Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

  • Mamusia
wykapalam malego... boshe ale pklakal...

glowa mnie boli ze mysle ze odpadnie.. mam takie nerwy na tesciowa a jeszcze wieksze na meza.. co to on jest do jasnej cholery? taksowkarz? jest syn w domu i maz a d musial z nia do dentysty jechac bo ona nie wie gdzie a latwo wytlumaczyc...

dobra.. juz oddycham bo to nic nie da...

w koncu to mamusia...

maly spi ale z tego placzu nawet mi jesc nie chcial wiec dlugo sie nie naspi...

Dorunia 3mamy kciuki !!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM WIECZORKIEM MAMUSIE 🙂

JA BYŁAM U TEŚCIOWEJ ALE MÓJ SKARBEK COŚ DZIŚ BYŁ TAM NIE SWÓJ 🤨 CAŁY CZAS PŁAKAŁ, NIE CHCIAŁ JEŚĆ CYCUSIA, DENERWOWAŁ SIĘ OKROPNIE A I ZASNĄĆ NIE CHCIAŁ 😞
ZAWSZE TAM JEŹDZIMY I BYŁO WSZYSTKO OK A DZIŚ NIE 😞 A GDY TYLKO WRÓCIŁAM DO DOMKU TO OD RAZU SPOKÓJ CISZA NIE MARUDZI JAK TAM I CYCA NAWET ZJADŁ 🙂 CHYBA COŚ MU DZIŚ TAM AURA NIE ODPOWIADAŁA :P

MÓJ MŁODSZY SYNEK OGLĄDA TERAZ MAŁYSZA :laugh: :laugh: TAK SIĘ WPATRZYŁ W TELEWIZOR JAK NIGDY :laugh: :laugh: :laugh:

OKI MYKAM GO KĄPAĆ BO NIEDAWNO WRÓCILIŚMY WIĘC KĄPIEL JEST CIUT PÓŹNIEJ 😉

AGNIESZKO84 ODDYCHAJ GŁĘBOKO, POLICZ DO 10 I POPATRZ NA SWOJEGO SYNKA A NERWY POWINNY MINĄĆ 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki kochane za oklaski 😘 🤪

Agnieszko84 czyżby teściową drugi ząb rozbolał? 🤨

Mały mój brał wit.C 🙂
Jutro idziemy do lekarza bo mały znowu zaflegmiony, kliczków w nosku mało co a w gardle gra że hej 😠 biedny nie może jeść spokojnie ani spać przez to 🤢

Posprzątałam pokój ale odkurzanie i mycie podłogi zostawiłam na jutro 😉

Głowa mnie boli przestrasznie 😞
Mały pojadł cyca i śpi mi na kolanach robaczek kochany 😘 😘 😘 [img size=288]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/misiu.JPG" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kajtucha Sky to tak jak w Polsce wizjaTv 😉
Krolewna wykapana i teraz jeszcze sie bawi zaraz znow na cyca i lulu:P :P ale mialysmy ubaw z mala w wannie bo lubi jak ja obracam na brzuszek i uczy sie plywac hahaha nozkami macha jak plywaczka pierwszej klasy:laugh: :laugh: :laugh: fajnie ze juz tak szybko rosnie ale to znaczy ze ja tez sie szybko starzeje 🤢 :laugh:
Asiula ale slodziak z tego twojego maluszka
Ok ide nac cysia bo corcia aczyna mi spiewac :MAMO NO CHODZ ILE MAM CZEKAC:laugh: :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio zauważyłam że Kamil ma jedno oczko mniejsze, jak robi wytrzeszcze w kąpieli to są ok a jak na mnie patrzy i ma takie malutkie to jedno mniejsze 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asiula nic sie nie przejmuj jak podczas kapieli jest ok to nie masz sie czym martwic poza tym nasze pociechy sa jeszcze maluskie i wszystkko sie im tam ksztaltuje 😉
glowa do gory... lap oklaska na pocieszenie i buziaka on mojej krolewny 😘 no mam nadzieje ze juz ci przejdzie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ASIU JA TEŻ ZAUWAŻYŁAM ŻE JEDNO OCZKO MA MÓJ BARTEK MNIJSZE ALE TO JEST NORMALNE 🙂 JEŻELI DOBRZE SIĘ PRZYPATRZYSZ SWOIM PIERSIOM TO TEŻ ZAUWAŻYSZ ŻE JEDNA JEST WIĘKSZA BYNAJMNIEJ JA TAK MAM 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja nie mogę ale te dzieciaczki rosną...
Asiu Kamil jaki przystojniak! Ach laski będą się zabijać o jego uśmiech 🙂 jak spojrzę na niego na zdjęciu które mi przysłałas po porodzie to szok! Jak się zmienił!
Julia, Natalka prześliczna! Słodzio miodzio 🙂 i normalnie jakby tatę zjadła! Tatuś się nie wyprze! Od razu widać że to córeczka tatusia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczynki,ciekawe czy mnie jeszcze pamiętacie?!!!

