Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

Witam przedweekendowo 😉

W końcu dwa dni wolnego... Jakoś beznadziejnie się dziś czuję.
I lenia mam ogromnego :P
Piekę właśnie ciasto jogurtowe... Jak dobrze pamiętam przepis podrzuciła Anja 😉 Ciekawe czy mi wyjdzie 😉

Kajtucha, podobno kryzysy małżeńskie zdarzają się gdy rodzi się pierwsze dziecko. Mam nadzieję, że u Was szybko pojawi się słońce i dojdziecie do porozumienia :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A w ogóle to muszę się Wam pochwalić, że mój synuś zrobił się bardzo grzeczny 🙂 Tak jak wcześniej nie mogłam nawet siusiu zrobić bo już płakał to teraz potrafi godzinę sam leżeć, bawić się rączkami i sobie gadać 🙂 Jak się budzi w nocy na jedzonko to nie płacze tylko się wierci i cierpliwie czeka aż ja się obudzę. No i budzi się tylko raz w ciągu nocy. Normalnie super dziecko! :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MY TEZ PO SPACERKU. BYŁA U NAS POŁOZNA, CHWILE POGADAŁA I STWIERDZIŁA ZE JUZ DO NAS NIE PRZYJDZIE BO NIE MA TU CZEGO SZUKAC...

EWO GRATULUJE , MOJA LENA PÓKI CO WYTRZYMUJE SAMA NAJDŁUZEJ 10 MINUT, ALE DOBRE I TO:laugh:

ASIULA PIEKNE WIERSZE, TEZ KIEDYS PISAŁAM, MAM TAKI ZESZYT GDZIES SCHOWANY ZAPEŁNIONY MOIMI WIERSZAMI.....

PANNO NIKT COS CIE BOLI CZY TYLKO TAKIE ZMECZENIE?

A JA SOBIE UGOTOWAŁAM ZUPKE JARZYNOWA, WRZUCIŁAM TROCHE GROSZKU I FASOLKI SZPARAGOWEJ I BEDE CZEKAC NA REAKCJE LENY.
WCZORAJ ZJADŁAM NA OBIAD PÓŁ OGÓRKA KISZONEGO I 2 KOTLETY MIELONE SMAZONE NA OLEJU I NIC JEJ NIE BYŁO.
MYSLE ZE CZAS PO MAŁU WPROWADZAC DO DIETY ,,NIEBEZPIECZNE'' PRODUKTY.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MY TEZ PO SPACERKU ALE ZA TO MÓJ IRYSEK TAK DŁUGO SPAŁ BO DO DOMKU WRÓCILIŚMY PO 1 GODZINIE SPACERKU ALE JEGO ZOSTAWILIŚMY NA DWORZE W WÓZKU I SPAŁ JESZCZE ZE 2 GODZINY 🤪
A TERAZ LEŻY Z TATUSIEM W NASZYM ŁÓŻKU I TATA WCISKA MU GRZECHOTKĘ W RĘKĘ :laugh: :laugh:

AGAW26 JA JUŻ OD MIESIĄCA JEM SMAŻONE NA OLEJU POTRAWY I MOJEMU BZIBZIOŁKOWI NIC NIE BYŁO I DO TEJ PORY NIE JEST ALE WIADOMO KAŻDE DZIECKO INACZEJ REAGUJE A NAWET POZWOLIŁAM SOBIE NA BIGMACA W M`DONALDZIE I TEZ NIC NIE BYŁO MU PO TYM 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moj maly jest nauczony lezec, przynajmniej na razie... sam zasypia.. jesli placze bierzemy go na rece uspokajamy i spowrotem do lozka tylko jest ten problem ze nie zasnie w lozeczku tylko u nas na lozku lub w lezaczku i dopiero go przenosimy czym cczaesto konczy sie tym ze sie budzi..

lukasz spi po okolo 4-5h.. zalezy...

zasypia ze smoczkiem i najczesniej patrzy sie na zyrandor jak sie swieci i oczka mu leca.. zasnie glebiej to wypluwa dydusia

ogolnie maly ma lepsze i gorsze dni ale jest kochany..

