Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

MARTO AJ TAM OD RAZU BURZA, JA TYLKO WYRAZIŁAM SWOJA OPINIE. POZA TYM NIE SADZE ABY TROSZKE JABŁUSZKA NAROBIŁO SZKODY MALEŃSTWU. PO PROSTU MOIM ZDANIEM NIE TRZEBA SIE SPIESZYC Z ROZSZERZANIEM DIETY A KAZDA MAMA I TAK ZROBI JAK UWAZA I NA PEWNO NIE CHCE ZLE DLA SWOJEJ DZIDZI.
A CO DO GERBERA TO MASAKRA....

HEJ FREDECZKO 🙂 SUPER ZE MASZ TAKI DOBRY HUMOR:laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

  • Mamusia
Hej. Dawno nas nie bylo. Zawinil laptop ktory padl. Pewnie duzo sie dzieje. Fajnie zajrzec i widziec ze ciagle mamuski grudniowe pisza. Moj Mikolajek rosnie. Jest taki leniuszek z niego. Wloski mu wypadaja i ciekawi mnie jakie beda nowe. Fajnie tak wrocic do was 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie 🙂

Pani doktor bardzo fajna i widać że przejęła się sytuacją 🙂
Dalej mam mu dawać Smecte i dodatkowo Enterol oraz 500ml płynów dziennie, wodę przegotowaną samą albo z glukozą. Objawów odwodnienia nie ma dzięki Bogu! Jeżeli jutro będzie 7-8 kup to mam skierowanie do szpitala 🤨 🤨 🤨

Jakby tamta jędza zainteresowała się moim dzieckiem może było by już po biegunce teraz! Ale jestem na nią wkurwiona 😠

Oby leki zadziałały i żebym nie musiała do tego szpitala jechać 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ASIU WSZYSTKO BEDZIE OK. DOBRZE ZE W KONCU TRAFIŁAS NA LEKARZA Z POWOŁANIA 🙂

SKÓRKO KUPE LAT:laugh: FAJNIE, ZE WSZYSTKO OK U WAS.


A JA ZMYKAM SPAC


DOBRANOC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asiu to trzymamy kciuki żeby leki podziałały!!!

Skórka fajnie, że zajrzałaś 🙂 Mam nadzieję, że teraz będziesz częściej pisać 😉

Z tym gerberem to lipa, ale nie ma pewności, że inne firmy nie robią tego samego. To niestety częsty przypadek dlatego czasami lepiej nie wiedzieć co jemy.

Ja dałam Piotrkowi soczek, memłał butelkę 10 minut i nic nie leciało bo nie umie chłop pić z butelki, a jak w końcu pociągnął to skrzywił się na maksa i już więcej nie chciał. Soczek nie posmakował :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nowa notka, zapraszam 🙂

Ewa tak jak piszesz, czasami lepiej nie wiedziec co jemy ale chcialabym wiedziec, co jada moje malenstwo... i ze jest to najlepszej jakosci itd,


DZIEWCZYNY A KIEDY ROBIMY SPOKANIE BRZUSZKOWYCH MAM Z DZIECMI? 🙂 KIEDY, GDZIE :P

PROPONUJE U WIOLKI HAHAHAHHA 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM WIECZORKOWO 🙂

MY JUŻ W DOMKU TROCHE PÓŹNO ALE CO TAM RAZ MOŻNA SOBIE POZWOLIĆ 😉

MARTO TAK MOGĄ ROBIĆ WSZYSTKIE FIRMY ALE NIESTETY MY NA TO WPŁYWU NIE MAMY 🙂

FREDECZKO SUPER ŻE JESTEŚ PEŁNA OPTYMIZMU 🙂 OKLASK ODE MNIE :laugh: :laugh: :laugh:

ASIU MAM NADZIEJĘ ŻE PO TYCH LEKACH WSZYSTKO SIĘ UNORMUJE I NIE BĘDZIECIE MUSIELI IŚĆ DO SZPITALA 🙂

OKI NA RAZIE TYLKO TYLE 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczynki 🙂

No to Gerber pojechał po całości,niestety tak jak Ewa napisała nie ma pewności że inne firmy nie robią tego samego 🤢

Skórka jak fajnie że zajrzałaś i super że synek rośnie zdrowo 🙂

Fredeczko aż miło się czyta Twoje posty jesteś taka promienna jak skowronek 🤪

A ja dziewczynki kupiłam wreszcie sukienke komunijną 🤪
Tylko teraz mam lekkiego stresa bo oczywiście trzeba ją skrócić a na dole jest haft i nie wiem czy mi tego nie spieprzą 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej brzucholki

jestem czerwcóweczką, pewnie większość z was nie ma jeszcze wyprawki dla swoich maluszków a właśnie rozkręcamy z mężem firmę więc zapraszam serdecznie na nasze aukcje ubranka w 100 % POLSKIE

http://www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=16562293

pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Skórka witaj 🙂 fajnie że zajrzałaś i super że Mikołaj zdrowy i rośnie 🙂

Fredeczko jak fajnie czytać Twoje wesołe posty 🙂 cieszę się że pałasz optymizmem no i fajnie że Ci ta kobieta podpowiedziała odnośnie pozwu. A jak Ci idzie pisanie? Mój komp znowu się rozkraczył i nie mam gg...

