylko się załamać bo przecież mi się mleko kończy bo nie ciągnie cyca tylko musze pompować te pojebane cycole i już mnie nawet piersi bolą tak że ryczę prawie z każdym razem ale co poradzę, muszę bo to moje dziecko nic innego nie wciągnie!

Kurwa....

Przepraszam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Kobietki 🙂

U nas noc w miarę ok, Kamilek obudził się o 2 i o 5, o 7 wzięłam go do siebie i z małymi pobudkami pospaliśmy do 10 🤪

Jeśli chodzi o tabletki to brałam Microgynon i przytyłam 7 kg więc teraz trochę boję się tabletek 🤨

Dentystę też muszę odwiedzić tylko kto mi da odwagę do tego:laugh:

NIENAWIDZĘ jak mój mąż sobie popije 😠 Żadna dziewczyna raczej tego nie lubi 🤨

U mnie 3 miesiące nie używania anty i jest Kamil:laugh:

Oj Kajtucha macie przeboje z tym babsztylem 🤢

Współczuję Wiolu tych kłopotów z karmieniem 😞 A może ma skazę białkową i tak reaguje na mleko?

Dzisiaj jadę kupić jakiś prezent walentynkowi dla mojego męża, mam dwa pomysły: albo jakaś elegancka zapalniczka albo książka Kamasutry 😉 :P :laugh:

A jakie Wy macie pomysły na prezent dla Męża??? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HEJ BABECZKI 🙂

U NAS NOCKA W 1000% DUPY 😞
NIE DOŚĆ ŻE MIAŁAM PRZEBOJE Z MOIM PIJAKIEM DO 1 W NOCY TO O 3 BARTEK SIĘ OBUDZIŁ I OGLĄDAŁ ROZPOCZĘCIE IGRZYSK OLIMPIJSKICH I SPANIA NIE BYŁO DO 5 A I TAK ZASNĄĆ JA POTEM NIE MOGŁAM BO MÓJ MĘŻULEK CHRAPAŁ I NIC GO NIE RUSZAŁO 😞 😠 😠 😠 OCZYWIŚCIE NIE ODZYWAM SIĘ DO NIEGO 😠

WIOLU WSPÓŁCZUJĘ TYCH PROBLEMÓW 😞 😞


MIŁEJ SOBOTY 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM WAS MAMUSKI

U NAS NOCKA JAK ZWYKLE. POBUDKA O 2 POTEM O 6 I SPANKO DO 9 🙂
BYŁYSMY PRAWIE DWIE GODZ NA SPACERKU, PO CZYM LENKA DRUGIE DWIE GODZ SPAŁA W KOMBINEZONIE NA ŁÓZKU PRZY OTWARTYM OKNIE. MIESZKAMY PRZY RONDZIE, WIEC CHYBA MYSLAŁA ZE WCIAZ JEST NA SPACERZE SŁYSZAC SZUM AUT I SPAŁA JAK SUSEŁ. OBUDZIŁ JĄ DOPIERO CHYBA GŁÓD. A TERAZ ZNOWU ŚPI NA MOICH KOLANACH TRZYMAJĄC W USTACH SUTKA:laugh:

WIOLA ALE CI WSPÓŁCZUJE , BIEDNE JESTESCIE OBIE, MAJA SIE MECZY I TY SIE MECZYSZ RAZEM Z NIĄ...

JA JUZ PISAŁAM ŻE SWOJEMU MĘZOWI DAM W ZĘBY NA WALENTYNKI HAHAH A TAK NA POWAŻNIE TO KUPIŁAM MU PRALINKI Z MILKI W KSZTAŁCIE SERCA.

AGAK ALE MASZ PRZEBOJOWEGO MĘZA. JA TEZ NIE NAWIDZĘ JAK MÓJ SIE NAPIJE, NA SZCZĘSCIE CZĘSTO TEGO NIE ROBI. POZA TYM Z NIEGO JEST GRZECZNY PIJAK. ZARAZ IDZIE SPAĆ , A JAK ON MNIE ZAWSZE KOCHA PO PIJANEMU...ZAWSZE MI MIŁOŚĆ WYZNAJE I MÓWI JAKA JA JESTEM WSPANIAŁA ITD :laugh: CHOCIAŻ PO TRZEŹWEMU TEŻ MU SIE ZDARZA, ALE NIE JEST ZBYT WYLEWNY.
NO I MY NA SZCZĘSCIE MAMY SPORE MIESZKANIE, WIĘC NIGDY NIE MUSZĘ SPAĆ Z PIJAKIEM , ZAWSZE LĄDUJE NA TAPCZANIKU W POKOJU OBOK.