milosc do dziecka jest ogromna i nie da sie tego wyrazic slowami... po prostu serce na dloni...

jak patrze na niego to czasem mam lzy w oczach ze mam swojego skarba a niektorzy tak bardzo pragna dziecka i nie moga.. dlatego dziekuje co dzien za to ze go mam bo zycie byloby nijaknie bez niego...

ale sie rozpisalam ze sama sie wzruszylam...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Marto ja też codziennie głosuję na fotkę i codziennie wysyłam linka mężowi do pracy żeby też zagłosował :laugh:

AgaW ja ciągle wcinam ogórki kiszone, a wczoraj ugotowałam wielki gar zupy ogórkowej mega kwaśnej, mniaaam!!! No, ale wiadomo że każde dziecko inaczej reaguje.

Kurcze ja jak dzisiaj zobaczyłam zdjęcie AgusiW na naszej klasie to wybuchłam płaczem 😞 jej synuś jest ponad 3 tygodnie młodszy od mojego i tak się ładnie podpiera na przedramionach. Mój Piotruś wyżej trzymał główkę w grudniu niż teraz 😞 Ciekawe po ilu te ćwiczenia przyniosą rezultaty... no, ale wychodzi na to, że Piotruś już wszystkiego będzie się uczył z opóźnieniem bo jak się nauczy podpierać na przedramionach to dzieci w jego wieku będą już umieć inne rzeczy, których on będzie się dopiero uczył i tak w kółko... ojjj wyżaliłam się, ale musiałam bo strasznie mnie to martwi 😞
W ogóle rehabilitację zaczynamy 1 marca. Od maja miałam być już w pracy, ale rehabilitację mamy do końca czerwca więc jeszcze na czerwiec dostanę L4.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ewo kochana nie martw się ja też jeździłam rok czasu na rehabilitację z Kamilkiem tez straszyli mnie że będzie się wolno rozwijał ale po rehabilitacji wszystko wróciło do normy a dzisiaj jest najlepszym uczniem w klasie tak więc na pewno wszystko będzie dobrze 🙂 Pozdrawiam wszystkie grudniówki i Wasze słoneczka 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewo pierwsza i najważniejsza zasada...Nie porównuj 😉 Twój synek (i każde inne grudniowe dziecko) jest jedyny i niepowtarzalny. Na naukę konkretnych czynności przyjdzie czas, nie myśl o tym. Widzisz, moja Marika ma zeza i leczenie trwać będzie długo (może nawet lata),ale ja się tym nie przejmuję. Ba! Uważam, że ma piękne oczka. Najważniejsze, że lekarze zauważyli, że Twój maluszek potrzebuje rehabilitacji, teraz już z górki 🙂

AgnieszkoW zmęczona nie jestem,bo przesypiam 8 godzin w nocy... ale jakoś brzuch mnie boli jak na okres 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny! 🙂

ciesze się,że blog sie podoba 🙂 mam nadzieje,ze jak bedzie trzeba jakies glosy dawac to bede mogla na was liczyc 🙂

Asiula czytalam kilka Twoich wierszy i najbardziej mi sie podoba ten co na koncu bylo cos w stylu ja z tata Cie obronie czy jakos tak.


Marta1.cz zawsze jak wklejasz link to glosuje, super jest to zdjecie! 🙂


Ewa84 widzisz a moja Wiki tez ostatnmio sie troche rozleniwila i juz tak dlugo nie lezy na brzuszku i glowki az tak wysoko juz nie podnosi. Ale za to skupila sie na piszczeniu ale tez piastki caly dzien ma zacisnete ...


A pozatym nie martw sie, pewnie synus szybko nadgoni rowiesnikow! 🙂


PannaNikt bo Marika ma sliczne oczka 🙂 kazde malenstwo jest jedyne w swoim rodziaju i na kazde przyjdzie czas.

Moja Wiki ma te bioderka i jesli sie do 6 kwietnia nie poprawi to tez bedziemy ja rehabilitowac.... poki co cwiczymy i szeroko ja pieluszkujemy...