Asiulek życzę Kamilkowi żeby mu przeszła ta paskudna biegunka!

Mittka nie bądź taka 🙂 wstaw zdjęcie tej suknienki, no chyba że jest u krawcowej to poczekam 🙂

no a u nas... Przyjechała moja babcia z dziadkiem, bo Szymek kończył wczoraj dwa miesiące i z tej okazji kupili mu pieluchy 🙂 sympatycznie 🙂 a mama... Naskrobałam jej te smsy coś tam mi odpisała... Bla bla bla... Przyjechała do domu to nawet się z małym nie przywitała, ale jak go babcia prababcia położyła na kanapie obok niej i z nim gadała to mama też się przyłączyła 🙂 ale w kąpieli nie pomogła no i potem dziadki pojechały a ja męczyłam się z małym bo był mega zmęczony zasnąć nie mógł, marudził poplakiwał aż przyszła po godzinie i zapytała MOGĘ GO WZIĄĆ? No i wzięła i uśpiła go po godzinie. Potem mi pokazała dwie kiecki na necie i miałam wybrać która ładniejsza i to na tyle...

Co do gerbera to fuj! Ale ja nastawiam się na to że sama będę gotować. To nic trudnego a wiem co podaje mojemu dziecku. Nagotuje raz a porządnie na tydzień 🙂 tylko skład sloiczkow pozmieniam.

Ewa mój mały też nie trzyma smoczka. Trzeba mu przytrzymać. Z butelki pije bo pił od pierwszych chwil na świecie więc nie było problemu. Niestety musisz próbować... A może spróbuj raz ściągnąć pokarm i podać mu w butelce? Jak będzie głodny to metoda prób i błędów w końcu pociągnie.

No... Nie pamiętam czy napisałam wszystko co chciałam 🙂 mały zasnął mam nadzieję że na dobre choć obudził się jak go mama uśpiła, zdarzyłam się wykąpać 🙂 i już płacz, ale cycka dostał i śpi

czy mi się wydaje czy Ani ostatnio nie było?!?!

Dobra, spadam do łóżka. Muszę jeszcze zadzwonić do męża zdać mu relacje z całego dnia 🙂 dobranoc mamulki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SYLWIO Z WYPRAWKI TO MY NIE SKORZYSTAMY ALE Z WIĘKSZYCH ROZMIARÓW KTO WIE 😉 DZIĘKUJEMY ZA PROPOZYCJE 🙂

SKÓRKA SUPER ŻE DO NA ZAGLĄDNĘŁAŚ 🙂 FAKT FAKTEM WIEKI MINĘŁY ALE MIŁO ŻE JESTEŚ 🙂

KAJTUCHA FAKTYCZNIE NIE BYŁO ANI DZIŚ 🤨 CIEKAWE CZY WSZYSTKO W PORZĄDKU U NIEJ 😉

JA TEŻ UCIEKAM DO WANNY I WYRKA 🙂 MÓJ SMOK JESZCZE NIE ŚPI ALE ZARAZ DOSTANIE CYCA I ZAŚNIE 🙂

DOBRANOC MAMUSIE I ICH POCIESZKI 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzień dobry mamuśki!

Z Piotrka zrobił się ranny ptaszek i od tygodnia mam pobudkę o 7.30 jak w zegarku 🤪

Sylwia no wyprawka to nie dla nas, ale grudniówki 2010 pewnie skorzystają 🙂 Ciekawe kiedy się pojawią na forum 🤪 🤪 🤪

Ja się zastanawiam co u Persy... miała pojechać z Madzią do szpitala i dać znać czy wszystko ok. Mam nadzieję, że wszystko u nich dobrze tylko nie ma czasu zajrzeć.

Miłego dnia!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny!

Wiki dzisiaj sieobudzila o 5 po 9 godzinach snu, zjadla i spala do 8. wiec nie jest tak zle ale ja w nocy ogladalam egzorcyzmy emily rose i nie spalam cala noc 😞 ahh.... 😞

A dziekuje dziekuje za oklaska 🙂

A moje bobo jak tylko sie na nia spojrze to odrazu usmiech od ucha do ucha i pokazuje swoje biale dziaselka 🙂 kochana jest 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...