WIOLA KIEDY TWÓJ MĄZ PRZYJEDZIE NA URLOP??


KAJTUCHA TY TO SIE MASZ KOBIETO. ALE TAK JAK NAPISAŁA EWA, NAJWAŻNIEJSZE ŻE SZYMUŚ JEST ZDROWY, RESZTA TO PIKUS, DASZ RADE.



UDANEGO WEEKENDU DZIEWCZYNY.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AGNIESZKOW26 MÓJ MĘŻULEK TAK SAMO PO PIJAKU WYZNAJE MI TAKĄ MIŁOŚĆ ŻE HOHO ALE PO TRZEŹWEMU WYCIĄGNĄĆ Z NIEGO SŁOWA KOCHAM CIĘ TO NIE LADA WYCZYN ALE CÓŻ TAKIE CHŁOPY JĘZYK SIĘ ROZWIĄZUJE JAK SIĘ NAPIJĄ :laugh: :laugh:
A CO DO SPANIA DO PUKI SIĘ NIE UMYŁ TO SPAŁ NA PODŁODZE BO JA NIESTETY NIE MAM DRUGIEGO WOLNEGO POKOJU :P

A I TEŻ NIE PIJE ŻEBY CZĘSTO TYLKO WCZORAJ DOŚĆ SPORO PRZEGIĄŁ 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A to macie mężów 🙂 mój to na odwrót jak wypije to rzeczywiście gęba mu się nie zamyka,ale miłości to aż tak mi nie wyznaje.Za to na codzień często słysze KOCHAM CIĘ 🙂
Kurcze ale mi go brakuje 😞 jutro na Walentynki dostanie co najwyżej sms 😞

Kurcze moja królewna prawie cały dzień śpi 🤪 ciekawe co w nocy będzie robić 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mittko to Twojego męzusia tez nie ma w domku? A kiedy przyjedzie na jakis urlop??

Moj jest , ale tak jak by go nie było. Strasznie duzo pracuje. Wraca czasem nawet o 19 do domu. Dziś sobota, a ja nadal sama 😞 dobrze, że mam Lenkę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie Mamusie,

Aguś to Twój małżonek faktycznie poszalał, ale co tam, czasem można przymknąć oko 🙂
Mój na szczęscie rzadko pije, ale chyba dlatego, że ja za bardzo nie jestem tolerancyjna w tym temacie. A zresztą on tylko piwo czasem i max. 3 tylko, po których jest wesoły i też mu się durna gadka włącza. Ale zawsze mu mówię, żeby zszedl mi lepiej z drogi i nie gadał za dużo.

W temacie Walentynek, to stwierdziłam, żeby dał mi kasę i 2h wolnego. Więc usłyszałam, że Walenynki są od tego, żeby facet kupował prezent 🤪 Powiedziałam, żeby sobie darował w tym roku, mamy inne wydatki w końcu.

Ja dzisiaj byłam u dentysty, bo dziurę miałam aż z przed ciąży, ale nie było mi po drodze. Dzisiaj poszliśmy we trójkę oczywiście. Praktycznie nie bolało, a nie brałam znieczulenia 🙂

Asiula, ja Microgynon brałam jak miałam 18 lat. Też żarłam po nim jak szalona. Zmieniłam po paru miesiącach na Logest i było ok. A teraz wzięłam zastrzyk na 3mce.

