Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
hehehe Wiola pierwszy raz od porodu wziela sie za krocze 😁

A wiecie co ja teraz tak sobie mysle? :P co pan administrator musial czuc czytajac o naszych "sposobach" zeby sie ogolic haha albo inne "babskie" sprawy :P wkoncu to facet co nie? 🙂

a do mnie dzwonil policjant a ja w wannie bylam ...hmmm..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

  • Mamusia
aj bo polazl wczoraj od 6 rano na te jego nagrania i wrocil o 6 dzis rano i ok ale prosilam go zeby nie rozpinal koszuli bo mnie to wkurza i obiecal ze tego nie zrobi< dzis ogladam fotki i bach...koszula rozpieta do polowy...niby mala rzecz ale prosilam go i obiecal,, 😞 😞 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ach no ale coz facet jest jaki jest i taki pozostanie 😁 😁 😁 😠 😠 🤢
ale przynajmniej zrobilam przemeblowanie w pokoju i teraz jest o wiele lepiej 😉
Ach no i moje pytanie. Naszla mnie ochota na piwko jak myslisz czy to moze zaszkodzic malej. Tzn nie zebym pila tonami naszla mnie ochota na pol szklanki ....hmm czytalam na necie ze to niczemu nie szkodzi w niewielkich ilosciach ze wspomaga nawet na pokarm i ze nawet polozne sie z tym zgadzaja ale hmmm zawsze lepiej zapytac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nagrania czyli program muzyczny takie cos jak idol w polsce i on jest choreografem i wczoraj od 6 rano przygotowywali scene podium i takie tam ppierdoly a wieczorem byly eliminacje i zakoczenie polfinalu...Pisze nagrania bo to krocej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Julia... Ja z tym piwem nie pomogę, bo nie piłam jeszcze, ale czasem też mnie kusi 😉
A jak dokładnie nazywa się ten program muzyczny? Na jakim kanale go puszczają, co?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja się nie odważyłam jeszcze na piwo. Pije sobie czasami karmi malinowe bo smakuje jak prawdziwe piwo z sokiem ale na procenty się nie odważyłam.
Mój bąbel zasnął - UWAGA- po 20!!! I dopiero o 4 się obudził! Szok!
Lecę dalej spać bo już prawie 5 rano. Mały przestał się kręcić czyli zasnął na dobre więc na mnie też czas.
Mittko życzę zdrówka Dominisi!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzien dobry, maly zasnal po 2 i obudzil sie po 5.. ze spaniem u niego to nie mam problemow 🙂

dzis jade do rodzicow, mamie musze pomoc troche...

maly lezy i oglada z tata film... ja sie obcielam i teraz musze wlosy ukladac bo mam fryzure zrobiona na proste wlosy a ja mam troche krecone wiec musze prostowac...

ide robic snaidanie...

dzis do kosciola.. 3majcie kciuki !!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczynki 🙂

u nas nocka taka sobie to znaczy mała spała,ale obudziła się 1:30 na jedzenie dziwnie tak 🙂

Kajtucha dzięki na szczęście nic jej chyba nie ma poszła do szkoły,ale gorączki już nie miała,może wczoraj przemarzła w tym kościele i dlatego tak ją rozłożyło.
Widzisz Kajtucha Szymkowi zaczyna się normować spanko i mam nadzieję że teraz będzie tylko lepiej 🙂

Agnieszko84 trzymam kciuki zresztą napewno wszystko się ułoży po Twojej myśli 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂 a my z Wiki wstalysmy jakos o 8.30 wiec luzik 😁


dzisiaj nikt nie dzwonil w nocy ani nic z tych rzeczy wiec jest ok 😁 wyspalam sie :P

Tata jest w domu wiec chyba pojde na solarium dupke trocheopalic i wygrzac korzonki 🙂

A Wiki lezy na koldrze i krzyczy bo ma czkawke :P

aaa na slarium nie pojde bo wczoraj @@ dostalam :/ z jednej strony dobrze ale z drugiej .... :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej babeczki 🙂

my własnie wstałysmy, i lenka pisze ten post swoim paluszkiem, i taka zdziwiona ze szok 😁
u nas ok, ja troche lepiej, na 16 mamy bioderka, oby było dobrze 😜

wspomnien wam sie zachciało, ja tez wczoraj troche poczytałam, a pózniej wyłaczyli brzuszka , a wieczoram nie miałam czasu 😠

kurda jak lenka mi ryczy przed zasnieciem, az mi jej szkoda, cały blok az sie trzesie 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...