Rany,tak rzadko Was odwiedzam tu na brzuszku ale regularnie na nk. 😉 Jak cudnie wyglądacie a Wasze Aniołki po prostu kochane... 😘
Nawet nie wiecie jak bardzo mi Was brakuje tylko tak...niezręcznie wpadać...
Dzwoniła do mnie przed chwilką Dorunia i fajnie że ma nas wszystkie,my tez zawsze mogłyśmy na nią liczyć.Jej córeczka na pewno szybko wróci do zdrówka,a Dorunia jest niesamowita
No i popłakałam się,że znów jest w ciąży! 🙂

Całuję Was wszystkie bardzo mocno,nawet te dziewczynki które nie zdążyłam poznać 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SŁONECZKO SUPER ŻE DO NAS ZAGLĄDASZ I DZIEWCZYNY NA PEWNO O TOBIE PAMIĘTAJĄ 🙂

ZAGLĄDAJ DO NAS CZĘŚCIEJ 🙂

I CO TAM U CIEBIE SŁYCHAĆ? 😉

I MOŻESZ DO MNIE ZAGLĄDNĄĆ NA NK
TO MÓJ PROFIL http://nasza-klasa.pl/#profile/3140405
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
DZiekuje wam wszystkim..Kochane jestescie wysylam buziaki od Natuski dla was za mile slowa 😘 😘 😘 😘 teraz spi moj urwisek wiec moge z wami posiedziec powkejajcie jakies fotki bo tu was lepiej kojarze niz na nk
A jak tam z wasza waga??? Ja nadal mam 10kg to zrzucenia i wcale nie wyglada na to ze mi szybko zleci
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za pocieszenie 😘 jutro idę do pediatry to się zapytam o to oczko bo mnie niepokoi 🤨

Julia córcia śliczna 🙂 🙂 🙂

Kajtucha strasznie się zmienił od tego pierwszego zdjęcia 🤪 🤪 🤪 Taki był biedaczysko na tym zdjęciu, zakochałam się w tej pyzatej buźce jego od pierwszego spojrzenia i teraz kiedy patrzę na to zdjęcie to zawsze się wzruszam... Mój syn, mój kochany maluszek...

Mój kochany maluszek w ciągu ostatnich 26 minut zdążył się 2 razy obudzić już 🤪 Ciekawa noc mnie czeka 🤪 ale kocham Go ponad wszystko!!!

Co do wagi to ja zawsze ważyłam około 70 kg (wiem dużo) teraz zostało mi 6 kilo do tej wagi właśnie i jakoś specjalnie się odchudzać nie mam zamiaru jak zleci to zleci jak nie to nie, zresztą słyszę codziennie komplementy od męża więc nie mam się tak czym przejmować 😉 😁

Uciekam spać bo nie wiem ile mi tego snu zostało 🤪 pa 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja dwa tyg po porodzie miałam prawie 20kg mniej, woda ze mnie zeszła, tak narzekałam na to że puchne a inni mówili że tak tyje w ciąży i po porodzie przekonałam się że miałam rację, tak mi woda zostawała w organizmie. Do końca chyba jeszcze mi nie zeszła bo nie do końca czuje swobodę w kozakach, czyli stopy mam jeszcze trochę opuchnięte. Teraz nie wiem jak z waga... Z reszta... Ja wolę widzieć po ciuchach że schudłam niż po wadze. Póki co nie wchodzę jeszcze w spodnie przed ciąży a spodnie ciążowe ze mnie lecą...
Ja też lecę 🙂 do spania a mój mały pierdzi jak szalony! 🙂 kupiłam mu herbatkę hippa z kopru bo płakał przy pierdach i nic lepiej nie było więc robię mu zwykła parzona herbatę ekspresowa z kopru i jest o niebo lepiej! Puszcza bąki z takim luzem 🙂 i to takie że szok! Głosnością nieraz swojego starego przebija 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kajtucha ale sie usmialam z tych bakow:laugh: :laugh: :laugh: moja mala tez puszcza baczusie ale czasem to takie cichacze ze czasem pozostaje mi zagadka czy to corcia czy to tatus.. Oczywiscie tatus sie zawsze wypiera ale ja juz wiem swoje... a moja niuncia juz 3h spi a ja??? Nadal nie bo non stop sobie przypominam ze mialam cos zrobic,,,to pozbierac ciuszki z suszarki to pomyc naczynia poki mala spi i tak w kolo Macieja hahaha juz sobie daruje i poczekam az sie obudzi i pojdziemy spac po karmieniu bo jak narazie w nocy budzi sie na cysia i spowrotem lulu.. Ok mykam bo nawet golabki zrobilam i za chwile musze je wylaczyc...heh i obiad na jutro z glowy:P
Slodkich snow i do jutra 😉 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Kobietki 🙂

Ale mi się chce spać to szok 🥴
Mały co trochę się przebudzał w nocy, a jak go karmiłam to nad nim usypiałam 😁

W przychodni ludzi multum 🤪 teraz jak pójdę to się nastoję w kolejce więc myślę że jak pójdę koło południa to będzie mniej ludzi 🙂
Ja teraz to uczę się poruszać po Kielcach, to znaczy po osiedlu, dobrze że przychodnia jest niedaleko ale i tak idę z mężem bo sama bym nie trafiła 🤪
Jakby mnie puścili w centrum to może po dwóch dniach trafiłabym do domu 🤪 :laugh:

Mój Kamil jaz pierdnie czasami to jak dorosły 🤪 Że taki boncur w takiej małej dupinie się mieści 🤪 😁

Miłego dnia życzę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...