Wiki wlasnie sie tuli do mamy , bo znudzilo jej sie lezenie w bujaczku. A tak fajnie pacala lapka w grzechotke... wogole to sie przerazilam :P tylko od wczoraj Wiki nabrudzila cala pralke prania :P taka mala, a tyle brudzi 😁 ale kochana jest... ahh te nasze dzieciaczki. Kaazde bym z checia wysciskala i wycalowala! :* 🙂

A moja kruszyna znowu mnie za wlosy ciagnie... auc...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HEJ MAMUSIE 🙂

MOJE DZIECIACZKI JUŻ PO KĄPIELI 🙂 STARSZY WŁAŚNIE JE KOLACJE A MŁODSZY PO CYCU ALE NIE MYŚLI O SPANIU TZN SPAŁ ALE JUŻ SIĘ OBUDZIŁ :laugh: :laugh:

TUTAJ JAK SPRZEDAWAŁ UŚMIECH Z SAMEGO RANA :laugh: :laugh: [img size=374]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/Bartu__0177.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A TUTAJ ZROBIONE PRZED CHWILĄ JAK JESZCZE SPAŁ :laugh: :laugh: ALE JUŻ NIE ŚPI:P :P [img size=374]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/Bartu__0186.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej!

Ja tylko na chwilkę,Aga mały super!!

Ewa Basia ma skończone 3 miesiące, a podnoszenie główki w pozycji na brzuszku idzie jej marnie, o tym,że po minucie się drze nie wspomnę. Nie przejmuj się,ważne ,że Piotruś jest zdrowy, każde dziecko ma swoje tempo, a taki problem to nie problem! Głowa do góry!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dzziewczynki 🙂

Ewo nie przejmuj się moja Emilka też kiepsko głowke podnosi i tak jak Basia ami po minucie już jest wrzask 🙂

Fredeczko jeszcze nie zdążyłam przeczytać Twojego bloga,ale uwielbiam Twoje pisanie więc napewno przeczytam 🙂

Ok dziewczynki zajrzałam do Was i zmykam.Załapałam strasznego doła więc nie będe Wam tu truła.

Dobranoc mamusie 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam wieczornie.
Ale zaliczyliśmy dziś spacer... Trzy godziny! Mały spał cały czas a ja to tu kogoś spotkałam to tam i tak zleciało a jak na złość buty mi przemokły i ledwo do domu doszłam bo mi tak stopy zmarzły że szok...
Potem przyjechały dziadki 🙂 moje dziadki, Szymka pradziadki 🙂 i cały dzień zleciał.
Wieczorem ta jebana kolka dopadła mojego synulka kochanego i się biedak tak męczył, tak przeraźliwie płakał... Ale znalazłam dwie pozycje w których się uspokaja tylko jak wiadomo kolka kolce nierówna i to że raz pomogło nie znaczy że następnym razem pomoże.
Mój kochany mąż dziś napisał mi smsa żebyśmy się już więcej nie kłócili... Tak jakbym to ja zaczynała...zobaczymy jak długo wytrzyma... W niedzielę jedzie do warszawy bo tamta krowa eks stwierdziła że ona przyjdzie na spotkanie z małą więc w takim przypadku musi jechać... Jutro jedzie z ciężarówką na warsztat bo dostał mandat za niesprawne światła a nie ma komu to zrobić więc on musi jechać bo to "jego" auto także weekend do bani... Muszę jutro jechać do media markt kupić przyjaciółce na ślub srebrny czajnik elektryczny bo chce a wieczorem idę na wieczór panienski na 19 🙂 na szczęście piętro wyżej u jej rodziców. Jestem ciekawa jak długo tam posiedze 🙂 i kiedy mnie do mojego ssaka zawołają. Tak w ogóle to jak pomyśle że sama mam iść i zostawia maluszka w domu to mi się płakać chce... Sama jeszcze bez niego nie wychodziłam. Z mężem owszem ale sama nie... Dziwnie mi jakoś... Dobra idę spać. I tak maluch się niedługo obudzi na cyca ale co tam... Jak można to trzeba korzystać
dobranoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...