Wiolu, tak bardzo nam wszystkim jest przykro. Gdybyś była bliżej to wybrałabym się do Ciebie drogą morską. Majeczce sztuczne mleko pewnie nie smakuje i czemu się dziwić. A co do Twojego, to Maja pewnie ma alergię na jakiś produkt, bo dłogotrwałe zielone kupy to alergia żywieniowa. Ja wiem, że pewnie nic nowego nie jadłaś, ale może spróbuj przeanalizowac raz jeszcze, może jeden mały szczegół Ci umknął i zmieniłas np. masło lub coś innego. Nie chcę tu dawać Ci kolejnych rad, bo masz tam sztab lekarzy, ale może pora zacząc jeść coś innego, może Majeczce objadły się już kurczaki,ryby i in. A morskie ryby są uczulające tak w ogóle. Tylko mojej Nati nic nie jest po nich. Ja jem od dawna już praktycznie wszystko, prócz grochu i fasoli. Ale jadłam już zieloną fasolę i nic nie było Nati. Ja całe szczęście jeszcze mleko mam i mam, czasem jak mnie Nati wydoi to piję bawarkę. A jak bym miała dać jej sztuczne to tu nie ma takich jak u nas, tylko cała gama jakiś nieznanych mi, więc karmię póki mam.
Wiolu i pamiętaj, wiem, że te kupy i samopoczucie córci spędzają Ci pewnie sen z powiek, ale Twoje dobre samopoczucie jest najważniejsze, bo Maja też się denerwuje. Ja jak mam zryty humor to i dziecko mam płaczliwe. Postaraj się mysleć pozytywnie, że te kupy sa ok, chociaz nie są. I na Boga nie denerwuj się. Pewnie jakbyś miała męża pod ręką to wszystko byłoby ok, ale do cholery przecież ktoś musi zarabiac na rodzinę. Trzymajcie się dzielnie Dziewczynki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny!
A my dzisiaj bylismy u tescia na obiadku i oczywiscie wszyscy zachwyceni nasza krolewna 🙂 i dostala sliczny dresik rozowo bezowy z napisem princess ale jeszcze jest za duzy :P

Dziewczyny a my z Marcinem tez bez zadnego zabezpieczenia... mam ta recepte na tabletki dla matek karmiacych ale ja nie karmie to beda nadal skuteczne? ostatnio mialam mdlosci rano ... ale to chyba przez to przezeibienie...

ja lece, papa 🙂
aaaa martaer masz cudowna czuprynke w domu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiola rozumiem Twój niepokój i złość 😞 Wiem, że każdy podrzuca Ci jakieś rady a tak na prawdę nic się nie zmienia...
Może poproś swoją mamę, by w Polsce poszła do jakiegoś dobrego lekarza w Pl i skonsultowała objawy Majki... Aj sama nie wiem co myśleć 😞 A może ktoś do Ciebie z rodziny przyjechać? Bo czuję, że Ty po prostu jesteś tym wszystkim zmęczona 😞

Coś jeszcze miałam napisać, ale zapomniałam....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny dzieki za wsparcie i porady. Uwierzcie mi ze ja naprawde wszystkiego juz probowalam.Zmiana diety, nie picie i nie jedzenie nabialu.....moglabym tak wymienac w nieskonczonosc. Gdyby Majka jeszcze chciala pic to sztuczne to chybabym juz calkiem na nie przeszla. Wpadlam na inny pomysl, zaczelam do kazdego karmienia dodawac tego sztucznego, tak jedna trzecia i udalo sie, tfu tfu, maŁa nie czuje jego smaku i wcina a efektem sa piekne zolte kupki znowu no i nie byla glodna przez 4 godziny ehhh. Ja tego nie kumam, jak je chociaz male ilosci sztucznego kupa sie normuje, jak przestaje znowu zielono. Oszalec mozna 🤢 🤢 🤢

Przpraszam was za tego poprzedniego posta ale wpadlam juz chyba w histerie 🤨 🤨 🤨

Moj maz wraca 28 marca i to co napisalam o nim bylo strasznie niesprawiedliwe bo przeciez on zarabia na dom i wiem ze strasznie chcialby byc tu z nami. Glupio mi ze tak napisalam. Jezu co ze mnie za zona i matka 🤢 Jarac mi sie chce z tego wszystkiego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiolu, no co Ty, nie masz za co przepraszać. My Cię świetnie rozumiemy, co prawda wszystkie mamy mężów w domu, a to jakas odskocznia zawsze. Mój co prawda przychodzi o 19 do domu i po zjedzeniu spędza z Nati tylko 30min. czasem więcej, bo po 20 ją kąpiemy. Więc mam z niego 30 minutową pociechę, ale zawsze to jakiś oddech. A Ty... Ale trzymasz się i tak dzielnie, no w końcu Matka Polka jesteś to jak mogłoby być inaczej. A Twój mąż wróci to nadrobi stracony czas, a Ty będziesz miała chwile oddechu akurat na wydanie ciężko zarobionych pieniędzy 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WIDZE MARTO ZE MASZ MEZA TAK JAK JA NA CHWILE...MÓJ TEZ TAK DŁUGO PRACUJE 😞 JESZCZE GO NIE MA A JUZ PO 20 TEJ 😞

LENKA JUZ ZDĄZYŁA MIEC KOLKE, TERAZ SPI PRZY CYCU.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...