Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

WIOLA WYLUZUJ. MOJA LENA TEZ SIE JESZCZE NIE PRZEKRĘCIŁA Z BRZUSZKA NA PLECKI, A TO ŻE PRZEKRĘCIŁA SIE Z PLECKÓW NA BRZUSZEK TO PEWNIE EPIZOD I DŁUGO BĘDĘ CZEKAĆ NA POWTÓRKE Z ROZRYWKI 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EWO OBIECANY OKLASK POLECIAŁ DO CIEBIE 🙂

MÓJ BARTEK O TYLKO RAZ SIĘ PRZEKRĘCIŁ Z BRZUSZKA NA PLECY I DO TEJ PORY CISZA 🙂 PRZYJDZIE NA NICH CZAS 🙂

AGNIESZKO TO JAK TAK SIĘ ROZPĘDZISZ TYM MYCIEM OKIEN TO ZAPRASZAM DO SIEBIE BO JA NIE MA COŚ OCHOTY OTWIERAĆ OKNA A CO DOPIERO JE MYĆ :laugh: :laugh: :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Fajnie Wiola, podziwiam Cię za to że odważyłaś się na taki krok. Fredeczka coś pisała że poznałaś męża w Polsce? 🙂 Ja nie miałam odwagi przenieść się do warszawy... Tzn planowałam ale czy bym te plany zrealizowała to wątpię... Całe szczęście nie musiałam się przekonywać bo nagle mąż przeprowadził się do mnie 🙂

co do podnoszenia główki to moje 2miesięczne bobo znowu nas zaskoczyło bo podnosi główkę z pozycji półsiedzącej a raz zerwał się cały do siadu 🙂 a przekręcił się dwa razy z brzuszka na plecy jakiś czas temu i na tym koniec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiolu nie przejmuj sie tak ze twoja dzidzia nie robi pewnych rzeczy w tym wieku co inne ... kazde dziecko rozwija sie inaczej ..
ja tez mialam takie shizy gdy pisalyscie ze wsze dzieciaczki sie juz smieja i gadaja a moje jeszcze nie .... przyjdzie czas i na nie ...
tak samo mi sie wydaje ze to przez to ze napoczotku nie chciala jesc i te kupki - zobaczysz wszystko bedzie wpozadku - usmiechnij sie ... nie psujmy tych dobrych humorkow na forum ...
no bananka widze juz na twarzy :laugh: :laugh: 🙃 🙃 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej , cześć dziewczyny 🙂 dawno mnie tu nie było i z przyjemnością sobie Was trochę poczytałam. gratuluję pierwszych obrotów z brzuszka na plecki 🙂 moj Bartosz jeszcze tego nie robi, ale za to dużo sie smieje i gaworzy.
Picasso, ja tez jeszcze nie miałam okresu i mam nadzieję ze jeszcze długo nie będę miała.Ale to normalne kiedy karmi sie piersią, właściwie można nie mieć okresu nawet przez rok
Pozdrawiam
zaczne chyba wpadac tu częściej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiolu moj szkrab bardzo sie meczyl jak ssal piers- ciagle plakal, brzuszek go bolal i sie nie najadal ... wiec postanowilam troszke dac mu sztucznego mleka ale nie chcial pic ... a ze mieszkam na gospodarce i mam kozy przy domku to sprubowalam dac takiego mleka - wiele dzieci znam ktore sie wychowaly tak od malego ... gdy poszlam na pierwsza wizyte do lekaza i powiedzialam czym go dokarmiam to mnie prawie wyzwala - sprubowalam dac znow mu to w proszku ale nadal nie chcial jesc ... piersia przestalam karmic tak po 2.5 miesiaca bo juz nie chcial ciagnac wcale ...
ladnie przybiera na wadze i sie rozwija
mam nadzieje ze troszke wyjasnilam ...

ale sie usmialam z tego banana 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ZGRYZ KOBIETKO GDZIEŚ TY SIĘ PODZIEWAŁA 🤪 🤪 🤪 A MYŚMY MYŚLAŁY ŻE TY O NAS ZAPOMNIAŁAŚ :P
CO U CIEBIE??? JAK TAM BARTUŚ, CZY ZDROWY ??? JAK TY SIĘ CZUJESZ???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
he he spoko laski.
U mnie afera z sukienką,booo druga klasa zamówiła takie same i nasza klasa tez miała zamówić,no ale zaczęły się wycofywać inna miała po kimś inna kupila inna i tak dalej i zostalam ja wachałam sie do zeszłego tygodnia aż w końcu pomyślałam że moja będzie miała do mnie pretensje jak wszystkie z jej klasy będą miały inną a ona taką wioche i też kupiłam.No a tamte się oburzyły no i będzie kwas będzie po prostu nieprzyjemnie 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AgnieszkoK miały mieć takie same,ale od nas z klasy się wyłamały nasza klasa jest A a z klasy B zamówiły wszystkie te same sukienki których myśmy nie zamówiły i o to jest afera.Pomijając już to że inne osiedle które idzie z nami też nie pójdzie w takich samych bo pisali jakis listy do kuri ze skargą.A wogóle szkoda się denerwować
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O LUDZIE TO FAKTYCZNIE MACIE NIEZŁY PASZTET 🥴

TO TERAZ POWIEM SZCZERZE ŻE WOLAŁABYM ABY KAŻDA MIAŁA SWÓJ INDYWIDUALNY POMYSŁ NA SUKIENKĘ JAK KIEDYŚ BYŁO BO TERAZ TO SĄ WIELKIE WOJNY 😉 NIE POWIEM ALBY SĄ ŚLICZNE ALE WIDAĆ CO TERAZ SIĘ DZIEJE BO MITTKO NIE TYLKO W TWOIM KOŚCIELE CZY SZKOLE JEST TAKA WOJNA 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aga ja byłam jak najbardziej za tym żeby miały takie same jednak z naszej klasy nikt nie zamówił i nie miałam pewności że z tej drugiej klasy też ktoś zamówił.Odkąd urodziła się Emilka to mam bardzo ograniczony konakt w tych wszystkich sprawach.No i jest jak jest.Trudno już się stało.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ACH DAJ SOBIE SPOKÓJ 😉 PRZYJDZIE TEN DZIEŃ UBIERZESZ ŚLICZNIE DOMINIKĘ PÓJDZIECIE DO KOŚCIÓŁKA 🙂 A ZA MIESIĄC NIKT NIE BĘDZIE NAWET NA TEN TEMAT WSPOMINAŁ 🙂 DAJ NA LUZ I JUŻ 😉TO DLA CIEBIE NA POCIESZKĘ 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...